MIX. MATCH. MOVE.

ORYGINALNE AKCESORIA JESIENNE I ZIMOWE ORAZ USŁUGI SERWISOWE MINI.

Mężczyzna w żółtej kurtce bawi się na śniegu na wsi. Mężczyzna w żółtej kurtce bawi się na śniegu na wsi.

TWOJE MINI MOŻE BYĆ TAKIE, JAKIE TYLKO CHCESZ.

Twoje potrzeby nie są takie same w przypadku każdej podróży. Albo każdego pasażera. A już na pewno nie o każdej porze roku. Chcemy, aby Twój samochód można było dopasować do Twoich potrzeb i stylu życia. Dlatego oferujemy wszystko, czego możesz potrzebować – od odpowiednich akcesoriów po kompleksowy serwis. Możesz je dowolnie łączyć i dodawać do swojego MINI, tak aby idealnie pasowały do Ciebie i Twojej najbliższej przygody.
NIEZBĘDNE W PODRÓŻY.

IDEALNE ROZWIĄZANIA NA WSZELKIE OKAZJE.

KOMPAKTOWY TYLNY UCHWYT ROWEROWY MINI.

Solidny składany uchwyt tylny został zaprojektowany specjalnie do MINI. Może pomieścić dwa rowery lub rowery elektryczne i w żaden sposób nie utrudnia dostępu do bagażnika, nawet przy pełnym załadunku. Po złożeniu można go przechowywać w bagażniku w sposób bezpieczny w rezie zderzenia.

3-drzwiowe MINI hatch – pojemnik dachowy MINI 3-drzwiowe MINI hatch – pojemnik dachowy MINI

AKCESORIA MINI PIANO BLACK I NIGHT JACK.

Dodaj swojemu MINI jeszcze więcej stylu i charyzmy – nawet w środku zimy – dzięki naszej gamie atestowanych akcesoriów w nowej stylistyce Piano Black i Night Jack. Te klasyczne wykończenia nadadzą Twojemu MINI indywidualny charakter, podkreślając jego kultowy wygląd i charyzmę.

akcesoria mini – ozdobniki boczne MINI – styl Union Jack akcesoria mini – ozdobniki boczne MINI – styl Union Jack

OZDOBNIKI BOCZNE MINI.

Dumne dziedzictwo. Eleganckie ozdobniki boczne z tradycyjnym wzorem flagi Union Jack stanowią efektowny element wizualny i wprowadzają do MINI dodatkową dawkę indywidualizmu. Ozdobniki idealnie komponują się z panelami bocznymi MINI, podkreślając dynamiczny wygląd auta.

LUSTERKA ZEWNĘTRZNE MINI.

Lusterka zewnętrzne MINI w stylowy sposób prezentują brytyjską flagę. Wystarczy je zamontować zamiast standardowych lusterek.
akcesoria mini – lusterka zewnętrzne Mini – styl union jack
akcesoria mini – pasy boczne MINI – Piano Black

PASY BOCZNE MINI PIANO BLACK.

Czysta dynamika w jednolitej czerni. Wyraziste pasy boczne MINI w kolorze Piano Black nadają MINI dynamiczny wygląd. Nie trzeba dodawać, że odlewana, wysokiej jakości kolorowa naklejka jest odporna na działanie światła, odporna na warunki atmosferyczne oraz zachowuje głębię koloru nawet w myjni samochodowej. Zapewnia dynamiczny, sportowy wygląd.

PASY SPORTOWE MINI PIANO BLACK.

Dynamiczny, sportowy wygląd. Pasy sportowe MINI w kolorze Piano Black na maskę i klapę tylną są wykonane z wysokiej jakości folii w jednolitym kolorze. Doskonale podkreślają dynamikę auta, a przy tym są zmywalne i odporne na działanie światła i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

akcesoria mini – pasy sportowe MINI – Piano Black

ORYGINALNE AKCESORIA MINI.

akcesoria mini – wieszak na ubrania – system Travel & Comfort MINI akcesoria mini – wieszak na ubrania – system Travel & Comfort MINI

WIESZAK NA ODZIEŻ DO SYSTEMU TRAVEL & COMFORT MINI.

Elegancko do celu. Wieszak na ubrania systemu Travel & Comfort w atrakcyjnej stylistyce MINI umożliwia zawieszenie sztuk odzieży z tyłu oparcia fotela. Mocowanie do uchwytu bazowego na wtyk jest proste i bezpieczne w razie zderzenia, natomiast dzięki funkcji hotelowej (standardowy wieszak z haczykiem) może być używany również poza pojazdem.

MINI ADVANCED CAR EYE 3.0 PRO.

Kamery QHD i Full HD w MINI Advanced Car Eye 3.0 Pro w razie kolizji automatycznie rejestrują to, co dzieje się przed i za pojazdem.

akcesoria MINI – kamera HD – kamera MINI Advanced Car Eye 3.0 HD

KOŁA I OPONY.

ORYGINALNE KOŁA I OPONY ZIMOWE MINI.

Wszystkie oryginalne kompletne koła zimowe MINI wyposażone są wyłącznie w opony z gwiazdką, co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo. Zostały opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi producentami, takimi jak Bridgestone, Michelin i Pirelli. Są poddawane surowym testom w celu zoptymalizowania przyczepności MINI na drodze i idealnie dopasowane do koncepcji poszczególnych modeli MINI.

Opony zimowe są zdecydowanie zalecane w regionach, w których temperatura stale spada poniżej 7°C – zapewniają bezpieczeństwo pojazdu na drodze poprzez lepsze hamowanie i przyczepność w każdych warunkach. W cenę wliczone jest ubezpieczenie opon MINI w towarzystwie Allianz AG chroniące przez 36 miesięcy przed nieoczekiwanymi kosztami naprawy lub wymianą.

MINI COOPER COUNTRYMAN na otwartej przestrzeni w śniegu widok z tyłu MINI COOPER COUNTRYMAN na otwartej przestrzeni w śniegu widok z tyłu

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE MINI.

Dzięki elastycznym obręczom stalowym łańcuchy śniegowe MINI zakłada się bardzo szybko i łatwo. Aby zapewnić najlepszą możliwą trakcję na lodzie i śniegu, zastosowano w nich system Criss-Cross Tracking – drobną, jednolitą siatkę z elementami łańcuchowymi o wysokiej przyczepności.

SERWIS MINI.

RODZINA, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ.

Rodzina to nie tylko miłość – to także więź i zaufanie. Możesz mieć pewność, że wszystko będzie dopilnowane, i nie musisz się o nic martwić. Nawet o dodatkowe koszty. Dla nas serwis to sprawa rodzinna. Jako członek naszej rodziny zawsze możesz na nas polegać. W końcu po to jest rodzina.

Centrum serwisowe MINI Centrum serwisowe MINI

CAR CARE.

MINI CAR CARE.

#HereWeGo: dziękujemy całej społeczności MINI za świetne zdjęcia!