MINI Financial Services – przegląd – strona główna MINI Financial Services – przegląd – strona główna

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ.
MINI Financial Services.

Masz już upatrzone MINI dla siebie. Dzięki MINI Financial Services możesz sobie na nie pozwolić. Korzystny leasing z ubezpieczeniem i usługami dodatkowymi w pakiecie – znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. W tak ważnych kwestiach najlepiej jest zdać się na nas.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie każdego finansowanego przez nas MINI i możemy dostosować konkurencyjne opcje do Twoich potrzeb.

Cieszysz się szerokimi możliwościami, które najlepiej pasują do Twojego stylu życia i planów.

Korzystasz z oryginalnych usług, wyposażenia, części i akcesoriów MINI.

Korzystasz z niezawodnych, osobistych wskazówek i wsparcia – na każdym kroku.

Otrzymujesz swoje MINI i atrakcyjne zintegrowane rozwiązanie finansowe dostawcy, któremu możesz zaufać.

Korzystasz z jednego punktu kontaktowego.

MINI Financial Services – przegląd – ilustracja wyszukiwarki ofert

TWOJA WYSZUKIWARKA OFERT

WYBIERZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ DO WŁASNEGO MINI.

Zapoznaj się z naszą ofertą finansowania i produktów ubezpieczeniowych – i skorzystaj ze wszystkiego, co MINI Financial Services ma do zaoferowania.

ZYSKAJ JESZCZE WIĘCEJ MINI ZA SWOJE PIENIĄDZE.

Wzbogać swój produkt leasingowy o usługi dodatkowe, ubezpieczenia oraz akcesoria dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

+ LEASING PLUS

Dbamy o to, aby MINI działało jak najlepiej, i zapewniamy spokojną głowę. Od teraz możesz skorzystać z innowacyjnego finansowania oraz usług serwisowych w jednym pakiecie. Pakiet napraw, karty paliwowe, przechowanie i wymiana kół, wsparcie w likwidacji szkód i obsługa assistance. To propozycja dla Ciebie, jeśli cenisz sobie wygodę, bezpieczeństwo i spokój.

+ MINI UBEZPIECZENIA

Proponujemy produkty ubezpieczeniowe, które dostosowujemy do Twojego MINI. W ten sposób chronimy Ciebie i Twój samochód przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych techników, którzy zajmą się Twoim MINI z najwyższą starannością.

+ AKCESORIA

Oferujemy indywidualne rozwiązania, które umożliwiają włączenie do umowy dodatkowego wyposażenia i akcesoriów. Od aerodynamicznego pojemnika dachowego lub zestawu kompletnych kół zimowych po instalację stacji Wallbox w domu – MINI Financial Services wykracza daleko poza samą jazdę i pomoże Ci we wszystkim.

Przegląd MINI – pomoc i informacje

POMOC I INFORMACJE

PODEJMIJ NAJLEPSZĄ DECYZJĘ.

Od atrakcyjnego leasingu i elastycznych opcji finansowania po produkty ochronne MINI i doskonałą obsługę klienta – wykorzystujemy naszą wiedzę, aby zapewnić Ci wyjątkowe traktowanie.
Przegląd MINI – narzędzia zakupowe

ROZPOCZNIJ ZAKUPY

ODKRYWAJ, KONFIGURUJ I JEDŹ.

Sprawdź oferty na nowe MINI lub skonfiguruj własne MINI – i uzyskaj idealną ofertę finansowania.
MINI Financial Services – przegląd – usługi

OFERTY I USŁUGI

MINI Financial Services – przegląd – usługi

WSPARCIE

CHĘTNIE SŁUŻYMY POMOCĄ.

Szukasz porady dotyczącej zarządzania umową lub zakończenia umowy, zatrzymania lub zwrotu MINI – służymy Ci pomocą.

SZUKASZ SAMOCHODU FIRMOWEGO?

Zgłoś się do programu dla klientów korporacyjnych MINI i podnieś rangę swojej firmy dzięki doskonałej flocie.
MINI Financial Services - klienci korporacyjni teaser

Najczęściej zadawane pytania

MINI Financial Services jest dostawcą usług finansowych oferującym klientom leasing, usługi dodatkowe i produkty ubezpieczeniowe dla samochodów MINI.

MINI Financial Services oferuje pełną gamę elastycznych i atrakcyjnych rozwiązań w zakresie leasingu, usług dodatkowych i ubezpieczeń, spełniających indywidualne potrzeby klientów.

W MINI Comfort Lease płacisz niższe raty niż w tradycyj­nym leasingu lub kredycie, bo spłacasz tylko część wartości samochodu. Nie martwisz się sprzedażą samochodu ani utratą jego wartości. Po kilku latach możesz wybrać swoje kolejne MINI. Jak w abonamencie.

W klasycznej wersji leasingu możesz zostać właścicielem MINI przy minimalnym koszcie wykupu. Jako przedsiębiorca możesz maksymalizować korzyści podatkowe. Zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu opłatę wstępną i raty leasingowe.

Udostępniliśmy dla Ciebie elektroniczny Portal Klienta. Znajdziesz tam szczegóły umowy, harmonogram spłat, faktury oraz pozostałe dokumenty i informacje związane z kontraktem. Po otrzymaniu zgody na aktywację konta, przesyłamy wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym (ważnym przez 72h) i instrukcją logowania do Portalu. Jeśli do tej pory wiadomość nie dotarła do Ciebie lub ważność linku wygasła, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

1. Wybierz i skonfiguruj swoje idealne MINI w internecie.2. Wybierz opcję, która najlepiej Ci odpowiada. 3. Złóż wniosek. 4. Podpisz dokumenty finansowe.5. Odbierz kluczyki do swojego nowego MINI.