MINI_PHEV MINI_PHEV

RUSZAJ W PRZYSZŁOŚĆ Z MINI.

Poznaj modele MINI o niskiej emisji spalin i ciesz się ekobonusem w wysokości 8 500 zł*.

Lubisz wyznaczać nowe kierunki? Goń ekotrendy w MINI – aucie, które łączy zamiłowanie do designu z miłością do środowiska. Wybierz jeden z bogatej gamy modeli i ciesz się ekobonusem w wysokości 8 500 zł*!

Innowacyjna hybryda MINI Countryman plug-in Hybrid, czy któryś z modeli z super ekonomicznym silnikiem? Nie ważne, które MINI Cię urzeknie. Każde gwarantuje wyjątkową przyjemność z jazdy przy zachowaniu szacunku dla środowiska naturalnego. I na każde przysługuje ekobonus w wysokości 8 500 zł*.

dam Image

"Według BMW Group, radość z jazdy oraz zrównoważony rozwój idą w parze, a przyszłość motoryzacji oparta będzie na pojazdach mających różne formy napędu, jeden wspólny mianownik: możliwie najniższą emisję spalin, a tym samym mniejszy wpływ na środowisko."

Poznaj wszystkie modele o emisji CO2 poniżej 130g.

mini-3-drzwiowe

MINI Hatch 3-drzwiowe

dam Image

MINI HATCH 5-drzwiowe

MINI Hatch 5-drzwiowe

dam Image

MINI Cabrio

MINI Cabrio

dam Image

MINI Clubman

MINI Clubman

dam Image

MINI Clubman

MINI Countryman

dam Image

 

*Dopłata dotyczy wybranych modeli MINI. Obowiązuje przy zakupie nowego samochodu z napędem hybrydowym lub spalinowym z emisją spalin poniżej 130g CO2 / km wg. normy NEDC, dla zamówień podpisanych w okresie od 5 września 2017 do 31 grudnia 2017. Informacje nie powinny być traktowane jako umowa przedwstępna zgodnie z art. 389 Kodeksu Cywilnego ani jako oferta zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe informacje są dostępne u Dealerów MINI.

Z dopłaty mogą skorzystać użytkownicy samochodów spełniających normę emisji spalin Euro 5 lub niższą, które są posiadaniu Klienta przez ostatnie 12 miesięcy. Szczegółowe informacje są dostępne u Dealerów MINI.