Obsługa posprzedażna MINI – przegląd akcesoriów – scena główna Obsługa posprzedażna MINI – przegląd akcesoriów – scena główna

WYKORZYSTAJ KAŻDĄ PRZYGODĘ MINI DO MAKSIMUM.

Spersonalizuj swoje MINI dzięki szerokiej gamie akcesoriów zaprojektowanych tak, aby idealnie pasowały do Twojego MINI. Od stylowych ulepszeń po wyposażenie, które pozwala przeżyć najlepsze przygody na drodze – przejrzyj je i zobacz, co Ci wpadnie w oko.

MINI After Sales – przegląd akcesoriów – wprowadzenie
MINI After Sales – przegląd akcesoriów – ikona intro śnieg

ŚNIEG TO NIE POWÓD, ABY ZOSTAĆ W DOMU.

Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować się do zimowej jazdy w górach, czy wyróżnić się z tłumu specjalnymi detalami stylizacyjnymi, jest mnóstwo sposobów, aby Twoje MINI było gotowe na zimę i naprawdę Twoje.

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCE SIĘ AKCESORIA W 2022 ROKU.

Chcesz poznać nasze najlepiej sprzedające się akcesoria? Zafunduj sobie i swojemu MINI coś nowego.
Ikona opon MINI Service

FRAJDA KOŁEM SIĘ TOCZY.

Wszystkie oryginalne koła i opony zimowe MINI zapewniają optymalny poziom przyczepności, prowadzenia, stabilności i komfortu jazdy. Nadają one ostatni szlif i przyciągają wszystkie spojrzenia.

KOLEKCJA MINI JCW LIFESTYLE.

Odkryj autentyczne produkty klasy premium w naszej kultowej stylistyce John Cooper Works. Ekscytujące wrażenia z jazdy MINI każdego dnia i przy każdej okazji.
Obsługa posprzedażna MINI – przegląd akcesoriów – kolekcja JCW Lifestyle Obsługa posprzedażna MINI – przegląd akcesoriów – kolekcja JCW Lifestyle
Ikona koszyka MINI Service

ODKRYJ KOLEKCJE.