MAŁE WIELKIE CHWILE.

ORYGINALNE AKCESORIA I SERWIS MINI.

Człowiek w żółtej kurtce bawi się w śniegu na wsi. Człowiek w żółtej kurtce bawi się w śniegu na wsi.

ŚNIEG TO NIE POWÓD, ABY ZOSTAĆ W DOMU. TO ZAPROSZENIE, ABY WYJŚĆ NA DWÓR.

Wiesz, że najlepsze, co oferuje ta pora roku, czeka na Ciebie na zewnątrz. Więc przygotuj się na magiczną moc zimy, która potrafi zmienić świat wokół Ciebie. Nieważne, czy z pomocą oryginalnych akcesoriów i serwisu MINI w pięknym stylu przemierzasz zaśnieżone lasy, czy też wyjeżdżasz na lśniące drogi na oznaczonych gwiazdkami zimowych oryginalnych kołach i oponach MINI. Pozwól, aby Twoje zmysły weszły na wyższy poziom, zapewniając Ci wyjątkowe spojrzenie na wszystkie małe wielkie chwile, których dostarczą przygody.

NIEZBĘDNE W PODRÓŻY.

NIE TYLKO PRAKTYCZNE. CZYSTA MIŁOŚĆ W KAŻDYM DETALU.

KOMPAKTOWY TYLNY UCHWYT ROWEROWY MINI.

Na dwa rowery / rowery elektryczne (każdy o maks. masie 30 kg), szybkie i bezpieczne mocowanie na haku holowniczym, możliwość przechowywania w sposób zabezpieczony przed zniszczeniem, po złożeniu na półce bagażnika.
3-drzwiowe MINI hatch – pojemnik dachowy MINI 3-drzwiowe MINI hatch – pojemnik dachowy MINI

AKCESORIA MINI PIANO BLACK I NIGHT JACK.

Dodaj swojemu MINI jeszcze więcej stylu i charyzmy – nawet w środku zimy – dzięki naszej gamie atestowanych akcesoriów w nowej stylistyce Piano Black i Night Jack. To klasyczne wykończenie nadaje idealnie osobisty charakter, podkreślając kultowy wygląd i charakter Twojego MINI.
akcesoria mini – ozdobniki boczne MINI – styl Union Jack

OZDOBNIKI BOCZNE MINI NIGHT JACK.

Eleganckie ozdobniki boczne w stylistyce Union Jack w odcieniach szarości stanowią efektowny element wizualny i wprowadzają do dodatkową dawkę indywidualizmu.

LUSTERKA ZEWNĘTRZNE MINI NIGHT JACK.

Lusterka zewnętrzne Night Jack w stylowy sposób prezentują brytyjską flagę. Wystarczy je zamontować zamiast standardowych pokryw.

akcesoria mini – lusterka zewnętrzne MINI – styl Union Jack
akcesoria mini – pasy boczne MINI – Piano Black

PASY BOCZNE MINI W KOLORZE PIANO BLACK.

Czysta dynamika w jednolitej czerni. Wyraziste pasy boczne MINI w kolorze Piano Black nadają MINI dynamiczny wygląd.

ZESTAW PASÓW SPORTOWYCH MINI W KOLORZE JET BLACK.

Dynamiczny, sportowy wygląd. Pasy sportowe MINI w kolorze Jet Black na maskę i klapę tylną są wykonane z wysokiej jakości folii w jednolitym kolorze.

akcesoria mini – pasy sportowe MINI – Piano Black
akcesoria mini – pas ozdobny MINI – Piano Black

PAS OZDOBNY MINI W KOLORZE PIANO BLACK.

Doskonale czarny efekt. Pas ozdobny MINI w stylistyce Piano Black nadają MINI niepowtarzalny charakter i indywidualny styl. Dostępny tylko do 3-drzwiowego i 5-drzwiowego MINI Hatch.

ORYGINALNE AKCESORIA MINI.

DIODOWE PROJEKTORY DRZWIOWE MINI.

Diodowe projektory drzwiowe MINI aktywują się podczas otwierania drzwi. Wyświetlają obraz na ziemi obok samochodu za pomocą wymiennych przezroczy.

akcesoria MINI – projektory drzwiowe MINI – diodowe
akcesoria mini – wieszak na ubrania – system Travel & Comfort MINI

WIESZAK NA ODZIEŻ DO SYSTEMU TRAVEL & COMFORT MINI.

Wieszak na odzież MINI do systemu Travel & Comfort montowany jest zatrzaskowo w dostępnym oddzielnie uchwycie podstawowym za pomocą systemu złączy wtykowych.

MINI ADVANCED CAR EYE 2.0.

Miej wszystko pod kontrolą. Kamera MINI Advanced Car Eye 2.0 o rozdzielczości full HD automatycznie rejestruje potencjalne wypadki i próby włamania.

akcesoria mini – kamera HD – kamera MINI advanced car eye HD
akcesoria mini – adapter USB do ładowania – typ a i c

PODWÓJNY ADAPTER USB DO ŁADOWANIA MINI TYPU A I C.

Podwójny adapter USB do ładowania po prostu wkłada się do gniazda zapalniczki. Adapter umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń zewnętrznych.

KOŁA I OPONY.

ORYGINALNE KOŁA I OPONY ZIMOWE MINI.

Wszystkie oryginalne kompletne koła zimowe MINI wyposażone są wyłącznie w opony z gwiazdką, co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo. Zostały opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi producentami, takimi jak Goodyear, Dunlop, Michelin i Pirelli. Są poddawane surowym testom w celu zoptymalizowania przyczepności MINI na drodze i idealnie dopasowane do koncepcji poszczególnych modeli MINI.


Opony zimowe są zdecydowanie zalecane w regionach, w których temperatura stale spada poniżej +7°C – zapewniają bezpieczeństwo pojazdu na drodze poprzez lepsze hamowanie i przyczepność w każdych warunkach.


W cenę wliczone jest ubezpieczenie opon MINI w towarzystwie Allianz AG chroniące przez 36 miesięcy przed nieoczekiwanymi kosztami naprawy lub wymianą.

MINI COOPER COUNTRYMAN na otwartej przestrzeni w śniegu, widok z tyłu MINI COOPER COUNTRYMAN na otwartej przestrzeni w śniegu, widok z tyłu

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE MINI.

Dzięki elastycznym obręczom stalowym łańcuchy śniegowe MINI zakłada się bardzo szybko i łatwo. Aby zapewnić najlepszą możliwą trakcję na lodzie i śniegu, zastosowano w nich system Criss-Cross Tracking – drobną, jednolitą siatkę z elementami łańcuchowymi o wysokiej przyczepności.

SERWIS MINI.

RODZINA, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ.

Rodzina to nie tylko miłość – to także więź i zaufanie. Możesz mieć pewność, że wszystko będzie dopilnowane, i nie musisz się o nic martwić. Nawet o dodatkowe koszty. To właśnie te wartości rodzinne są fundamentem naszego etosu. Kiedy więc oddajesz swoje MINI do serwisu MINI, dzieje się coś wyjątkowego – stajesz się częścią naszej rodziny.

Przedstawiciel serwisu MINI wręcza kluczyki do samochodu kobiecie o blond włosach w jednym z centrów serwisowych MINI Przedstawiciel serwisu MINI wręcza kluczyki do samochodu kobiecie o blond włosach w jednym z centrów serwisowych MINI

KOLEKCJA MINI LIFESTYLE.

NASZA NAJNOWSZA KOLEKCJA.

#HereWeGo Dziękujemy całej społeczności MINI za świetny materiał!