MINI Digital Experience – wprowadzenie

MINI Digital Experience.
Cyfrowy skok kwantowy.

Gdzie innowacje łączą się z jazdą. Zanurz się w świecie zaawansowanych technologii i łączności, które dadzą Ci jeszcze większą frajdę z jazdy. Od inteligentnych systemów inforozrywki po angażujące tryby jazdy – sprawdź, jak MINI na nowo definiuje jazdę.

MINI Digital Experience – system operacyjny

Nowy MINI Operating System 9 oferuje zupełnie nowe, intuicyjne doświadczenie użytkownika i zapewnia łączność oraz kontrolę bardziej niż kiedykolwiek dotąd – podczas każdej podróży. Przystosowany jest do interakcji za pośrednictwem wyśmienitego ekranu dotykowego OLED o średnicy 240 mm i inteligentnego asystenta osobistego MINI do obsługi głosowej, dzięki czemu możesz teraz bardziej niż kiedykolwiek dotąd cieszyć się możliwościami personalizacji i emocjami.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE CYFROWE

EMOCJONUJĄCE WRAŻENIA Z MINI EXPERIENCE.

Stwórz wyjątkowe, wielozmysłowe doświadczenie dla siebie i swoich pasażerów. Zanurz się w ośmiu różnych niezwykłych światach. Każdy tryb ma swój własną kreatywną stylistykę i paletę dźwięków. W trybie Personal można nawet wybierać w aplikacji MINI własne zdjęcia z galerii w smartfonie jako tło panelu interakcji MINI. Kolory oświetlenia ambientowego automatycznie dostosowują się do wybranych obrazów. Delektuj się nimi i ożyw wnętrze swojego MINI.

TWÓJ OSOBISTY ASYSTENT MINI W SAMOCHODZIE.

Doświadczenie cyfrowe MINI - Spike

WIZUALNY KOMPAN W MINI.

MINI po raz pierwszy oferuje w pełni funkcjonalnego asystenta głosowego. Można go aktywować za pomocą hasła „Hej MINI” lub naciskając przycisk push-to-talk na kierownicy. Umożliwia obsługę ważnych funkcji za pomocą poleceń głosowych, zgłaszanie żądań lub życzeń związanych z podróżą i rozpoznaje, czy aktualnie mówi kierowca, czy pasażer obok. Sterowana głosowo interakcja na okrągłym wyświetlaczu OLED przybiera formę animacji zawierającej elementy graficzne, typografię i awatara. Na wyświetlaczu do wyboru jest „MINI” – stylizowana wizualizacja MINI – i opcjonalnie „Spike”.

MINI CONNECTED BASE

INTELIGENTNE INNOWACJE W TWOIM MINI.

Uprzyjemnij sobie podróż dzięki inteligentnym funkcjom MINI. Twoje MINI jest już standardowo wyposażone w wiele inteligentnych funkcji, takich jak nawigacja MINI, która oferuje zawsze najnowsze mapy oraz informacje o ruchu drogowym lub usługi zdalne pozwalające kontrolować MINI za pomocą aplikacji MINI. Ciesz się bezproblemową łącznością i nowymi wrażeniami z jazdy MINI wspieranej innowacjami.

MINI Digital Experience – Connected Base

PAKIET MINI CONNECTED

SZUKASZ JESZCZE LEPSZYCH WRAŻEŃ CYFROWYCH?

Opcjonalny pakiet MINI Connected daje Ci dostęp do stale rosnącej gamy praktycznych funkcji i rozrywkowych aplikacji, w tym do gier oraz streamingu muzyki i wideo. Nawigacja MINI zyska jeszcze więcej funkcji ułatwiających codzienne poruszanie się po mieście, a w ramach inteligentnego asystenta osobistego MINI pojawi się cyfrowy awatar „Spike”.

AKTUALIZACJE MINI CONNECTED

ULEPSZ SWOJE DOŚWIADCZENIA Z MINI.

Odkryj nowy wymiar jazdy dzięki lepszym doświadczeniom oferowanym przez MINI Connected. Nasze aktualizacje MINI Connected ułatwiają jazdę dzięki funkcjom takim jak system asystujący kierowcy Plus czy asystent świateł drogowych.

WIĘCEJ USŁUG CYFROWYCH

WIĘCEJ, WIĘCEJ i WIĘCEJ.

WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI APLIKACJI MINI.

Bądź bliżej swojego MINI niż kiedykolwiek dotąd dzięki aplikacji MINI. Uzyskaj dostęp do świata łączności i wygody z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie za pomocą smartfona. Nowoczesny design aplikacji, intuicyjna obsługa i szeroki zakres funkcji sprawiają, że jest ona łatwa w użyciu i pozwala cieszyć się beztroską mobilnością – zawsze i wszędzie.

Elektryczne MINI – doświadczenie cyfrowe – aplikacja mini
MINI Digital Experience – funkcja Digital Key

Digital Key Plus.

Teraz możesz otwierać swoje MINI, po prostu zbliżając się do niego. Opcjonalna funkcja Digital Key Plus wykorzystuje technologię ultraszerokopasmową (UWB) o wysokim standardzie bezpieczeństwa i działa w taki sam sposób jak tradycyjny kluczyk. Gdy jesteś w pobliżu i masz kompatybilny smartfon w kieszeni lub torebce, MINI automatycznie się odblokuje, a następnie zablokuje, gdy się od niego oddalisz.

Jeszcze więcej powodów, dla których pokochasz MINI Digital Key Plus: 

  • Możliwość korzystania na smartfonach z systemem iOS i Android, dodatkowo na zegarku Apple Watch TM połączonymi z profilem MINI ID
  • Uruchamianie silnika bez wyjmowania urządzenia z kieszeni lub odkładania go
  • Współdzielenie kluczyka z maksymalnie pięcioma osobami – z opcją ograniczenia funkcji pojazdu, takich jak przyspieszenie czy maksymalna prędkość
  • Kluczowe funkcje są dostępne nawet przy rozładowanej baterii i bez połączenia z internetem

ZDALNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA.

Zapewnij swojemu MINI ciągłą świeżość.

Możesz otrzymywać bezpłatne i bezprzewodowo aktualizacje i ulepszenia oprogramowania do swojego MINI. W zależności od kraju, modelu, wyposażenia i stanu pojazdu możesz również kwalifikować się do regularnego bezpłatnego otrzymywania dodatkowych nowych funkcji lub ulepszeń.

Najczęściej zadawane pytania.

MINI ID i Personalizacja.

Kliknij zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu wyświetlacza centralnego, a następnie zeskanuj kod QR w obszarze "Zaloguj się poprzez MINI ID" za pomocą aparatu smartfona lub czytnika kodów QR. Jeśli zalogowałeś się już do aplikacji MINI, identyfikator MINI ID zostanie automatycznie przeniesiony do Twojego MINI, a pojazd zostanie automatycznie dodany do aplikacji MINI. W przeciwnym razie użytkownik zostanie przekierowany na stronę internetową, a po zalogowaniu/zarejestrowaniu zostanie automatycznie zalogowany do pojazdu. Kluczyk i klucz cyfrowy można następnie powiązać z identyfikatorem MINI ID w menu "MINI ID" - "Ustawienia" - "Rozpoznawanie kierowcy". Po odblokowaniu MINI za pomocą powiązanego kluczyka zostaniesz automatycznie powitany osobiście i będziesz mógł znaleźć swoje osobiste ustawienia, takie jak ostatnie miejsca docelowe nawigacji, ulubione stacje radiowe itp.

Po zalogowaniu się do pojazdu za pomocą identyfikatora MINI ID pojazd jest automatycznie dodawany do aplikacji MINI. Zapewnia to dostęp do wszystkich funkcji pojazdu, takich jak ulubione zapisane w menu szybkiego dostępu ("Panel Interakcji") i dostęp do ostatnich miejsc docelowych itp. Ponadto osobiste ustawienia pojazdu, takie jak nawigacja, wspomaganie kierowcy, klimatyzacja lub multimedia, są zapisywane w profilu MINI i mogą być synchronizowane z innymi pojazdami z systemem operacyjnym MINI 9. Zalogowani użytkownicy mogą również otrzymywać osobiste rekomendacje od inteligentnego asystenta osobistego MINI.

Do jednego pojazdu z identyfikatorem MINI ID może zalogować się maksymalnie siedmiu użytkowników. Pierwszy użytkownik, który pomyślnie dodał MINI do aplikacji MINI, automatycznie staje się użytkownikiem głównym. Wszyscy pozostali użytkownicy są współużytkownikami. Główny użytkownik ma specjalne uprawnienia. Może rezerwować aktualizacje MINI Connected Upgrades, konfigurować Digital Key i udostępniać go innym użytkownikom, zarządzać współużytkownikami i dostosowywać dalsze ustawienia menu.

MINI Connected.

Dzięki MINI Connected Base jako części standardowego wyposażenia możesz korzystać z podstawowych funkcji MINI Asystent Osobisty i MINI Nawigacja, a także usług zdalnych w swoim MINI z systemem operacyjnym 9. Apple CarPlay, Android Auto i Amazon Alexa Car Integration są również zawarte w standardowym wyposażeniu systemu operacyjnego MINI 9. W zależności od kraju dostawy, modelu i wyposażenia można zakupić opcjonalne funkcje pojazdu jako "MINI Connected Upgrades" w MINI Connected Store i zainstalować je w pojeździe bezprzewodowo. Regularne zdalne aktualizacje oprogramowania MINI sprawiają, że MINI z systemem operacyjnym 9 jest na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

W połączeniu z opcjonalnym pakietem "MINI Connected Package", MINI z systemem operacyjnym 9 zapewnia dostęp do rozszerzonego sklepu MINI Connected Store ze stale rosnącą gamą aplikacji innych firm. Pakiet MINI Connected Package obejmuje specyficzne dla danego kraju aplikacje muzyczne, podcasty, wiadomości i gry samochodowe. Pakiet MINI Connected rozszerza również funkcje inteligentnego asystenta osobistego MINI o dodatkową wizualizację awatara "Spike". Rozszerzone funkcje nawigacji MINI obejmują informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym (RTTI) z kolorowym wyświetlaczem na całym obszarze mapy (nawet bez aktywowanego prowadzenia po trasie), trójwymiarowe odwzorowanie budynków i punktów orientacyjnych, realistyczną wizualizację prowadzenia po pasie ruchu na skomplikowanych zjazdach i skrzyżowaniach oraz dodatkowe, dynamiczne informacje dla specjalnych miejsc docelowych w wybranych kategoriach. Uwaga: Zakres funkcji i treści map oferowanych przez MINI Nawigacja może się różnić w zależności od kraju dostawy.

Tak, bezpłatny okres próbny rozpoczyna się po zalogowaniu się do nowego pojazdu za pomocą identyfikatora MINI ID. Czas trwania tego okresu może się różnić w zależności od kraju dostawy. Więcej informacji na temat dostępnych usług i aplikacji, a także cen pakietu MINI Connected dla różnych czasów działania można znaleźć dla modeli MINI z systemem operacyjnym 9 w sklepie MINI Connected Store, w pojeździe lub online.

Tak, pakiet MINI Connected w MINI z systemem operacyjnym 9 umożliwia korzystanie ze wszystkich aplikacji z MINI Connected Store za pośrednictwem karty SIM wbudowanej w MINI bez żadnych ograniczeń. Uwaga: Zakupy w aplikacji mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Pakiet MINI Connected Package umożliwia rozszerzenie standardowych funkcji MINI z systemem operacyjnym 9 i dodanie dodatkowych aplikacji samochodowych ze sklepu MINI Connected Store. Więcej informacji na temat dostępnych usług i aplikacji, a także cen pakietu MINI Connected dla różnych czasów działania można znaleźć dla modeli MINI z systemem operacyjnym 9 w sklepie MINI Connected Store w pojeździe lub w Internecie.

Tak, w MINI z systemem operacyjnym 9 można wyświetlać i obsługiwać aplikacje podłączonego smartfona z Android Auto lub Apple CarPlay w centralnym instrumencie ("Panel Interakcji MINI"). 

Tak, regularne zdalne aktualizacje oprogramowania zapewniają MINI ulepszenia jakości. W zależności od kraju dostawy, modelu i wyposażenia, nowe funkcje lub ulepszenia funkcjonalne będą dodawane bezpłatnie i bezprzewodowo. Gdy zdalna aktualizacja oprogramowania będzie dostępna dla Twojego pojazdu, otrzymasz powiadomienie za pośrednictwem aplikacji MINI na smartfonie i w centralnym urządzeniu ("Panel Interakcji MINI") pojazdu.

MINI App.

Za pomocą aplikacji MINI App można korzystać z następujących funkcji: wyszukiwarka pojazdów, sprawdzanie stanu pojazdu, blokowanie/odblokowywanie drzwi, aktywowanie zdalnego widoku 3D, uruchamianie klimatyzacji/wentylacji, ustawianie klimatyzacji i/lub ładowania na czas odjazdu oraz aktywowanie świateł zewnętrznych lub klaksonu. Możesz także skonfigurować Digital Key, przesłać osobiste zdjęcie do trybu osobistego w ramach MINI Experience Modes i przeanalizować swoje ostatnie podróże. Zakres funkcji i funkcjonalności może się różnić w zależności od kraju, modelu, daty produkcji, wersji oprogramowania i wyposażenia opcjonalnego zarezerwowanego dla Twojego MINI.

Digital Key.

Digital Key Plus to cyfrowy kluczyk do pojazdu na kompatybilnym smartfonie (iOS lub Android) lub zegarku Apple Watch, który umożliwia wygodne i bezpieczne odblokowanie lub zablokowanie i uruchomienie nowego MINI bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni. Digital Key Plus jest dostępny jako wyposażenie opcjonalne z "Comfort Access" (SA 322) w połączeniu z "Teleservices" (6AE). Korzystając z technologii ultraszerokopasmowej (UWB), MINI rozpoznaje, skąd zbliża się kierowca i jak daleko się znajduje. Gdy użytkownik znajdzie się w odległości około trzech metrów, MINI zaczyna się budzić i sygnalizuje to scenariuszem powitalnym z wykorzystaniem oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Podczas wsiadania osobiste ustawienia są ładowane do profilu kierowcy (MINI ID), a smartfon jest podłączony przez Bluetooth®. Ekran powitalny na centralnym instrumencie ("Panel Interakcji MINI") z osobistym powitaniem, sugestiami dotyczącymi aktywacji lub konfiguracji usług lub informacjami o funkcjach pojazdu lub dostępnych aktualizacjach. Uwaga: MINI Digital Key z ograniczonym zakresem funkcji jest dostępny jako alternatywa, w zależności od kraju dostawy i urządzenia mobilnego.

W zależności od kraju dostawy i urządzenia mobilnego można odblokować lub zablokować i uruchomić MINI za pomocą MINI Digital Key Plus lub MINI Digital Key na kompatybilnym smartfonie lub zegarku Apple Watch. Podczas gdy MINI Digital Key Plus przesyła dane za pośrednictwem technologii ultraszerokopasmowej (UWB) i Bluetooth®, pojazd korzysta ze standardu bezprzewodowego "Komunikacja Bliskiego Zasięgu" (NFC) dla MINI Digital Key. Aby odblokować lub zablokować pojazd za pomocą MINI Digital Key, należy przytrzymać urządzenie mobilne przy klamce drzwi. MINI Digital Key Plus automatycznie odblokowuje pojazd, gdy tylko się do niego zbliżysz, uruchamia scenariusz powitalny i aktywuje wszystkie funkcje uruchamiania pojazdu. W przypadku kluczyka MINI Digital Key, aby uruchomić silnik, należy umieścić urządzenie mobilne w kieszeni na smartfona. W połączeniu z MINI Digital Key Plus wystarczy, aby urządzenie mobilne znajdowało się w kabinie pasażerskiej. Informacje na temat dostępności MINI Digital Key Plus lub MINI Digital Key w danym kraju dostawy oraz kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć w naszych często zadawanych pytaniach.

Aby skonfigurować Digital Key po raz pierwszy, potrzebujesz obu kluczyków pojazdu w kabinie pasażerskiej, a silnik MINI musi być wyłączony. Karta SIM MINI wymaga połączenia z siecią komórkową. Urządzenie mobilne musi być kompatybilne z MINI Digital Key Plus (technologia ultraszerokopasmowa) lub MINI Digital Key (komunikacja bliskiego zasięgu), a MINI musi być dodane do MINI ID w aplikacji MINI. Otwórz aplikację MINI i wybierz: "Pojazd" > "Digital Key Plus" > "Ustaw swój Digital Key" i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji MINI oraz w centralnym przyrządzie Twojego MINI. Klucz cyfrowy jest przechowywany w aplikacji portfela na smartfonie. Uwaga: Dostępność i zakres funkcji klucza cyfrowego mogą się różnić w zależności od kraju dostawy, modelu i wyposażenia MINI oraz modelu i wersji oprogramowania smartfona. Informacje na temat dostępności MINI Digital Key Plus lub MINI Digital Key dla każdego kraju dostawy i kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć w naszych często zadawanych pytaniach.

Klucz cyfrowy jest bezpiecznie przechowywany w bezpiecznym elemencie smartfona. Ponadto zarówno komunikacja bliskiego zasięgu (NFC), jak i technologia ultraszerokopasmowa (UWB) są wykorzystywane do określenia bezpośredniej bliskości nadawcy i odbiorcy w sposób odporny na fałszerstwa.

Smartfona można również używać do odblokowywania, blokowania i uruchamiania, gdy urządzenie wymaga naładowania. Gdy poziom naładowania baterii smartfona jest bardzo niski, przechodzi on w tryb oszczędzania energii. Przy odpowiednich ustawieniach można go używać jako klucza przez kilka godzin.

Po aktywacji współdzielenia kluczyka następujące funkcje są zasadniczo ograniczone: przyspieszenie jest zmniejszone, a maksymalna prędkość jest ograniczona do około 145 km/h. Ponadto kierowca nie może dezaktywować systemów bezpieczeństwa pojazdu, takich jak DSC i DTC. Maksymalna głośność jest ograniczona do około 65%.

Key Card to karta NFC, która działa jako kluczyk do pojazdu niezależnie od Digital Key na smartfonie. Jest ona dostarczana wraz z pojazdem i może być aktywowana lub dezaktywowana w zależności od potrzeb. Jest to szczególnie przydatne, gdy wymagany jest serwis lub usługi parkingowe. Karta kluczyka jest aktywowana za pomocą klasycznego kluczyka pojazdu lub aktywnego kluczyka cyfrowego za pośrednictwem zasobnika smartfona. Aktywnej karty nie należy nigdy pozostawiać w pojeździe.

W zależności od wyposażenia Twojego MINI, możesz obecnie używać MINI Digital Key Plus na kompatybilnych urządzeniach Apple, Google i Samsung. Z MINI Digital Key Plus można korzystać na kompatybilnych urządzeniach Apple i Google w następujących krajach: Albania, Azerbejdżan, Australia, Bahrajn, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Kostaryka, Dania, Niemcy, Dominikana, Estonia, Finlandia, Francja, Gujana Francuska, Grecja, Gwadelupa, Hongkong, Indie, Irak, Irlandia, Islandia, Włochy, Japonia, Jordania, Kanada, Katar, Kolumbia, Chorwacja, Kuwejt, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Makau, Malezja, Malta, Maroko, Martynika, Mauritius, Meksyk, Czarnogóra, Nowa Zelandia, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Oman, Austria, Panama, Paragwaj, Peru, Filipiny, Polska, Portugalia, Reunion, Rumunia, Saint Martin, Arabia Saudyjska, Szwecja, Szwajcaria, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Korea Południowa, Tajwan, Tajlandia, Czechy, Węgry, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Cypr. Z MINI Digital Key Plus można korzystać na kompatybilnych urządzeniach Samsung w następujących krajach: Australia, Bahrajn, Brazylia, Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Indie, Włochy, Kanada, Katar, Kuwejt, Malezja, Norwegia, Oman, Szwecja, Szwajcaria, Singapur, Hiszpania, Korea Południowa, Tajwan, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania. Zgodne urządzenia Apple: Apple iPhone 14/14 Plus/14 Pro Max/13/13 Pro Max/13 mini/12 Pro/12 Pro Max/12 mini/11 Pro Max/11/11 Pro Max z systemem iOS 15 lub nowszym. Apple Watch Ultra/Seria 8/7/6 z systemem watchOS 8 lub nowszym. Kompatybilne urządzenia Google: Google Pixel 7 Pro/6 Pro/Fold z systemem Android 13 lub nowszym. Zgodne urządzenia Samsung: Samsung Galaxy S23+/S23 Ultra/S22+/S22 Ultra*/S21+/S21 Ultra/Z Fold4/Z Fold3/Z Fold2/Uwaga20 Ultra z systemem Android 13 lub nowszym. * Urządzenie jest ogólnie kompatybilne z MINI Digital Key Plus, ale może wymagać specjalnego umieszczenia w podstawce ze względu na swój rozmiar i kształt. W takim położeniu urządzenie powinno działać prawidłowo, ale MINI nie gwarantuje jego funkcjonalności i nie zapewnia żadnego wsparcia w tym zakresie. Uwaga: Więcej informacji na temat dostępności MINI Digital Key Plus w MINI można znaleźć w aplikacji MINI. Technologia ultraszerokopasmowa (UWB) nie jest prawnie dozwolona w niektórych krajach dostawy. W takich przypadkach MINI Digital Key Plus wykorzystuje standard bezprzewodowy "Komunikacja Bliskiego Zasięgu" (NFC). Aby odblokować lub zablokować MINI za pomocą NFC, należy przytrzymać smartfon przy zewnętrznej klamce drzwi.

W zależności od wyposażenia Twojego MINI, możesz obecnie używać MINI Digital Key na kompatybilnych urządzeniach Apple, Google, Samsung, OnePlus, Oppo i Xiaomi. MINI Digital Key można używać na kompatybilnych urządzeniach Apple, Google, OnePlus, Oppo i Xiaomi w następujących krajach: Albania, Azerbejdżan, Australia, Bahrajn, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Kostaryka, Wybrzeże Kości Słoniowej, Dania, Niemcy, Dominikana, Estonia, Finlandia, Francja, Gujana Francuska, Grecja, Gwadelupa, Gwatemala, Hongkong, Indie, Irak, Irlandia, Islandia, Izrael, Włochy, Japonia, Jordania, Kanada, Katar, Kolumbia, Chorwacja, Kuwejt, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Makau, Malezja, Malta, Maroko, Martynika, Mauritius, Meksyk, Czarnogóra, Nowa Zelandia, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Oman, Austria, Panama, Paragwaj, Peru, Filipiny, Polska, Portugalia, Reunion, Rumunia, Rosja, Saint Martin, Arabia Saudyjska, Szwecja, Szwajcaria, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Korea Południowa, Tajwan, Tajlandia, Czechy, Ukraina, Węgry, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Cypr. Klucza cyfrowego MINI można używać na kompatybilnych urządzeniach Samsung w następujących krajach: Australia, Bahrajn, Brazylia, Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Indie, Włochy, Kanada, Katar, Kuwejt, Malezja, Norwegia, Oman, Szwecja, Szwajcaria, Singapur, Hiszpania, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, Tajwan, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Cypr. Funkcji MINI Digital Key można używać na kompatybilnych urządzeniach Samsung w następujących krajach: Australia, Bahrajn, Brazylia, Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Indie, Włochy, Kanada, Katar, Kuwejt, Malezja, Norwegia, Oman, Szwecja, Szwajcaria, Singapur, Hiszpania, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, Tajwan, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania. Kompatybilne urządzenia Apple: Apple iPhone 14/14 Plus/14 Pro Max/13/13 Pro Max/13 mini/12 Pro/12 Pro Max/12 mini/11 Pro/11 Pro Max/SE (3 gen)/XS/XS Max/XR z systemem iOS 13.6 lub nowszym. Apple Watch Ultra/Seria 8/7/6/5/SE (2. gen.)/SE (1. gen.) z systemem watchOS 6.2.8 lub nowszym. Kompatybilne urządzenia Google: Google Pixel 8/7/7A/7 Pro/6/6A/6 Pro/Fold z systemem Android 13 lub nowszym. Kompatybilne urządzenia Samsung: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S23 FE/S22/S22+/S22 Ultra*/S21/S21 Ultra/S21 FE/S20/S20+/S20 Ultra/Z Fold4/Z Fold3/Z Fold2/Z Flip5/Z Flip4/Z Flip3/Z Flip 5G/Please note20/Please note20 Ultra z systemem Android 13 lub nowszym. Kompatybilne urządzenia OnePlus: OnePlus 11*/Open z systemem Android 13 lub nowszym. Kompatybilne urządzenia Oppo: Oppo Find N3/Find N3 Flip z systemem Android 13 lub nowszym. Kompatybilne urządzenia Xiaomi: Xiaomi 13/13 Pro/12/12 Pro z systemem Android 13 lub nowszym. *Urządzenie jest ogólnie kompatybilne z MINI Digital Key, ale może wymagać specjalnego umieszczenia w podstawce ze względu na swój rozmiar i kształt. Ustawione w ten sposób urządzenie powinno działać prawidłowo, ale MINI nie gwarantuje funkcjonalności i nie zapewnia żadnej pomocy w tym zakresie. Uwaga: Więcej informacji na temat dostępności MINI Digital Key w Twoim MINI można znaleźć w aplikacji MINI.