Lorem


DROGA DO TWOJEGO WYMARZONEGO MINI. ELASTYCZNIE. BEZPROBLEMOWO. DLA CIEBIE.

Chodzi Ci po głowie nowe MINI. Już się cieszysz na myśl, że skoczysz nim do lokalnej kawiarni lub wpadniesz zgarnąć po drodze przyjaciół. Super – w MINI frajda zaczyna się już od zakupu. Zaciekawiliśmy Cię? To świetnie. Czytaj dalej i dowiedz się, jak będzie wyglądał zakup od 1 stycznia. Nie chcesz czekać? Rezerwacje na nowe, w pełni elektryczne MINI Cooper lub nowe MINI Countryman rozpoczynają się 18 października. Więcej informacji na temat rezerwacji nowego MINI Cooper można znaleźć na stronie zawierającej najczęściej zadawane pytania dotyczące nowego, elektrycznego MINI Cooper lub nowego, elektrycznego MINI Countryman.

CZTERY POWODY, DLA KTÓRYCH SPODOBA CI SIĘ ZAKUP MINI.

1.

TWOJA PODRÓŻ.

To Twoja podróż. Niezależnie od tego, czy kupujesz za gotówkę, bierzesz w leasing, czy kupujesz na kredyt swoje nowe MINI, online czy offline, wszystko toczy się gładko. W MINI zawsze możesz cieszyć się łatwą i bezproblemową obsługą klienta z jedną spójną ofertą cenową w całym kraju.

Elektryczne MINI Countryman, widok z boku podczas jazdy
Mężczyzna uśmiecha się i trzyma telefon

2.

TWÓJ WYBÓR.

Cyfrowo albo u Twojego Partnera MINI: kup online i odbierz swoje MINI w salonie lub skorzystaj z osobistego zakupu w naszym salonie. Wolisz trochę tak, trochę tak? Rozpocznij online, uzyskaj pomoc w naszym salonie i sfinalizuj zamówienie online lub u preferowanego Partnera MINI.

3.

TWOJA CENA.

Oczywiście cena jest kluczowa. Właśnie dlatego oferujemy Ci prostą i przejrzystą strukturę cenową zaprojektowaną tak, aby zapewnić Ci najlepszą i spójną w całym kraju ofertę na nową rodzinę MINI, niezależnie od tego, czy robisz zakupy online, czy stacjonarnie u naszych Partnerów.

Widok wnętrza MINI kobieta uśmiecha się obok zdjęcia po prawej stronie
Elektryczne MINI Cooper widok z tyłu i uśmiechnięta kobieta

4.

TWÓJ PROFIL MINI ID.

Twój profil MINI ID służy jako Twój cyfrowy paszport do wszystkich interakcji z MINI online i offline. Za pomocą profilu MINI ID można łatwo odnaleźć skonfigurowany samochód, umówić się na jazdę próbną i złożyć zamówienie online. Można także uzyskać dostęp do usług MINI za pośrednictwem aplikacji MINI. Profil MINI ID znacznie ułatwi też obsługę u lokalnego Partnera MINI.

*MINI Shopping Experience rozpoczyna się oficjalnie 1 stycznia 2024 r.
**Opisany tutaj proces dotyczy wyłącznie samochodów z nowej rodziny MINI, do której należą: W PEŁNI ELEKTRYCZNE MINI COOPER, NOWE MINI COUNTRYMAN, NOWE MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN (dostępne w przedsprzedaży lub do rezerwacji od 18 października 2023 r.).