Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – strona główna Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – strona główna

PONIEWAŻ ZNAMY TWOJE MINI OD PODSZEWKI.

Kiedy zabierasz swoje MINI na przegląd, czeka Cię coś niezwykłego. Stajesz się częścią naszej rodziny. A rodzina to zaufanie. Możesz mieć pewność, że wszystkiego dopilnujemy, i nie musisz się o nic martwić. To właśnie te wartości rodzinne są podstawą naszego działania. Twoje MINI jest na drodze czymś wyjątkowym i nikt nie wie lepiej od nas, jak o nie dbać.
Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – przegląd zimowy Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – przegląd zimowy

SEZONOWA OFERTA USŁUG.

PRZEGLĄD ZIMOWY MINI.

Eksperci Serwisowi MINI nie powstrzymają zimy, ale mogą dokładnie sprawdzić stan Twojego MINI, aby przygotować Twoje auto na tą porę roku. Sprawdzą hamulce, układ kierowniczy, akumulator, poziom płynów, zawieszenie, wycieraczki i światła MINI. Uzupełnią płyn do spryskiwaczy, olej silnikowy i niezamarzający płyn chłodzący. Skorzystaj z przeglądu zimowego i przygotuj swoje MINI na nowy sezon.

Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – ikona – przegląd zimowy
Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – wyszukiwarka ofert serwisowych Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – wyszukiwarka ofert serwisowych

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

W aplikacji MINI można po prostu wybrać „Pojazd” i sekcję „Mój dealer”, aby umówić się na wizytę serwisową u wybranego Partnera MINI. Wybierz typ wizyty serwisowej, na którą chcesz się umówić i preferowaną godzinę. I gotowe. Eksperci Serwisowi MINI z przyjemnością Cię poznają i zajmą się Twoim MINI.

 

Zawsze, wszędzie i bez względu na wszystko – możesz liczyć na to, że nasi specjaliści przywrócą mobilność Tobie i Twojemu MINI. Udokumentujemy szczegóły wypadku i powiadomimy Twoją firmę ubezpieczeniową, a także skontaktujemy się z członkami rodziny i pomożemy Ci w organizacji dalszej podróży. Wystarczy jeden telefon, aby uzyskać pomoc – telefonicznie lub na miejscu.

Zadzwoń do nas – +48 22 503 93 33

Oferujemy szereg atrakcyjnych opcji dostosowanych do Twojego budżetu i potrzeb. Skontaktuj się z doradcą serwisowym MINI, aby dowiedzieć się co najbardziej Ci odpowiada. Może się nawet okazać, że koszty usług są już opłacone. Przygotuj swój numer rejestracyjny i numer VIN, aby dowiedzieć się, czy Twoje MINI jest objęte ochroną Service Inclusive lub dowiedz się, co będzie dla Ciebie najbardziej korzystne.

Czy to przegląd techniczny, sprawdzenie klimatyzacji, czy wymiana części w ramach serwisu MINI Pit Stop – możesz zaufać naszym wykwalifikowanym Ekspertom Serwisowym, którzy potraktują Twoje MINI z najlepszą możliwą troską, zapewniając mu taką samą staranność i uwagę, jak przy jego produkcji.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

 

Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – dbanie o twoje mini

DBANIE O TWOJE MINI.

Zebraliśmy kilka wskazówek naszych Ekspertów dotyczących konserwacji, aby Twoje MINI dawało Ci frajdę i zachowało świetny stan przez wiele lat.

Obsługa posprzedażna Mini – hub Obsługa posprzedażna Mini – hub
Serwis MINI – pomoc techniczna – eksperci MINI

POTRZEBUJESZ DODATKOWEJ POMOCY EKSPERTÓW MINI W ZAKRESIE KONSERWACJI?

Drobne rysy czy coś poważniejszego – nasi Eksperci oferują niezawodność, doświadczenie i odpowiednie zaplecze, aby pieczołowicie przywrócić Twoje MINI do jego najlepszego stanu.

Obsługa posprzedażna Mini – hub Obsługa posprzedażna Mini – hub
Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – uszkodzenia i naprawy Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – uszkodzenia i naprawy

SERWIS USZKODZEŃ I NAPRAW, ABY ZAPEWNIĆ CI MOBILNOŚĆ.

WYPADEK ALBO AWARIA? POMOC JEST W DRODZE.

Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – wypadki i awarie Obsługa posprzedażna MINI – przegląd usług – wypadki i awarie
Serwis MINI – wypadek – awaria

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z SERWISU MINI?

Oferujemy profesjonalny, niezawodny i ekonomiczny serwis, aby utrzymać Twoje MINI w najlepszej formie.
Serwis MINI – umów wizytę w serwisie – Centrum Serwisowe MINI

DO USŁYSZENIA WKRÓTCE!