Aktualizacje MINI Connected – wprowadzenie

AKTUALIZACJE MINI CONNECTED

JESZCZE WIĘCEJ Z KAŻDEJ JAZDY.

Pakiet MINI Connected zwiększa cyfrowe możliwości MINI. Oferuje szereg ulepszonych funkcji nawigacji i aplikacji samochodowych, które można elastycznie dodawać do swojego MINI.

Możesz też zdecydować się na rozszerzenie możliwości funkcji wspomagania jazdy i parkowania lub poszukać większej wygody w codziennej jeździe. Aktualizacje MINI Connected pozwalają w pełni wykorzystać możliwości MINI.

DODATKOWE KORZYŚCI W SKRÓCIE.

Kiedy chcesz – aktywuj lub aktualizuj nowe funkcje w swoim MINI dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

Elastycznie – wykupuj abonament w okresach, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Praktycznie – łatwe i wygodne dodawanie funkcji za pośrednictwem aplikacji MINI.

Intuicyjnie – prosta aktywacja za pośrednictwem profilu MINI ID.

PAKIET MINI CONNECTED

POTRZEBUJESZ JESZCZE WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI?

Aktualizacje MINI Connected – osobisty asystent

Inteligentny asystent osobisty MINI.

Inteligentny asystent osobisty MINI umożliwia interakcję głosową w MINI. Interakcji towarzyszyć będzie stylizowany napis „MINI” na okrągłym wyświetlaczu OLED. Jeśli szukasz bardziej unikalnej wizualizacji, wybierz „Spike’a”.

NAWIGACJA MINI.

Zwiększ możliwości nawigacji MINI dzięki atrakcyjnej wizualizacji budynków i punktów orientacyjnych 3D. Wygodniej dotrzyj do celu dzięki rozszerzonym informacjom o użytecznych miejscach (POI) i parkingach.

Aktualizacje MINI Connected – nawigacja
Aktualizacje MINI Connected – AirConsole

GRY NA AIRCONSOLE.

Technologia AirConsole jest nowością w naszych modelach MINI umożliwiającą wyjątkową formę gier w samochodzie. Gry AirConsole są natychmiast dostępne bezprzewodowo i można nimi sterować za pomocą smartfona w połączeniu z panelem interakcji MINI. Taka konfiguracja umożliwia wielu graczom – w tym pasażerom z tyłu – udział w grach rekreacyjnych w aplikacji AirConsole podczas postoju pojazdu. Dostępne są różne gry wyścigowe, sportowe, quizy z wiedzy ogólnej i quizy muzyczne, a także gry symulacyjne, strategiczne, zręcznościowe i łamigłówki. Oferta dostępnych gier stale się rozwija.

DODATKOWE APLIKACJE.

Łatwy dostęp do ulubionych aplikacji z różnych obszarów tematycznych, takich jak audio i muzyka, gry, wiadomości i streaming wideo. Aplikacje są doskonale zintegrowane z okrągłym wyświetlaczem OLED MINI, a ich oferta będzie stale rosnąć.

Aktualizacje MINI Connected – aplikacje MINI

AKTUALIZACJE MINI CONNECTED

AKTUALIZUJ SWOJE MINI W DOWOLNEJ CHWILI.

Aktualizacje MINI Connected – system asystujący kierowcy plus

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCY PLUS.

Doświadcz komfortu i bezpieczeństwa dzięki systemom opartym na kamerach i radarze. Oprócz wszystkich funkcji systemu asystującego pakiet ten oferuje szereg zaawansowanych systemów, takich jak aktywny regulator prędkości, który automatycznie reguluje odstęp od poprzedzającego pojazdu i w zakresie od 0 do 180 km/h utrzymuje stałą prędkość jazdy. Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu ostrzega natychmiast, gdy pojazd zamierza opuścić pas ruchu na drogach z oznaczonymi pasami ruchu.

Zdalne uruchamianie silnika.

Funkcja ta pozwala uzyskać komfortową temperaturę wnętrza MINI przed rozpoczęciem jazdy. Za pomocą aplikacji MINI lub kluczyka można zdalnie uruchomić silnik i podgrzać albo schłodzić wnętrze.

Aktualizacje MINI Connected – zdalne uruchamianie silnika
Aktualizacje MINI Connected – asystent świateł drogowych

ASYSTENT ŚWIATEŁ DROGOWYCH.

Przełącza światła w nocy. Po włączeniu asystenta światła drogowe włączają się automatycznie w ciemności i wyłączają, gdy droga jest wystarczająco oświetlona. Asystent świateł drogowych to skierowany do przodu czujnik w lusterku wewnętrznym MINI. Automatyczne przełączanie świateł drogowych na światła mijania zapobiega oślepianiu innych uczestników ruchu sprawia, że jazda nocą jest znacznie bezpieczniejsza. Działa podczas jazdy z prędkością 50 km/h lub wyższą, lub gdy zintegrowana kamera wykryje światła nadjeżdżających pojazdów. Gdy droga jest wolna światła przełączają się z powrotem na drogowe.

MINI CONNECTED.

MINI CONNECTED BASE PAKIET MINI CONNECTED
NAWIGACJA
Budynki i punkty orientacyjne 3D
✔️
Real Time Traffic Information Dla aktywnej trasy Dla całej mapy
Rozszerzone informacje dotyczące parkowania ✔️
Informacje o kamerach drogowych ✔️
ROZRYWKA
Aplikacje innych firm, w tym streaming audio ✔️
Gry na konsolę AirConsole ✔️
Platforma streamingu wideo ✔️
PERSONALIZACJA
Inteligentny asystent osobisty MINI Awatar „MINI” Awatar „MINI” + „Spike”
Automatyzacja nawyków
✔️
ŁĄCZNOŚĆ
Usługi zdalne do połączenia z aplikacją MINI ✔️ ✔️
Wykorzystanie danych Łączność podstawowa Łączność dla wszystkich przypadków użycia

Odkryj Sklep MINI Connected.

Przygotuj się na nową erę łączności, w której Twoje MINI będzie nie tylko samochodem, ale też Twoim cyfrowym kompanem.