1

NOWE MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN.

Nadjeżdża nowe MINI John Cooper Works Countryman z niesamowitą mocą 306 KM, zapierającym dech przyspieszeniem i charakterem prawdziwego rajdowca – to z pewnością najmocniejsze auto w stajni MINI. Jesteś gotów, by poczuć tę moc?

WYZWANIE MOCY

Trudny do poskromienia duch rajdowca i chęć do ciągłego przesuwania granic to cechy nowego MINI JCW Countryman, które rzucają kierowcy prawdziwe wyzwanie: czy masz w sobie wystarczającą moc, by go ujarzmić? Czy dasz radę powstrzymać się przed jazdą choć przez chwilę?

. .

POCZUJ MOC

Nowe MINI John Cooper Works Coun ma niespotykaną moc 306 koni mechanicznych. Ta prawdziwe imponująca cecha sprawi, że każdy kierowca poczuje za jego kierownicą dreszczyk emocji.

. .

KWESTIA SEKUND

Jak szybko rozkręcają się emocje? Z nowym MINI John Cooper Works Countryman to kwestia sekund! Przyspieszenie 5,1 sekundy do 100 kilometrów na godzinę sprawia, że auto jest wyjątkowo zrywne i dostarcza kierowcy wrażeń niczym z prawdziwego toru wyścigowego.

SPRAWDŹ LIMITOWANĄ OFERTĘ LEASINGU COMFORT LEASE.

.

MIni Countryman jOHN cOOPER wOORKS ALL4

ZA 2 478 ZŁ NETTO MIES.

Kompaktowy SUV z mocnym charakterem i mocnym silnikiem 306 KM.

  • Moc 306 KM,
  • Przyśpieszenie 5,1 sek. do 100 km/h,
  • Automatyczna skrzynia biegów,
  • Światła LED, 19” felgi John Cooper Works Circuit Spoke 2-tone.

NAJWAŻNIEJSZY W MINI JESTEŚ TY.

MOCNY ZAWODNIK

Nowe MINI John Cooper Works Countryman lubi mocne wrażenia. Tak, jak Ty. 306 koni mechanicznych i przyspieszenie 5,1 sekundy do 100 kilometrów na godzinę to cechy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kierowców, którzy lubią stale doskonalić swoje umiejętności.

1 1

MOC WRAŻEŃ

306 koni mechanicznych i przyspieszenie 5,1 sekundy do 100 kilometrów to cechy, które przypominają o wyścigowych korzeniach nowego MINI John Cooper Works Countryman. Wysokie osiągi gwarantują niepowtarzalną ekscytację i przenoszą kierowcę w zupełnie nowy wymiar gokartowej frajdy z jazdy. Napęd na cztery koła ALL4 oferuje doskonałą trakcję oraz pozwala na wyjątkowo szybkie reagowanie za kierownicą – bez względu na porę roku i rodzaj nawierzchni.

1 1

MISTRZOWSKA JAKOŚĆ

Wyrafinowany design nowego MINI John Cooper Works Countryman z pewnością pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu! Najwyższej klasy materiały i dbałość o szczegóły wykończenia podkreślają ekskluzywność tego modelu. Nowy kolor Rebel Green z dachem i lusterkami w intensywnie kontrastowym lakierze Chilli Red sprawią, że nikt nie minie Twojego MINI JCW Countryman obojętnie. Takie detale jak pedały z nierdzewnej stali, specjalny design kierownicy, czy sportowa rura wydechowa zaprojektowana dla modeli JCW podkreślają wyjątkową jakość i sportowy styl.

Poczuj frajdę z jazdy próbnej.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić dogodny termin jazdy próbnej MINI JCW Countryman. Twój komfort jest najważniejszy, dlatego jazdę próbną możesz odbyć z doradcą lub bez. Wszystkie auta są dokładnie zdezynfekowane, a jazda odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

1

Znajdź swojego dealera.

Zapraszamy do wybranego Dealera MINI. Jesteśmy w pełni dostępni dla Państwa online – zachęcamy do kontaktu poprzez mail, telefon czy wybrany komunikator.

Oferta ważna tylko w przypadku korzystania z finansowania BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz posiadania numeru REGON.

Rata miesięczna netto dla MINI Countryman John Cooper Works ALL4 za 200 531 PLN brutto została obliczona przy następujących parametrach: oferta MINI Comfort Lease, opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej Leasingobiorcy oraz zaproponowanej struktury zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingowej. Szczegóły u Dealerów MINI. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu cywilnego. MINI Comfort Lease dla przedsiębiorców oferowany jest przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.