KARIERA W MINI.

MINI Careers - pracuj w BMW

IMPULS DLA TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI.

Masz ochotę dołączyć do lidera branży motoryzacyjnej? Poszukujemy ciekawych ludzi na wiele różnych stanowisk w całej prestiżowej BMW Group, od praktykantów i absolwentów po doświadczonych profesjonalistów. W zamian oferujemy możliwość pracy na rzecz rozwijającej się globalnej marki, z doskonałymi benefitami i ekscytującą przyszłością – gwarantujemy.

KARIERA W CENTRALI.

Informatyka.

IT jest siłą napędową niemal wszystkich innowacji w pojazdach. Jest to również niezbędne dla naszych procesów biznesowych. Odkryj ekscytujące możliwości w branży motoryzacyjnej oraz korporacyjnym IT niezależnie od tego, czy tworzysz interfejsy człowiek-maszyna, czy platformy zoptymalizowane pod kątem klienta.
Kariera MINI - stanowiska w centrali

Inżynieria.

Rozwijaj przyszłość motoryzacji. Nasi inżynierowie badają każdy element pojazdu, aby wszystkie nowe samochody był bardziej inteligentne, oszczędne i dawały jeszcze większą radość z jazdy niż poprzednie. Pracują również nad usprawnieniem naszych procesów produkcyjnych, od tłoczni, przez blacharnię i lakiernię, aż po montaż końcowy.

Produkcja.

Każdego dnia nasz zespół produkcyjny demonstruje inteligentną sieć wiedzy, nawet pomiędzy zakładami. Pracuj nad dostosowaniem produkcji poszczególnych pojazdów, nad rozwojem systemów lub dołącz jako technik konserwacji, aby zapewnić naszym maszynom sprawne działanie.

Inne możliwości.

Zanim klient będzie mógł zasiąść za kierownicą wspaniałego nowego MINI, wymaganych jest wiele działań. Od badań i rozwoju po marketing i usługi finansowe – ogromna liczba stanowisk czeka na odpowiednią osobę. Może właśnie na Ciebie?
MINI Carers - stanowiska w punktach dealerskich

PRACA U PARTNERA MINI.

Frontmani i frontmanki MINI. Twoim zadaniem jako ambasadora naszej marki jest sprawienie, aby potencjalni klienci stali się prawdziwymi fanami MINI. Aby zapewnić doskonałą obsługę klienta, zapewnisz sprawne zarządzanie wewnętrzne, negocjacje sprzedażowe i otoczysz klientów opieką również po sprzedaży. Znajdź pracę u swojego lokalnego Partnera MINI i dołącz do nas w drodze ku ekscytującej przyszłości.