Serwis MINI – konserwacja – pielęgnacja – strona Serwis MINI – konserwacja – pielęgnacja – strona

DBAJ O SWOJEGO PUPILA.

Eksperci Autoryzowanego Serwisu MINI wiedzą, jak określić potrzeby Twojego MINI, i oferują przemyślane zalecenia serwisowe, czy to w zakresie wymiany oleju, drobnych regulacji, czy większych przeglądów serwisowych. Łączą swoją bogatą wiedzę i doświadczenie z przyjaznym, otwartym podejściem do klienta. Odpowiedzą Ci na wszystkie pytania, zwracając uwagę na szczegóły i traktując Twoje MINI jak własne. Chcą dać Ci pewność, że możesz nadal cieszyć się swoim MINI.

Serwis MINI – pielęgnacja – certyfikowani technicy MINI

KAŻDA CZĘŚĆ JEST WAŻNA.

Serwis MINI towarzyszy Ci podczas każdej podróży. Nasza wiedza i kompetencje są tak skuteczne i niezawodne jak samo MINI – dzięki czemu możesz po prostu skupić się na jeździe.

PAKIETY SERWISOWE MINI.

Ciesz się beztrosko każdą przygodą w swoim MINI. Zarówno właściciele nowych, jak i używanych MINI mogą wykupić pakiet serwisowy MINI Service Inclusive, który z góry pokrywa koszty planowanych przeglądów zgodnie z określonym zakresem.

Serwis MINI – konserwacja – pielęgnacja – plany serwisowe Serwis MINI – konserwacja – pielęgnacja – plany serwisowe

TWOJE KORZYŚCI.

Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – szara linia
Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – oszczędności Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – oszczędności

CIESZ SIĘ ZNACZNYMI OSZCZĘDNOŚCIAMI

dzięki atrakcyjnym pakietom dostosowanym do indywidualnych potrzeb
Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – ikona- przejrzyste opłaty Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – ikona- przejrzyste opłaty

SKORZYSTAJ Z PRZEJRZYSTYCH CEN

i łatwego planowania
Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – wartość mini Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – wartość mini

UTRZYMAJ WARTOŚĆ SWOJEGO MINI

i jego jak najlepszy stan
Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – elastyczne warunki Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – elastyczne warunki

SKORZYSTAJ Z ELASTYCZNYCH WARUNKÓW

jeżeli chodzi o okres obowiązywania i zakres
Obsługa posprzedażna MINI – konserwacja i pielęgnacja – szara linia

WYBIERZ JEDEN Z DWÓCH ATRAKCYJNYCH PLANÓW SERWISOWYCH ALL-IN.

MINI SERVICE INCLUSIVE. MINI SERVICE INCLUSIVE PLUS.
Sprawdzenie pojazdu i przegląd standardowy Sprawdzenie pojazdu i przegląd standardowy
Serwis olejowy z filtrem (nie dotyczy samochodów elektrycznych) Serwis olejowy z filtrem (nie dotyczy samochodów elektrycznych)
Serwis lub wymiana filtra powietrza (nie dotyczy samochodów elektrycznych) Serwis lub wymiana filtra powietrza (nie dotyczy samochodów elektrycznych)
Serwis lub wymiana filtra paliwa (nie dotyczy samochodów elektrycznych) Serwis lub wymiana filtra paliwa (nie dotyczy samochodów elektrycznych)
Serwis lub wymiana mikrofiltra Serwis lub wymiana mikrofiltra
Serwis lub wymiana świec zapłonowych (nie dotyczy samochodów elektrycznych) Serwis lub wymiana świec zapłonowych (nie dotyczy samochodów elektrycznych)
Serwis lub wymiana płynu hamulcowego Serwis lub wymiana płynu hamulcowego
Wymiana klocków hamulcowych z przodu i z tyłu
Wymiana tarcz hamulcowych z przodu i z tyłu
Wymiana sprzęgła w razie potrzeby (nie dotyczy samochodów elektrycznych)
Wymiana wycieraczek przedniej szyby (raz w roku)
Serwis MINI – plany – terminy Serwis MINI – plany – terminy

WSZYSTKO W RAMACH NASZEGO WSPARCIA.

Utrzymanie sprawności i wyglądu MINI nigdy nie było tak proste.
Serwis MINI – pielęgnacja – konserwacja

DBANIE O TWOJE MINI.

Zebraliśmy kilka wskazówek naszych Ekspertów dotyczących konserwacji, aby Twoje MINI dawało Ci frajdę i zachowało świetny stan przez wiele lat.

PRZEGLĄDY POJAZDU.

Nic nie umknie naszej uwadze. Dzięki najnowocześniejszej technice warsztatowej nasi doświadczeni technicy wykryją nawet najdrobniejsze problemy i będą wiedzieć, co należy zrobić.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W APLIKACJI MINI.

Aplikacja MINI jeszcze bardziej ułatwia serwisowanie MINI. Możesz otrzymywać powiadomienia push o konieczności wymiany oleju w Twoim MINI, wygodnie umawiać wizyty w serwisie, otrzymywać powiadomienia o akcjach serwisowych, a nawet wezwać pomoc drogową – wszystko bezpośrednio w aplikacji MINI.
Serwis MINI – aplikacja MINI – umawianie wizyty

MINI Service Inclusive.
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

Dzięki MINI Service Inclusive możesz serwisować swój samochód tak często, jak to konieczne, bez dodatkowych kosztów, w okresie 5 lat lub do limitu 100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) lub 4 lat i nieograniczonego przebiegu dla MINI Electric. A ponieważ pakiet można przenieść na nowego właściciela, zwiększa się wartość odsprzedaży samochodu.
W przypadku sprzedaży MINI przed wygaśnięciem pakietu pozostałe korzyści można w pełni przenieść na kolejnego właściciela na takich samych warunkach i na taki sam okres jak w przypadku poprzedniego właściciela. Może to zwiększyć wartość odsprzedaży samochodu. Dodatkową korzyścią jest pełna historia serwisowa udokumentowana przez autoryzowane serwisy MINI.

Jako klient MINI Service Inclusive masz prawo do wszystkich usług zawartych w odpowiednim pakiecie – bez żadnych dodatkowych kosztów. Działa to w uzgodnionym okresie obowiązywania umowy lub do momentu osiągnięcia określonego w umowie przebiegu (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Tak. MINI Service Inclusive obowiązuje we wszystkich centrach MINI w całym kraju.

Nowe samochody: Okres ważności i limit kilometrów danego pakietu dla nowych samochodów liczony jest zawsze od dnia pierwszej rejestracji MINI. Dotyczy to również późniejszego zakupu pakietu. Samochody używane: Okres ważności i limit kilometrów pakietu Service Inclusive dla samochodów używanych liczony jest automatycznie od dnia najbliższego przeglądu serwisowego Twojego MINI.
Serwis MINI – umów wizytę – znajdź centrum

DO USŁYSZENIA WKRÓTCE!