PODĄŻAJ ZA SWOIMI POMYSŁAMI.

ORYGINALNE AKCESORIA I SERWIS MINI.

Para obok zaparkowanego MINI nad jeziorem.

LATO TO DROGA I ŻYCIE PEŁNE PRZYGÓD.

Każdy Twój wybór jest początkiem ekscytującej, indywidualnej podróży. Prowadzi Cię nowymi, nieznanymi ścieżkami, wzbogacając Twoje życie i czyniąc je wyjątkowym. Ciepłe letnie klimaty zachęcają do takich inspirujących wypraw. Czy to w lesie, nad morzem, czy w górach – MINI daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój najbliższy wyjazd stał się niezapomnianą przygodą: od odpowiednich akcesoriów do podróży po wszechstronny serwis dbający o Ciebie, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Rozpocznij swoją podróż.

NIEZBĘDNE W PODRÓŻY.

PRZYGODY NIEROZERWALNIE ZWIĄZANE Z TWOIM SAMOCHODEM.

Akcesoria MINI – oryginalne akcesoria mini Akcesoria MINI – oryginalne akcesoria mini

LATO NALEŻY DO CIEBIE. I TAK SAMO WYGLĄD.

Dodaj swojemu MINI jeszcze więcej stylu i charyzmy – pomoże Ci w tym nasz asortyment stylowych oryginalnych akcesoriów MINI. Dzięki efektownej stylistyce i perfekcyjnemu dopasowaniu oryginalne akcesoria MINI umożliwiają stworzenie i wyeksponowanie atrakcyjnych detali Twojego MINI. Wybierz szykowne akcenty, które podkreślą Twoją indywidualność, takie jak lusterka zewnętrzne, ozdobniki boczne, elementy graficzne na dach czy diodowe projektory drzwiowe.
Akcesoria MINI – pasy sportowe mini piano black

PASY SPORTOWE MINI PIANO BLACK.

Dynamiczny, sportowy wygląd. Pasy sportowe MINI w kolorze Piano Black na maskę i klapę tylną są wykonane z wysokiej jakości folii w jednolitym kolorze. Doskonale podkreślają dynamikę auta, a przy tym są zmywalne i odporne na działanie światła i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

PASY BOCZNE MINI PIANO BLACK.

Czysta dynamika w jednolitej czerni. Wyraziste pasy boczne MINI w kolorze Piano Black nadają MINI dynamiczny wygląd. Nie trzeba dodawać, że odlewana, wysokiej jakości kolorowa naklejka jest odporna na działanie światła, odporna na warunki atmosferyczne oraz zachowuje głębię koloru nawet w myjni samochodowej. Zapewnia dynamiczny, sportowy wygląd.
akcesoria MINI – pasy boczne mini piano black
akcesoria MINI – ozdobniki boczne mini night jack

OZDOBNIKI BOCZNE MINI.

Ozdobniki boczne stanowią efektowny element wizualny i dodają MINI indywidualizmu.

NAKLEJKA DACHOWA MINI NIGHT JACK.

Przyjrzyj się uważniej. Dzięki eleganckiej naklejce dachowej MINI Night Jack samochód zachwyca niepowtarzalnym, indywidualnym wyglądem także od góry.
Akcesoria MINI naklejka dachowa mini night jack
Akcesoria MINI lusterka zewnętrzne mini night jack silver i black

LUSTERKA ZEWNĘTRZNE MINI.

Hołd dla tradycji. Lusterka zewnętrzne MINI w stylowy sposób prezentują brytyjską flagę. Zamontuj je w miejsce standardowych obudów lusterek i ciesz się oryginalnym wyglądem za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz. Indywidualna, szlachetna stylistyka z pewnością wzbudzi zachwyt.

CIEMNE OZDOBNIKI BOCZNE MINI.

Ciemne ozdobniki boczne MINI dodadzą Twojemu MINI indywidualizmu.

Dostępne w następujących wzorach:

- tradycyjny wzór Union Jack
- wzór Night Jack
- wzór Black Jack

Akcesoria MINI – ciemne ozdobniki boczne mini: Union Jack, Nocny Jack, Black Jack

DIODOWE PROJEKTORY DRZWIOWE MINI.

Diodowe projektory drzwiowe MINI aktywują się podczas otwierania drzwi. Wyświetlają logo John Cooper Works lub MINI na ziemi obok samochodu za pomocą wymiennych przezroczy.
Akcesoria MINI – 5-drzwiowe MINI hatch Cooper s silver zdjęcie by jacksonloria Akcesoria MINI – 5-drzwiowe MINI hatch Cooper s silver zdjęcie by jacksonloria

PRZYGOTUJ SIĘ DO DROGI.

Co gwarantuje idealną letnią przygodę? Dobrzy przyjaciele, dobra muzyka, dobry humor – i oczywiście odpowiednie wyposażenie, które wykracza poza zwykły bagaż. Oryginalne akcesoria MINI oferują odpowiednie wyposażenie, z którym Twoja podróż będzie jedyna w swoim rodzaju. Twoja przygoda zaczyna się teraz. Ponieważ każdy wybór jest podróżą.

MINI WALLBOX.

Dystrybutor z „paliwem” we własnym garażu. Montowana na stałe szybka ładowarka MINI Wallbox zapewnia niezawodne i wygodne ładowanie Twojego MINI z mocą do 22 kW. Wallbox MINI to niewielkie urządzenie swoim wyglądem nawiązujące do wzornictwa MINI z uchwytem, który ułatwia przechowywanie kabli i wtyków.

Akcesoria MINI – podwójny adapter MINI USB do ładowania typu a i c

PODWÓJNY ADAPTER MINI USB DO ŁADOWANIA TYPU A I C.

Z podwójną mocą. Podwójny adapter MINI USB do ładowania umieszcza się w gnieździe zapalniczki. Umożliwia proste i wygodne ładowanie dwóch zewnętrznych urządzeń mobilnych jednocześnie. Wysokie natężenie prądu umożliwia bardzo szybkie ładowanie urządzeń, takich jak smartfony i tablety.

MINI ADVANCED CAR EYE 3.0 PRO.

MINI Advanced Car Eye 3.0 Pro składa się z wysokiej jakości kamer QHD i Full HD, które monitorują to, co dzieje się przed i za pojazdem, nawet gdy jest on zaparkowany. Jeśli system wykryje wibracje lub nietypowy ruch na zewnątrz pojazdu, automatycznie zapisuje zdarzenie w celu udokumentowania ewentualnych wypadków lub (prób) włamań.

Akcesoria MINI – kamera hd mini advanced car eye 3.0 full hd

ZATYCZKI DRZWIOWE MINI.

Innowacyjne zatyczki drzwiowe MINI można łatwo zamocować za pomocą kołków zamiast standardowego przycisku blokady drzwi.

Dostępne w następujących wzorach:

- napis MINI
- wzór Union Jack
- wzór Black Jack
- napis John Cooper Works

KOŁA I OPONY

GDZIEKOLWIEK ZAPROWADZĄ CIĘ TWOJE KOŁA.

Wszystkie oryginalne kompletne koła letnie MINI wyposażone są wyłącznie w opony z gwiazdką, co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo. Zostały opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi producentami, takimi jak Bridgestone, Michelin i Pirelli. Są poddawane surowym testom w celu zoptymalizowania przyczepności MINI na drodze oraz indywidualnie dopasowane do danego modelu MINI.

Opony letnie zapewniają optymalne osiągi i prowadzenie w temperaturach powyżej 7°C. Stworzone są z myślą o cieplejszych warunkach i wykonane są z twardszych mieszanek gumowych. Skutkuje to krótszą drogą hamowania, mniejszymi oporami toczenia i mniejszym zużyciem paliwa. Oryginalne opony letnie MINI zachowują swoją przyczepność nawet po intensywnym letnim deszczu, na ziemistym podłożu lub piaszczystych drogach.

Oryginalne koła kompletne MINI obejmują ubezpieczenie opon MINI, które pokrywa szkody spowodowane ostrymi przedmiotami, takimi jak gwoździe i odłamki szkła, lub uderzenie krawężnika podczas parkowania, a także wandalizm i kradzież. Obowiązuje przez okres 36 miesięcy (produkt Allianz Versicherungs-AG).

Akcesoria MINI – kompletne koła letnie czarne Akcesoria MINI – kompletne koła letnie czarne
SERWIS MINI.

RODZINA, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ.

Rodzina to nie tylko miłość – to także więź i zaufanie. Możesz mieć pewność, że wszystko będzie dopilnowane, i nie musisz się o nic martwić. Nawet o dodatkowe koszty. To właśnie te wartości rodzinne są fundamentem naszego etosu. Kiedy więc oddajesz swoje MINI do serwisu MINI, dzieje się coś wyjątkowego – stajesz się częścią naszej rodziny.

Akcesoria MINI – przedstawiciel serwisu mini przekazuje kluczyki kobiecie Akcesoria MINI – przedstawiciel serwisu mini przekazuje kluczyki kobiecie
Akcesoria MINI – serwis opon MINI

SERWIS OPON MINI.

Wybierz najlepsze opony na najlepsze momenty swojego sezonu. Zmień opony zimowe / letnie, a my sprawdzimy i zoptymalizujemy w nich ciśnienie. Oferujemy również wymianę kół i opon w najlepszym stosunku ceny do jakości, a wszystko to z naszym profesjonalnym przechowywaniem kół (łącznie z myciem i wyważaniem), co oznacza, że zaoszczędzisz energię i cenne miejsce.

MINI TELESERVICE.

Z MINI Teleservices Twoje MINI ma wszystko pod kontrolą – np. termin przeglądu lub poziom naładowania akumulatora – i przesyła odpowiednie dane pojazdu bezpośrednio do Partnera Serwisowego MINI, który skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co w MINI jest wyjątkowe – na beztroskiej frajdzie z jazdy.

Akcesoria MINI – mini roadside assistance zdjęcie @juriancuypers Akcesoria MINI – mini roadside assistance zdjęcie @juriancuypers

MINI ROADSIDE ASSISTANCE.

Obawiasz się, że utkniesz gdzieś na odludziu? Dzięki MINI Roadside Assistance udzielimy Ci niezbędnych informacji i pomocy, których potrzebujesz, aby wrócić na trasę. Nasza infolinia serwisowa połączy Cię z naszym szerokim wachlarzem usług, w tym z siecią autoryzowanych warsztatów MINI.

AKTUALIZACJA MAP MINI.

Gdy miasta się rozrastają, zmieniają się trasy komunikacyjne. Powstają nowe drogi, skrzyżowania stają się rondami, pojawia się wiele ciekawych punktów. Aby mieć pewność, że droga niezawodnie prowadzi do celu, można za pośrednictwem MINI ConnectedDrive zdalnie aktualizować fragmenty map dla określonego regionu zamieszkania przez internet. W celu aktualizacji wszystkich map, MINI dwa razy do roku oferuje pełną aktualizację map przez pamięć USB, która jest dostępna u Partnerów Serwisowych MINI. Dzięki temu możesz ruszać w drogę w każdej chwili, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Akcesoria MINI – aktualizacja map mini Akcesoria MINI – aktualizacja map mini
Akcesoria MINI – letnia pielęgnacja mini zdjęcie @skelly_carphotography Akcesoria MINI – letnia pielęgnacja mini zdjęcie @skelly_carphotography

MINI CAR CARE.

IDEALNA PIELĘGNACJA NA LATO W KAŻDYCH WARUNKACH.

Czy to letnie deszcze, czy spontaniczne wypady na wieś – przygody pozostawiają swój ślad. Asortyment MINI Car Care sprawi, że Twoje MINI znów będzie lśnić.

A TERAZ KOLEJNE KROKI.

#HereWeGo: Dziękujemy całej społeczności MINI za świetne zdjęcia!