Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Twoje wymarzone MINI, gotowe do zabawy.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

NA PRZYSZŁE WSPOMNIENIA.

ORYGINALNE AKCESORIA, CZĘŚCI I SERWIS MINI.

MINI wiosna i lato – MINI Countryman MINI wiosna i lato – MINI Countryman

NA PRZEBYTE PODRÓŻE.

Kiedy zaczynasz odczuwać nostalgię w stosunku do przyszłych planów, zapowiada się niezła podróż.

Przygotuj się na nowe, niezapomniane przeżycia tego lata dzięki oryginalnym akcesoriom, częściom i serwisowi MINI. Niezależnie od tego, czy chodzi o terenową przygodę na dwóch kółkach, czy o więcej miejsca na niezapomniane chwile – pomożemy Ci stworzyć w Twojej głowie nowe albumy fotograficzne. W tym sezonie to Twoje oczekiwania określą Twoją rzeczywistość.

NIEZBĘDNE W PODRÓŻY.

NA ZDOBYTE SZCZYTY.

Akcesoria MINI – 3-drzwiowe MINI Hatch – czerwone z elementami stylistycznymi w kolorze czarnym Akcesoria MINI – 3-drzwiowe MINI Hatch – czerwone z elementami stylistycznymi w kolorze czarnym

AKCESORIA MINI PIANO BLACK I NIGHT JACK.

Dodaj swojemu MINI jeszcze więcej stylu i charyzmy – nawet w środku zimy – dzięki naszej gamie atestowanych akcesoriów w nowej stylistyce Piano Black i Night Jack. Te klasyczne wykończenia nadadzą Twojemu MINI indywidualny charakter, podkreślając jego kultowy wygląd i charyzmę.

AKCESORIA MINI – pasy boczne w kolorze Piano Black

PASY BOCZNE MINI W KOLORZE PIANO BLACK.

Czysta dynamika w jednolitej czerni. Wyraziste pasy boczne MINI w kolorze Piano Black nadają MINI dynamiczny wygląd. Nie trzeba dodawać, że odlewana, wysokiej jakości kolorowa naklejka jest odporna na działanie światła, odporna na warunki atmosferyczne oraz zachowuje głębię koloru nawet w myjni samochodowej. Zapewnia dynamiczny, sportowy wygląd.

PAS OZDOBNY MINI W KOLORZE PIANO BLACK.

Doskonale czarny efekt. Pas ozdobny MINI w kolorze Piano Black tworzy wizualny akcent w błyszczącej czerni. Jego sportowy i elegancki wygląd nada Twojemu MINI indywidualny charakter i będzie idealnym uzupełnieniem innych elementów karoserii w kolorze Piano Black.

Akcesoria MINI – pas ozdobny – Piano Black
Akcesoria MINI – listwa przednia w kolorze Piano Black

LISTWA PRZEDNIA MINI W KOLORZE PIANO BLACK.

Elegancka czerń z przodu. Listwa przednia w kolorze Piano Black dodaje Twojemu MINI jeszcze więcej elegancji i indywidualności. Zapierająca dech w piersiach listwa przednia w błyszczącym kolorze czarnym jest idealnym dodatkiem do innych elementów zewnętrznych w kolorze Piano Black.

ZNACZEK MINI COOPER S PIANO BLACK.

Pokaż styl. Stylowe oznaczenie modelu MINI Cooper S w kolorze Piano Black podkreśla dynamiczny wygląd Twojego MINI. Lakierowany w błyszczącym kolorze Piano Black nadaje karoserii indywidualny charakter.

Akcesoria MINI – logo Cooper S – Piano Black
Akcesoria MINI – znaczek ALL4 – czarny

ZNACZEK MINI ALL4 PIANO BLACK.

Całkowicie czarny. Stylowy znaczek ALL4 w kolorze Piano Black podkreśla dynamiczny wygląd Twojego MINI. Lakierowany w błyszczącym kolorze Piano Black nadaje karoserii indywidualny charakter.

AKCESORIA NIGHT JACK.

NA TĘSKNE SPOJRZENIA.

Akcesoria MINI – Night Jack – pojemnik dachowy Akcesoria MINI – Night Jack – pojemnik dachowy

LAMPY TYLNE.

DLA EKSPLORACJI ESTETYKI.

MINI wiosna i lato – 3-drzwiowe MINI Hatch MINI wiosna i lato – 3-drzwiowe MINI Hatch

Pokaż flagę. Lampy tylne MINI o charakterystycznym wzorze Union Jack pozwalają w wyjątkowy sposób podkreślić brytyjskie korzenie MINI. Wszystkie funkcje oświetlenia są doskonale zintegrowane z wzorem. Zastosowano tu najnowocześniejszą technologię diodową. Nadają one tyłowi samochodu zupełnie nowy i absolutnie niepowtarzalny wygląd.

KOŁA I OPONY.

ORYGINALNE KOŁA I OPONY LETNIE MINI.

Wszystkie oryginalne koła kompletne MINI wyposażone są wyłącznie w opony z gwiazdką, co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo. Zostały opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi producentami, takimi jak Bridgestone, Michelin i Pirelli. Są poddawane surowym testom w celu zoptymalizowania przyczepności MINI na drodze i idealnie dopasowane do koncepcji poszczególnych modeli MINI. Ponadto automatycznie obejmują one ubezpieczenie opon MINI, które pokrywa szkody spowodowane ostrymi przedmiotami, takimi jak gwoździe i odłamki szkła, lub uderzenie krawężnika podczas parkowania, a także wandalizm i kradzież. Obowiązuje przez okres 36 miesięcy (produkt Allianz Versicherungs-AG).

MINI wiosna i lato – 3-drzwiowe MINI Hatch MINI wiosna i lato – 3-drzwiowe MINI Hatch

SERWIS MINI.

PRIORYTETY UWZGLĘDNIONE. BEZPIECZEŃSTWO ZAPEWNIONE.

Serwis MINI – Serwis Inclusive – wsparcie Serwis MINI – Serwis Inclusive – wsparcie

MINI VALUE SERVICE.

Wszyscy lubimy niespodzianki... Ale nie, gdy chodzi o ceny usług. Odkryj naszą usługę MINI Value Service, w której części i robocizna pokryte są w ramach jednej atrakcyjnej ceny. Bez żadnych niespodzianek. To właśnie znaczy dla nas wartość w kontekście serwisu, ponieważ wiemy, że dobry serwis i związane z tym korzyści są nieocenione. Dlatego jeśli Twoje MINI ma cztery lata lub więcej, zaproponujemy Ci cenę odpowiednią do jego wieku. Tak właśnie rozumiemy „prawdziwą wartość”. Umów się na spotkanie i dołącz do rodziny MINI. Z przyjemnością poznamy Ciebie i Twoje MINI.

MINI CAR CARE.

DLA ZACHOWANIA STYLU.

MINI wiosna i lato – Car Care MINI wiosna i lato – Car Care

#HereWeGo Dziękujemy całej społeczności MINI za świetny materiał!