Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Twoje wymarzone MINI, gotowe do zabawy.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
motion motion

Leasing na frajdę.

Postaw na proste finansowanie z MINI Financial Services.

Najszybsza droga do wymarzonego MINI.

Z MINI Financial Services droga do nowego MINI nigdy nie była prostsza. Twój wymarzony kompan podróży tylko czeka, by móc przemierzać z Tobą drogi i bezdroża.

MINI Financial Services stworzyło dla Ciebie proste finansowanie, byś jak najszybciej mógł dołączyć do rodziny MINI. Ofertę możesz dopasować do siebie. Sam wybierasz okres kredytowania, wysokość raty czy wpłatę wstępną. Nie musisz posiadać działalności gospodarczej, nasza oferta skierowana jest także do klientów indywidualnych. Formalności? Żaden problem, załatwisz je już w 24 h.

Wybierz odpowiadającą Ci formę leasingu i ruszaj na poszukiwanie nowych przygód. Gokartowa frajda z jazdy jest o krok od Ciebie.

MINI COUNTRYMAN

MINI COUNTRYMAN.

Wierny towarzysz wycieczek już jest i czeka, by odkrywać z Tobą nowe zakątki. Mocny silnik i przestronne wnętrze pozwolą wygodnie eksplorować drogi z dala od utartych szlaków. Poczuj frajdę z jazdy bez żadnych kompromisów. Teraz, przy 0% wpłaty własnej, nowe MINI Countryman już od 990 zł netto mies. w ofercie MINI Comfort Lease.

Trzy kroki do sukcesu.

MINI COUNTRYMAN

1.

krok – Wybór oferty.

Wybierz wariant oferty i najbardziej dogodne warunki leasingu, a Doradca MINI przygotuje kalkulację odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

2.

krok – Wizyta w salonie.

Dostarczasz wymagane dokumenty Doradcy w salonie MINI i po akceptacji wniosku przez MINI Financial Services podpisujesz umowę leasingową w salonie. Akceptacja wniosku może zostać zrealizowana nawet w 20 minut.
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN

3.

krok – Odbiór auta.

My rejestrujemy Twoje MINI, a Ty umawiasz się na dogodny dla Ciebie termin odbioru, wyjeżdżasz swoim MINI i możesz cieszyć się radością z jazdy.

Korzyści MINI Financial Services.

Chcesz wiedzieć więcej o MINI Financial Services?

Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania, byś nie miał wątpliwości, że MINI Financial Services to rozwiązania finansowe najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Czy mogę sprzedać samochód wzięty w leasing?

W trakcie trwania umowy leasingu samochód jest własnością MINI Financial Services Polska. Z tego powodu leasingobiorca nie ma możliwości sprzedaży leasingowanego samochodu.

Czy istnieje możliwość przepisania umowy leasingu na inną osobę (cesja)?

Istnieje możliwość cesji dla umów leasingu zawartych po 2013 roku. Cesja umów zawartych przed 2013 nie daje prawa do korzyści podatkowych, cesja takich umów powodowałaby duże ryzyko dla Korzystającego. Podmiot, na którego umowa ma zostać scedowana, musi zostać poddany ocenie finansowej zdolności kredytowej, od której uzależniona jest finalizacja cesji umowy leasingowej.

Czy nie byłoby korzystniej zaciągnąć kredyt w moim banku i dopiero wtedy kupić MINI za gotówkę?

Nie. Po pierwsze MINI Financial Services oferuje bardzo korzystne oprocentowanie. Po drugie korzystając z finansowania MINI, masz możliwość oddania pojazdu do Dealera po zakończeniu umowy w wybranych produktach. Takiej możliwości nie ma w przypadku zaciągnięcia kredytu w innym banku. Nasi Klienci bardzo chwalą sobie współpracę z MINI Financial Services oraz doceniają za warunki zawieranych umów. Ponadto wybierając nasze rozwiązania, możesz załatwić wszelkie formalności w jednym miejscu – w salonie MINI – rozmawiając z jedną osobą o wybranym pojeździe i rodzaju finansowaniu.

Czy mam możliwość, po zawarciu umowy leasingowej, skrócić czas jej obowiązywania?

Korzystając z rozwiązań MINI Financial Services, zawsze możesz liczyć na elastyczność w każdym aspekcie. W dowolnym momencie trwania umowy jest możliwość jej skrócenia, przy czym minimalny okres trwania umowy leasingu operacyjnego to 24 miesiące, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Ustalony roczny limit przebiegu jest zbyt niski. Czy mogę go zmienić?

Jeżeli przebieg pierwotnie ustalony w umowie został przekroczony, to należy skontaktować się z MINI Financial Services w celu ponownej rekalkulacji umowy i jej ewentualnego zaaneksowania, jeśli warunki na to pozwalają.