ZDALNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA MINI.

WYKORZYSTAJ SWOJE MINI NA MAKSA.

Zawsze na bieżąco dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania MINI. Otrzymuj regularne i bezpłatne aktualizacje oprogramowania z nowymi funkcjami, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoje MINI ma wszystko, czego potrzebujesz. Aktualizacje można pobierać za pośrednictwem aplikacji MINI lub karty SIM w Twoim MINI. Następnie instalację inicjuje się bezpośrednio w pojeździe lub w aplikacji MINI. Opcje i zakres aktualizacji różnią się w zależności od kraju, modelu oraz stanu i wyposażenia pojazdu.
MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - aktualność MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - aktualność

KORZYŚCI ZDALNEJ AKTUALIZACJI OPROGRAMOWANIA

JEDNA RZECZ – WIELE KORZYŚCI.

MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - linia
MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - łatwo MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - łatwo

ŁATWO.

Wygodnie, bezproblemowo i szybko: to Ty decydujesz, kiedy i gdzie chcesz bezprzewodowo zaktualizować oprogramowanie swojego pojazdu.

MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - na bieżąco MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - na bieżąco

ZAWSZE NA BIEŻĄCO.

Aktualizuj swoje MINI: korzystaj z najnowszego oprogramowania pojazdu dostępnego dla Twojego modelu.

MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - innowacyjnie MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - innowacyjnie

INNOWACYJNIE.

Otrzymuj bezpłatnie nowe funkcje, aktualizacje funkcji i ulepszenia dla swojego pojazdu, gdy tylko się pojawią.

MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - wygodnie MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - wygodnie

WYGODNIE.

Szczegółowe informacje można w prosty sposób wyświetlić w pojeździe lub w aplikacji MINI.

MINI Digital experience - zdalna aktualizacja oprogramowania - linia

FILM INSTRUKTAŻOWY.

JAK TO DZIAŁA.

ODKRYJ MINI DIGITAL EXPERIENCE.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

Tak. W Twoim MINI z systemem operacyjnym 9 regularne zdalne aktualizacje oprogramowania są dostępne nawet bez pakietu MINI Connected. Dzięki zdalnym aktualizacjom oprogramowania Twoje MINI otrzymuje bezpłatne i bezprzewodowe ulepszenia oraz – w zależności od kraju, modelu i wyposażenia – nowe funkcje lub rozszerzenia funkcji.

Tak. Dzięki regularnym zdalnym aktualizacjom oprogramowania Twoje MINI otrzymuje bezpłatne i bezprzewodowe ulepszenia oraz – w zależności od kraju, modelu i wyposażenia – nowe funkcje lub rozszerzenia funkcji. Gdy dla Twojego pojazdu dostępna będzie zdalna aktualizacja oprogramowania, otrzymasz powiadomienie w aplikacji MINI na smartfonie i w systemie pojazdu ("panel interakcji MINI").

Tak, instalację zdalnej aktualizacji oprogramowania można również inicjować w aplikacji MINI.

Wszystkie pojazdy z systemem operacyjnym MINI 9. (Opcje i zakres aktualizacji różnią się w zależności od kraju, modelu oraz stanu i wyposażenia pojazdu.)

To, czy pojazd kwalifikuje się do zdalnych aktualizacji oprogramowania MINI, zależy od sprzętu zainstalowanego w pojeździe. Aktualizacje działają we wszystkich pojazdach z systemem operacyjnym MINI 9. Możesz łatwo sprawdzić, czy masz w swoim pojeździe tę usługę, wybierając w menu pojazdu "Wszystkie aplikacje" > "Ustawienia systemu" > "Zdalna aktualizacja oprogramowania". Jeśli widzisz "Zdalna aktualizacja oprogramowania", możesz korzystać z tej funkcji.

Są to bezpłatne aktualizacje oprogramowania pojazdu zawierające nowe funkcje, ulepszenia funkcji i ulepszenia jakości. Zawartość aktualizacji może różnić się w zależności od kraju, modelu i stanu oraz wyposażenia pojazdu.

Gdy dla Twojego pojazdu pojawi się aktualizacja oprogramowania, otrzymasz powiadomienie push z aplikacji MINI (jeśli jest zainstalowana na smartfonie i połączona z pojazdem) lub na panelu interakcji MINI. Zarówno w aplikacji jak i w MINI możesz otworzyć powiadomienie o aktualizacji i zobaczyć, co zawiera lub jakie funkcje zostaną dodane do Twojego MINI. Aby rozpocząć aktualizację, upewnij się, że pojazd jest bezpiecznie zaparkowany i nie będzie używany w ciągu najbliższych 20 minut. Aby zainstalować aktualizację, postępuj zgodnie z instrukcjami na panelu interakcji MINI.

Zdalna aktualizacja oprogramowania MINI oferuje dwie możliwości pobierania nowego oprogramowania: w aplikacji MINI lub automatycznie podczas jazdy bezpośrednio przez kartę SIM w Twoim MINI. Po zakończeniu pobierania pojawi się polecenie potwierdzenia instalacji i uruchomienia nowego oprogramowania.

Po pobraniu (czas trwania zależy od połączenia internetowego lub zasięgu sieci podczas jazdy), pełna instalacja i aktualizacja zajmuje tylko około 20 minut. Należy pamiętać, że podczas instalacji samochód jest niezdolny do jazdy. Po aktualizacji otrzymasz informację o pomyślnej instalacji i możesz kontynuować jazdę. Opcjonalnie możesz ponownie pobrać i wyświetlić zawartość aktualizacji w aplikacji MINI lub w pojeździe.

Cała nowa zawartość zdalnej aktualizacji oprogramowania MINI znajduje się w tak zwanych informacjach o wersji. Informacje o wersji zawierają krótki opis nowych funkcji, ulepszeń funkcji i ulepszeń jakości wprowadzonych przez zdalną aktualizację oprogramowania i można je sprawdzić zarówno w pojeździe, jak i w aplikacji MINI.

Nie, instalacja zdalnej aktualizacji oprogramowania MINI nie jest obowiązkowa i jest oferowana wyłącznie na zasadzie dobrowolności. Zaleca się jednak jej wykonanie, aby zaktualizować pojazd i nie przegapić nowych lub ulepszonych funkcji.

W razie przegapienia zdalnej aktualizacji oprogramowania możesz pobrać i zainstalować kolejną zdalną aktualizację oprogramowania. Zawsze będzie zawierać zmiany wcześniejszych wersji.