Klienci biznesowi MINI – przegląd – scena wprowadzająca Klienci biznesowi MINI – przegląd – scena wprowadzająca

POPRAW SWÓJ WORK-DRIVE BALANCE.

MINI Corporate Customer oferuje produkty i usługi dostosowane do potrzeb właścicieli firm, kierowców samochodów służbowych i menedżerów flot. Niezależnie od Twoich wymagań – nic nie może równać się z MINI. A dzięki gamie modeli, która jest bardziej zróżnicowana i ekonomiczna niż kiedykolwiek wcześniej, nietrudno Ci będzie wybrać pojazdy, które najlepiej pasują do Twojej firmy.

Klienci biznesowi MINI – przegląd – ilustracja – równowaga napędu
 • W celu uzyskania wykwalifikowanej, spersonalizowanej obsługi klienta, oferujemy kompleksową pomoc osobistego doradcy z naszej sieci Partnerów MINI.
 • W gamie MINI znajdziesz pojazdy z oszczędnymi silnikami spalinowymi, a także w pełni elektryczne.
 • Gwarantujemy niskie koszty eksploatacji i korzyści podatkowe.
 • Nasza kompleksowa usługa obejmuje pomoc drogową oraz wybór atrakcyjnych opcji assistance, serwisu i gwarancji.

SZUKASZ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO LUB DO FIRMY?

Połącz kultowy styl MINI z atrakcyjnymi osiągami, bezpieczeństwem i wygodą, a przy okazji wzmocnij wizerunek swojej firmy. To właśnie może zrobić dla Ciebie samochód MINI.
Klienci biznesowi MINI – przegląd – kierowcy firmowi Klienci biznesowi MINI – przegląd – kierowcy firmowi

UŻYTKOWNICY SŁUŻBOWEGO MINI.

Twoja firma oferuje pracownikom możliwość jazdy MINI? Doskonale. Służymy pomocą, dzięki czemu już za chwilę możesz się cieszyć licznymi korzyściami, takimi jak:

 • Fachowe doradztwo dostosowane do Twoich potrzeb
 • Silniki oszczędzające paliwo i koszty
 • Niskie koszty eksploatacji
 • Pomoc drogowa

Po prostu zgłoś swoje zainteresowanie. Po zatwierdzeniu rejestracji baw się dobrze konfigurując swoje wymarzone MINI. Nasz zespół zawsze służy pomocą. Wystarczy sfinalizować transakcję online, aby już za chwilę jeździć nowym MINI.

 1. Utwórz swoje konto MINI.
 2. Zgłoś się do programu dla klientów biznesowych MINI.
Klienci biznesowi MINI – przegląd – właściciele firm Klienci biznesowi MINI – przegląd – właściciele firm

WŁAŚCICIELE FIRM.

Nasz program MINI Business został opracowany specjalnie dla małych i średnich firm, a także dla indywidualnych przedsiębiorców poszukujących idealnego MINI. Korzyści:

 • Dedykowany punkt kontaktowy
 • Modele z Nowej Rodziny MINI
 • Kompleksowa obsługa i porady ekspertów
 • Niskie koszty eksploatacji

Zarejestruj swoją firmę już dziś, jako właściciel firmy lub jego autoryzowany przedstawiciel, online lub u lokalnego Partnera MINI. 

Z przyjemnością wesprzemy Ciebie online lub na miejscu – od konfiguracji idealnego MINI po umowy leasingowe i kwestie podatkowe.

 1. Utwórz swoje konto MINI.
 2. Zarejestruj swoją firmę i zacznij cieszyć się korzyściami dla klientów biznesowych.

Czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami: tel.: +48 885 69 64 64 e-mail: mini-sales.pl@mini.com

MENEDŻEROWIE FLOTY.

Chcesz zakupić 10 lub więcej samochodów MINI? Nasze dedykowane zespoły specjalistów będą ściśle współpracować z Twoją firmą, aby znaleźć odpowiedni samochód dla każdej osoby. Uproszczą proces zakupu, objaśniając najlepsze pakiety. Doradzą również w zakresie kosztów w całym okresie eksploatacji oraz opłacalnych rozwiązań w zakresie konserwacji i serwisowania. Odkryj, jak, kształtując zrównoważoną mobilność w całym cyklu życia samochodów, możemy znacząco wpłynąć na sukces Twojej firmy.

Klienci biznesowi MINI – przegląd – ilustracja opcji floty
Klienci biznesowi MINI – przegląd – program corporate fleet Klienci biznesowi MINI – przegląd – program corporate fleet

Program MINI Corporate Fleet:

 • Bardzo konkurencyjne pakiety finansowania floty.
 • Dedykowany punkt kontaktowy.
 • Sprawna obsługa klienta i porady ekspertów.
 • Zarządzanie cyklem życia i TCO.

Zarejestruj teraz swoją firmę jako menedżer floty bezpośrednio online lub odwiedź lokalnego Partnera MINI. Po zgłoszeniu zainteresowania jeden z naszych menedżerów ds. klientów flotowych skontaktuje się z Tobą i omówi wszystkie dalsze kroki.

 1. Utwórz swoje konto MINI.
 2. Zarejestruj swoją firmę.
 3. Skontaktujemy się z Tobą.
Klienci biznesowi MINI – przegląd – program corporate fleet Klienci biznesowi MINI – przegląd – program corporate fleet
Klienci biznesowi MINI – przegląd – pomoc

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM.

Czy chcesz prowadzić swój biznes w stylu MINI? Nasi eksperci u lokalnego Partnera MINI chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, szczegółowo wyjaśnią dostępne opcje i pomogą znaleźć odpowiednie MINI dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

MINI Business został opracowany specjalnie dla małych i średnich firm, a także dla indywidualnych przedsiębiorców poszukujących idealnego MINI. Oferuje konkurencyjne stawki wynajmu kontraktowego w całej gamie modeli MINI. Zostanie Ci przydzielony dedykowany, doświadczony doradca który pomoże Ci we wszystkim, co musisz wiedzieć o zarządzaniu swoją flotą. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kolejnego pojazdu dla nowego pracownika, czy całej floty samochodów, jako klient biznesowy możesz skorzystać z szeregu ekskluzywnych ofert. Dzięki połączeniu niskich kosztów eksploatacji i wysokiej wartości rezydualnej MINI zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Oprócz konkurencyjnych stawek biznesowych oferujemy również plany serwisowe MINI, dzięki którym Twoja flota będzie działać sprawnie i wydajnie.

Emisja dwutlenku węgla jest mierzona wagowo, w gramach (g), i obliczana na podstawie ilości CO₂ emitowanego z rury wydechowej na przejechany dystans mierzony w kilometrach (km). Wartości emisji CO₂ są zwykle wyświetlane w g/km. Wartość ta pozostaje niezmieniona przez cały okres użytkowania pojazdu i pojawia się w dowodzie rejestracyjnym (V5). Każdy nowy model sprzedawany w Polsce otrzymuje oficjalną wartość emisji CO₂ w ramach „testu homologacyjnego” pojazdu, który jest przeprowadzany przez producenta przed pierwszą rejestracją.

Twoja firma może skorzystać z jeszcze bardziej atrakcyjnych stawek i rabatów w całej naszej gamie modelowej MINI. W zależności od wymagań Twojej firmy nasz dedykowany zespół oferuje kompleksowe wsparcie i pomoc. Ponieważ jednak każda firma jest inna, nasi agenci MINI Corporate szybko ocenią Twoje potrzeby i pomogą Ci zarządzać mobilnością w skuteczny i zrównoważony sposób.