Elektryczne MINI Countryman – strona główna Elektryczne MINI Countryman – strona główna Elektryczne MINI Countryman – strona główna

NOWE ELEKTRYCZNE
MINI COUNTRYMAN.

od 189 500,00 PLN

interior-side
5 liczba miejsc w tym modelu 5 liczba miejsc w tym modelu
power
Szybkie ładowanie prądem stałym w 29 minut od 10% do 80% Szybkie ładowanie prądem stałym w 29 minut od 10% do 80%
electric-range
462 km Zasięg elektryczny (WLTP) 462 km km Zasięg elektryczny (WLTP) disclaimer
interior-side
5 liczba miejsc w tym modelu 5 liczba miejsc w tym modelu
power
Szybkie ładowanie prądem stałym w 29 minut od 10% do 80% Szybkie ładowanie prądem stałym w 29 minut od 10% do 80%
electric-range
462 km Zasięg elektryczny (WLTP) 462 km km Zasięg elektryczny (WLTP) disclaimer

NOWE W PEŁNI ELEKTRYCZNE MINI COUNTRYMAN |

Z DOFINANSOWANIEM DO 27 000 ZŁ W PROGRAMIE „MÓJ ELEKTRYK”

I UBEZPIECZENIEM ZA 1 ZŁ.

ALL ELECTRIC MINI COOPER

*Prezentowana oferta dotyczy pakietu ubezpieczeniowego OC, AC, NNW i Assistance zakupionego pojazdu MINI w promocyjnej cenie 1 zł (brutto) i kierowana jest do konsumentów oraz przedsiębiorców. Oferta ważna jest do 30 września 2024 roku. Aby skorzystać z oferty należy odebrać zakupiony pojazd MINI w okresie trwania oferty promocyjnej tj do 30 września 2024 roku. Pakiet ubezpieczenia oferowany jest przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. przy współpracy z TUIR Allianz Polska S.A. Oferta dotyczy wybranych pojazdów MINI, gotowych do odbioru. Ilość pojazdów dostępnych w ofercie jest ograniczona. Szczegóły oferty są dostępne u Partnerów MINI.

Teraz możesz kupić swoje wymarzone MINI taniej nawet o     27 000 PLN dzięki dofinansowaniu z rządowego programu „Mój Elektryk”. Program jest skierowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Dopłatę „Mój Elektryk” przeznacza się na pokrycie opłaty wstępnej, co obniży wysokość Twojej miesięcznej raty leasingowej. Informacje dotyczące funkcjonowania programu „Mój Elektryk”, wysokości dopłaty do leasingu oraz maksymalnej wartości samochodu osobowego objętego programem, znajdziesz na właściwych stronach rządowych, w tym na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dla wybranych samochodów zyskaj ubezpieczenie za 1 zł!* Zapraszamy do salonów MINI, gdzie MINI Ekspert opowie Ci wszystko o naszych modelach, ofercie i sposobach finansowania.

Elektryczne MINI Countryman - prośba o kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnej ofercie MINI?

Nasz ekspert chętnie skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE MINI POWODY.

WYMIARY

PRZESTRZEŃ MA ZASADNICZE ZNACZENIE.

0

l

Przestrzeń ma zasadnicze znaczenie. Po złożeniu oparć tylnej kanapy dzielonej w proporcjach 40:20:40 zyskasz więcej miejsca – do 1450 l przestrzeni na niemal wszystko, czego potrzebujesz.

ZOBACZ SWOJE OPCJE

KTÓRA JEST ODPOWIEDNIA DLA CIEBIE?

Wybierz jeden z naszych specjalnie wyselekcjonowanych stylów. Wybierz swoje osiągi. Następnie stwórz model, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

MINI FINANCIAL SERVICES

POSIADANIE MINI JEST ŁATWE.

Elektryczne Countryman MINI - financial services - zwiastun

ELEKTRYCZNE MINI COUNTRYMAN MOŻE BYĆ TWOJE SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ.

ŚLAD EKOLOGICZNY POJAZDU

ŚLAD EKOLOGICZNY MINI.
FRAJDA ZE ZNACZĄCYCH ZMIAN.

Elektryczne MINI Countryman – warianty

SZUKASZ INSPIRACJI?

Elektryczne MINI Countryman oferuje dwie opcje mocy i cztery ekscytujące konfiguracje wyposażenia.Mają one pomóc Ci w znalezieniu dającego prawdziwą frajdę MINI.

SZUKASZ SAMOCHODU FIRMOWEGO?

Zgłoś się do programu dla klientów korporacyjnych MINI i podnieś rangę swojej firmy dzięki doskonałej flocie.

Elektryczne MINI Countryman - zwiastun - klienci korporacyjni

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

Tak, MINI Charging to Twoja brama do jednej z największych na świecie publicznych sieci ładowania. Daje Ci dostęp do tysięcy publicznych punktów ładowania różnych dostawców w całej Europie przy użyciu tylko jednej karty RFID lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Historię ładowania możesz monitorować bezpośrednio z konta, a punty ładowania MINI Charging znajdziesz w aplikacji MINI lub na stronie MINI-Charging.com.

Możesz przejechać do 462 km – elektrycznie i bez emisji spalin. To idealny, wszechstronny samochód do jazdy po mieście i na weekendowe wycieczki.
Tak, montaż bagażnika na rowery pozwala znacznie zwiększyć możliwości transportowe. Na przykład tylny bagażnik rowerowy MINI umożliwia przewóz kilku rowerów. Jest lekki i wytrzymały, z prostym blokowaniem i funkcją odchylania, która umożliwia łatwy dostęp do bagażnika.

Od 1 stycznia 2024 r. model sprzedaży MINI zmienił się we Włoszech, Polsce i Szwecji na model sprzedaży bezpośredniej. 

Od 1 stycznia 2024 r. wszystkie nowe i używane samochody MINI są sprzedawane bezpośrednio przez BMW Group. Partner MINI pozostaje głównym punktem kontaktowym w zakresie kontaktu bezpośredniego. Model sprzedaży bezpośredniej daje klientom lepszy dostęp do usługi online i offline.
Tak! Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w swoim zamówieniu, Twój Partner MINI chętnie Ci pomoże.

Tak, możesz anulować swoje zamówienie w dowolnym czasie. Wystarczy skontaktować się z Partnerem MINI w celu anulowania zamówienia i zwrotu depozytu.

Wizyta nie jest konieczna. Nowe MINI z nowej rodziny MINI można zamawiać online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zawsze i wszędzie. 

Oferowana cena będzie zawsze taka sama. Ceny są zharmonizowane niezależnie od tego, czy zamawiasz online, czy z pomocą naszych ekspertów u któregokolwiek z Partnerów (agentów) MINI.
W MINI możesz korzystać z obu metod jednocześnie. Na przykład: przejrzyj oferty i rozpocznij konfigurację online. Jeśli masz pytania lub wolisz osobistą poradę, zwróć się do któregokolwiek z Partnerów MINI. Zamówienie możesz sfinalizować u dowolnego Partnera MINI lub online.