Lorem Lorem


DROGA DO TWOJEGO WYMARZONEGO MINI. ELASTYCZNIE. BEZPROBLEMOWO. DLA CIEBIE.

Chodzi Ci po głowie nowe MINI. Już się cieszysz na myśl, że skoczysz nim do lokalnej kawiarni lub wpadniesz zgarnąć po drodze przyjaciół. Super – w MINI frajda zaczyna się już od zakupu. Zaciekawiliśmy Cię? To świetnie. Czytaj dalej i dowiedz się, jak jak łatwo i wygodnie możesz sobie od teraz sprawić nowe MINI.

FRAJDA Z ZAKUPU MINI.

Obejrzyj film, aby odkryć zintegrowane, dostępne w dowolnym miejscu i czasie doświadczenie zakupowe, które pozwoli Ci znaleźć się w roli kierowcy. A jak Ty poznasz Swoje MINI?

1.

TWOJA PODRÓŻ.

To Twoja podróż. Niezależnie od tego, czy kupujesz za gotówkę, bierzesz w leasing, czy kupujesz na kredyt swoje nowe MINI, online czy offline, wszystko toczy się gładko. W MINI zawsze możesz cieszyć się łatwą i bezproblemową obsługą klienta z jedną spójną ofertą cenową w całym kraju.

Elektryczne MINI Countryman, widok z boku podczas jazdy Elektryczne MINI Countryman, widok z boku podczas jazdy
Mężczyzna uśmiecha się i trzyma telefon Mężczyzna uśmiecha się i trzyma telefon

2.

TWÓJ WYBÓR.

Cyfrowo albo u Twojego Partnera MINI: kup online i odbierz swoje MINI w wybranym salonie MINI lub od początku skorzystaj z pomocy eksperta MINI w jednym z naszych salonów. Wolisz trochę tak, trochę tak? Rozpocznij online, uzyskaj pomoc w naszym salonie i sfinalizuj zamówienie online lub u preferowanego Partnera MINI.

3.

TWOJA CENA.

Oczywiście cena jest kluczowa. Właśnie dlatego oferujemy Ci prostą i przejrzystą strukturę cenową zaprojektowaną tak, aby zapewnić Ci najlepszą i spójną w całym kraju ofertę na nową rodzinę MINI, niezależnie od tego, czy robisz zakupy online, czy stacjonarnie u naszych Partnerów.

Widok wnętrza MINI kobieta uśmiecha się obok zdjęcia po prawej stronie Widok wnętrza MINI kobieta uśmiecha się obok zdjęcia po prawej stronie
Elektryczne MINI Cooper widok z tyłu i uśmiechnięta kobieta Elektryczne MINI Cooper widok z tyłu i uśmiechnięta kobieta

4.

TWÓJ PROFIL MINI ID.

Twój profil MINI ID służy jako Twój cyfrowy paszport do wszystkich interakcji z MINI online i offline. Za pomocą profilu MINI ID można łatwo odnaleźć skonfigurowany samochód, umówić się na jazdę próbną i złożyć zamówienie online. Można także uzyskać dostęp do usług MINI za pośrednictwem aplikacji MINI. Profil MINI ID znacznie ułatwi też obsługę u lokalnego Partnera MINI.

*Opisany tutaj proces zakupowy dotyczy wyłącznie samochodów z nowej rodziny MINI, do której należą: W PEŁNI ELEKTRYCZNE MINI COOPER, NOWE MINI COUNTRYMAN, NOWE MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN.