* Oficjalne wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii ustalane są zgodnie z procedurą pomiarową określoną w rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości uwzględniają różnice zależne od wybranego rozmiaru kół i opon. W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe. Wartości zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. Więcej informacji o procedurach pomiarowych WLTP i NEFZ znaleźć można na stronie: http://www.bmw.de/wltp.


Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.


Podane ceny są niewiążącymi cenami sugerowanymi przez producenta, zawierają 23% podatku VAT i nie zawierają kosztów transportu. Zastrzega się możliwość zmian i błędów. Wyposażenie i możliwe kombinacje mogą się różnić. Wiążących informacji udzielają dealerzy MINI.