COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI SERWIS 5+

MINI SERWIS 5+

Jeśli Twoje MINI skończyło 5 lat, masz dobry powód do świętowania! Twój pięciolatek może teraz skorzystać z oferty MINI Service 5+.

SERWIS PEŁEN KORZYŚCI.

Twoje MINI skończyło już 5 lat? To nie powód, żeby rezygnować z profesjonalnego serwisu i najwyższej jakości usług MINI. Poznaj pakiet benefitów, który pozwoli Ci wymieniać części i korzystać z usług autoryzowanego serwisu na najwyższym poziomie – takim, na jaki zasługuje Twoje MINI.

MINI SERWIS 5+

KORZYŚCI NA 5+

MINI Service 5+ to oferta, która pozwala zapewnić samochodom starszym niż 5 lat zakres profesjonalnych usług, na jakie w pełni zasługują. Nasi eksperci dokonają rzetelnego przeglądu Twojego auta, wymienią niezbędne części i solidnie zajmą się ewentualnymi naprawami. Sprawdź, jaki zakres usług oferujemy w ramach MINI Service 5+!

PRZEGLĄD SPORTOWY

Zacznijmy od sprawdzenia ogólnej kondycji Twojego MINI. Nasi specjaliści wykonają przegląd stanu pojazdu – sprawdzą, czy Twoje MINI zachowało swój zadziorny, sportowy charakter i czy nie należy mu się wymiana niezbędnych elementów. W ramach pakietu przeglądowego możemy wymienić np. olej i świece zapłonowe.
MINI SERWIS 5+
MINI SERWIS 5+

NA UKŁADY NIE MA RADY?

Chcesz sprawdzić stan układu hamulcowego w Twoim MINI? Nasi eksperci z pewnością dadzą radę! Skontrolują stan hamulców, a w razie konieczności wymienią odpowiednie elementy układu: tylne lub przednie klocki, tarczę czy płyn hamulcowy. Bez zahamowań ruszaj na kontrolę!

#ZFILTREM

Z filtrem czy bez filtra? Oczywiście, że z filtrem! A nawet z filtrami – w dobrej kondycji i wymienionymi, zgodnie z potrzebami Twojego auta. Specjaliści MINI przyjrzą się filtrom w Twoim samochodzie i w razie potrzeby dokonają wymiany: filtra kabinowego, powietrza, paliwa, a także filtra cząstek stałych.
MINI SERWIS 5+
MINI SERWIS 5+

PRZED PODRÓŻĄ

Warto solidnie przygotować się do większej podróży. Eksperci MINI chętnie w tym pomogą! Dokładnie zbadają stan Twojego auta i, jeśli zajdzie taka konieczność, dokonają wymiany wycieraczek czy amortyzatorów. Sprawdzimy także stan akumulatora w Twoim MINI.
MINI SERWIS 5+

Znajdź swojego Partnera MINI.

ZAPRASZAMY DO WYBRANEGO PARTNERA MINI. JESTEŚMY W PEŁNI DOSTĘPNI DLA PAŃSTWA ONLINE – ZACHĘCAMY DO KONTAKTU POPRZEZ MAIL, TELEFON CZY WYBRANY KOMUNIKATOR.