DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK.

MINI wiosna i lato – wprowadzenie

Każdy, kto kiedykolwiek miał okazję usiąść za kierownicą MINI, wie dlaczego MINI to znacznie więcej niż tylko samochód. W świecie MINI jest tyle miłości i entuzjazmu. A Ci, którzy tego szukają, nie będą zawiedzeni. Ruszaj na spotkanie z przygodą, wybierając z szerokiej gamy akcesoriów, obręczy kół i opon stworzonych, aby dopełnić Twoje MINI. Zaplanuj kompleksowy serwis, aby Twoje MINI lśniło i było sprawne przez cały rok. Nie ma lepszego sposobu, aby pokazać światu Twoją miłość do MINI.

NIEZBĘDNE W PODRÓŻY.

PRZYGODY NIEROZERWALNIE ZWIĄZANE Z TWOIM SAMOCHODEM.

MINI wiosna i lato – oryginalne akcesoria mini

UBARW LATO NOWYM WYGLĄDEM.

Dodaj swojemu MINI jeszcze więcej stylu i charyzmy – pomoże Ci w tym nasz asortyment stylowych oryginalnych akcesoriów MINI. Dzięki efektownej stylistyce i perfekcyjnemu dopasowaniu oryginalne akcesoria MINI umożliwiają stworzenie i wyeksponowanie atrakcyjnych detali Twojego MINI. Wybierz szykowne akcenty, które podkreślą Twoją indywidualność, takie jak lusterka zewnętrzne, ozdobniki boczne, elementy graficzne na dach czy diodowe projektory drzwiowe.

MINI wiosna i lato – sportowe pasy mini piano black

PASY SPORTOWE MINI PIANO BLACK.

Dynamiczny, sportowy wygląd. Pasy sportowe MINI w kolorze Piano Black na maskę i klapę tylną są wykonane z wysokiej jakości folii w jednolitym kolorze. Doskonale podkreślają dynamikę auta, a przy tym są odporne na działanie światła i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

PASY BOCZNE MINI PIANO BLACK.

Czysta dynamika w jednolitej czerni. Wyraziste pasy boczne MINI w kolorze Piano Black nadają MINI dynamiczny wygląd. Nie trzeba dodawać, że wysokiej jakości kolorowa naklejka jest odporna na działanie światła i na warunki atmosferyczne oraz zachowuje głębię koloru nawet w myjni samochodowej. Zapewnia dynamiczny, sportowy wygląd.

MINI wiosna i lato – boczne pasy mini piano black
MINI wiosna i lato – ozdobniki boczne night jack

OZDOBNIKI BOCZNE MINI.

Ozdobniki boczne stanowią efektowny element wizualny i dodają MINI indywidualizmu.

NAKLEJKA DACHOWA MINI NIGHT JACK.

Przyjrzyj się uważniej. Dzięki eleganckiej naklejce dachowej MINI Night Jack samochód zachwyca niepowtarzalnym, indywidualnym wyglądem także od góry.

MINI wiosna i lato – naklejka dachowa mini night jack
MINI wiosna i lato – lusterka zewnętrzne mini night jack silver i black

LUSTERKA ZEWNĘTRZNE MINI.

Hołd dla tradycji. Lusterka zewnętrzne MINI w stylowy sposób prezentują brytyjską flagę. Zamontuj je w miejsce standardowych obudów lusterek i ciesz się oryginalnym wyglądem za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz. Indywidualna, szlachetna stylistyka z pewnością wzbudzi zachwyt.

CIEMNE OZDOBNIKI BOCZNE MINI.

Ciemne ozdobniki boczne MINI dodadzą Twojemu MINI indywidualizmu.

Dostępne w następujących wzorach:

  • tradycyjny wzór Union Jack
  • wzór Night Jack
  • wzór Black Jack
MINI wiosna i lato – ciemne ozdobniki boczne mini
MINI wiosna i lato – diodowe projektory drzwiowe

DIODOWE PROJEKTORY DRZWIOWE MINI.

Diodowe projektory drzwiowe MINI aktywują się podczas otwierania drzwi. Wyświetlają logo John Cooper Works lub MINI na ziemi obok samochodu za pomocą wymiennych przezroczy.

MINI wiosna i lato – wnętrze mini

ZAMIEŃ RUTYNĘ NA RYTUAŁ.

Ciesz się MINI bez względu na okazję dzięki oryginalnym akcesoriom MINI. Czy to ładowanie Twojego MINI, otwieranie drzwi czy obserwowanie drogi – niech miłość do szczegółów zapewni Ci wyjątkowe podróże.

MINI WALLBOX.

Dystrybutor z „paliwem” we własnym garażu. Montowana na stałe szybka ładowarka MINI Wallbox zapewnia niezawodne i wygodne ładowanie Twojego MINI z mocą do 22 kW. Wallbox MINI to niewielkie urządzenie swoim wyglądem nawiązujące do wzornictwa MINI z uchwytem, który ułatwia przechowywanie kabli i wtyków.

MINI wiosna i lato – hak uniwersalny

UNIWERSALNY HAK MINI.

Uniwersalny hak systemu Travel & Comfort umożliwia wieszanie odzieży lub lekkiego bagażu z tyłu oparcia fotela i chroni je przed zabrudzeniem. Dzięki mocowaniu wtykowemu można go łatwo zamocować w sposób bezpieczny w oferowanym oddzielnie uchwycie bazowym lub w opcjonalnym systemie Travel & Comfort.

WIESZAK MINI NA ODZIEŻ.

Elegancko do celu. Wieszak na odzież systemu Travel & Comfort w atrakcyjnej stylistyce MINI umożliwia wieszanie odzieży z tyłu oparcia fotela. Mocowanie do uchwytu bazowego na wtyk jest proste i bezpieczne w razie zderzenia, natomiast dzięki funkcji hotelowej (standardowy wieszak z haczykiem) może być używany również poza pojazdem.

MINI wiosna i lato – wieszak na odzież
MINI wiosna i lato – uchwyt bazowy

UCHWYT BAZOWY MINI DO SYSTEMU TRAVEL & COMFORT.

Wygoda przede wszystkim. Uchwyt bazowy MINI mocowany między słupkami zagłówków przednich foteli stanowi bezpieczną podstawę dla wszystkich elementów modułowego systemu Travel & Comfort. Wieszak na odzież, składany stolik, uniwersalny hak, uchwyt na kamerę lub tablety Apple i Samsung montuje się w prosty sposób zatrzaskowo za pomocą systemu wtykowego.

3-drzwiowe MINI Hatch – szare – obręcze kół i opony

MIŁOŚĆ NAPĘDZA ŚWIAT.

Letni sezon na okrągło! Teraz może być czas, aby zmienić wygląd i zapewnić sobie przyczepność na najbliższe przygody. A co może być bardziej odpowiedniego niż MINI? Mając do wyboru wiele wzorów felg oraz opony najlepszych producentów, takich jak Michelin, Pirelli i Continental, możesz cieszyć się doskonałym stylem i przyczepnością podczas letnich przygód.

Akcesoria MINI – centrum serwisowe mini

OPIEKA JAK W RODZINIE.

W MINI dbamy o naszych bliskich. Korzystaj z wieloletniego doświadczenia i naszych Ekspertów, którzy otoczą Twoje MINI najwyższą troską. Jesteśmy czymś więcej niż serwisem, jesteśmy rodziną.

Akcesoria MINI – serwis opon MINI

SERWIS OPON MINI.

Wybierz najlepsze koła na najlepsze momenty sezonu. Zmień opony zimowe na letnie, a my sprawdzimy i zoptymalizujemy w nich ciśnienie. Oferujemy również przechowywanie kół co oznacza, że zaoszczędzisz cenne miejsce.

MINI TELESERVICE.

Z MINI Teleservices Twoje MINI ma wszystko pod kontrolą – np. termin przeglądu i przesyła odpowiednie dane pojazdu bezpośrednio do Partnera Serwisowego MINI, który skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co w MINI jest wyjątkowe – na beztroskiej frajdzie z jazdy.

Akcesoria MINI – mini roadside assistance

MINI ROADSIDE ASSISTANCE.

Obawiasz się, że utkniesz gdzieś na odludziu? Dzięki MINI Roadside Assistance udzielimy Ci niezbędnych informacji i pomocy, których potrzebujesz, aby wrócić na trasę. Nasza infolinia serwisowa połączy Cię z siecią Autoryzowanych Serwisów MINI.

AKTUALIZACJA MAP MINI.

Gdy miasta się rozrastają, zmieniają się trasy komunikacyjne. Powstają nowe drogi, skrzyżowania stają się rondami, pojawia się wiele ciekawych punktów. Aby mieć pewność, że droga niezawodnie prowadzi do celu, można za pośrednictwem MINI ConnectedDrive zdalnie aktualizować fragmenty map dla określonego regionu zamieszkania przez internet. W celu aktualizacji wszystkich map MINI dwa razy do roku oferuje pełną aktualizację map przez pamięć USB, która jest dostępna u Partnerów Serwisowych MINI. Dzięki temu możesz ruszać w drogę w każdej chwili, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Akcesoria MINI – aktualizacja map mini
Akcesoria MINI – letnia pielęgnacja mini zdjęcie Akcesoria MINI – letnia pielęgnacja mini zdjęcie

IDEALNA PIELĘGNACJA NA LATO W KAŻDYCH WARUNKACH.

Czy to letnie deszcze, czy spontaniczne wypady na wieś – przygody pozostawiają swój ślad. Asortyment MINI Car Care sprawi, że Twoje MINI znów będzie lśnić.

A TERAZ KOLEJNE KROKI.

#HereWeGo: Dziękujemy całej społeczności MINI za świetne zdjęcia!