5-drzwiowe MINI Cooper - widok z boku – Icy Sunshine 5-drzwiowe MINI Cooper - widok z boku – Icy Sunshine 5-drzwiowe MINI Cooper - widok z boku – Icy Sunshine

Nowe
5-drzwiowe MINI Cooper.

od 115 900,00 PLN

interior-side
5 liczba miejsc w tym modelu 5 liczba miejsc w tym modelu
luggage-l
275 - 925 l przestrzeni bagażowej 275 - 925 maks. litres boot space
power
184 PS (135 kW) - 218 PS (160 kW) 184 PS (135 kW) - 218 PS (160 kW)
interior-side
5 liczba miejsc w tym modelu 5 liczba miejsc w tym modelu
luggage-l
275 - 925 l przestrzeni bagażowej 275 - 925 maks. litres boot space
power
184 PS (135 kW) - 218 PS (160 kW) 184 PS (135 kW) - 218 PS (160 kW)
MINI Countryman - prośba o kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnej ofercie MINI?

Nasz ekspert chętnie skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy kliknąć poniżej i podać nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!

ZOBACZ, NA CZYM POLEGA
TA FRAJDA.

Czysta charyzma Coopera w najbardziej wszechstronnym wydaniu.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE

DIABEŁ TKWI W MINISZCZEGÓŁACH.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY WNĘTRZA

WSKAKUJ DO ŚRODKA, ROZEJRZYJ SIĘ W KOŁO.

MINI Cooper 5-drzwiowe - najważniejsze cechy wnętrza MINI Cooper 5-drzwiowe - najważniejsze cechy wnętrza

ZACZNIJ PRZYGODĘ

MIEJSKI MULTITALENT.

WYMIARY

KREATYWNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI.

0

l

Przestrzeń ma zasadnicze znaczenie. Po złożeniu oparć tylnej kanapy dzielonej w proporcjach 60:40 zyskasz więcej miejsca – do 925 l przestrzeni na niemal wszystko, czego potrzebujesz.

ZOBACZ SWOJE OPCJE

KTÓRA JEST ODPOWIEDNIA DLA CIEBIE?

Wybierz jeden z naszych specjalnie wyselekcjonowanych stylów. Wybierz swoje osiągi. Następnie stwórz model, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

MINI FINANCIAL SERVICES

PROSTA DROGA DO WŁASNEGO MINI.

5-drzwiowe MINI Cooper– financial services – opcje leasingu i kredytu

NOWE 5-drzwiowe MINI COOPER MOŻE BYĆ TWOJE SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ.

SZUKASZ INSPIRACJI?

Nowe 5-drzwiowe MINI Cooper oferuje dwie opcje osiągów i cztery konfiguracje wyposażenia, dzięki czemu Twoje MINI może być prawdziwym odzwierciedleniem Ciebie.

5-drzwiowe MINI Cooper - zwiastun - warianty i ceny
5-drzwiowe MINI Cooper - klienci korporacyjni– flota MINI

SZUKASZ SAMOCHODU FIRMOWEGO?

Zgłoś się do programu dla klientów korporacyjnych MINI i podnieś rangę swojej firmy dzięki doskonałej flocie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

Od 1 stycznia 2024 r. model sprzedaży MINI zmienił się we Włoszech, Polsce i Szwecji na model sprzedaży bezpośredniej. 

Od 1 stycznia 2024 r. wszystkie nowe i używane samochody MINI są sprzedawane bezpośrednio przez BMW Group. Partner MINI pozostaje głównym punktem kontaktowym w zakresie kontaktu bezpośredniego. Model sprzedaży bezpośredniej daje klientom lepszy dostęp do usługi online i offline.
Tak! Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w swoim zamówieniu, Twój Partner MINI chętnie Ci pomoże.

Tak, możesz anulować swoje zamówienie w dowolnym czasie. Wystarczy skontaktować się z Partnerem MINI w celu anulowania zamówienia i zwrotu depozytu.

Wizyta nie jest konieczna. Nowe MINI z nowej rodziny MINI można zamawiać online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zawsze i wszędzie. 

Oferowana cena będzie zawsze taka sama. Ceny są zharmonizowane niezależnie od tego, czy zamawiasz online, czy z pomocą naszych ekspertów u któregokolwiek z Partnerów (agentów) MINI.
W MINI możesz korzystać z obu metod jednocześnie. Na przykład: przejrzyj oferty i rozpocznij konfigurację online. Jeśli masz pytania lub wolisz osobistą poradę, zwróć się do któregokolwiek z Partnerów MINI. Zamówienie możesz sfinalizować u dowolnego Partnera MINI lub online.
Tak, dzięki szerokiej gamie kolorów lakieru nadwozia możesz dostosować swoje 5-drzwiowe MINI Cooper do własnych preferencji. Istnieje również możliwość jeszcze mocniejszego podkreślenia wyglądu samochodu, wybierając jeden z naszych specjalnych dachów Multitone. Cały szereg opcji pozwala jeszcze bardziej dostosować samochód do swojego stylu życia. Na przykład poziomy stylistyczne to specjalnie dobrane pakiety wyposażenia dodatkowego, które pozwalają jeszcze lepiej dostosować 5-drzwiowe MINI Cooper do własnych upodobań. Standardowo oferowany jest styl Essential. Możesz zindywidualizować komfort, sportowy charakter lub wygląd swojego MINI, wybierając stylistykę Classic, Favoured lub JCW.

5-drzwiowe MINI Cooper oferuje komfort wielkomiejskiego samochodu bez rezygnowania z legendarnej gokartowej jazdy MINI. Jest to zasadniczo większy brat MINI Cooper oferujący tę samą kultową retro-nowoczesną sylwetkę i kompaktowe nadwozie – ale też więcej miejsca na większe plany. Mieści nawet 4 osoby, dzięki czemu idealnie nadaje się do jazdy z przyjaciółmi lub rodziną.

5-drzwiowe MINI Cooper z przestronnym wnętrzem jest bardzo wszechstronne. Oprócz codziennych dojazdów do pracy jest to świetna opcja dla młodych rodzin, które chcą aktywnie spędzać czas. 5-drzwiowa karoseria zapewnia świetny dostęp do wnętrza, zwłaszcza dla pasażerów z tyłu, oraz większą wszechstronność przy załadunku bagażu. Co więcej, nadal oferuje ekscytujące gokartowe wrażenia z jazdy znane z mniejszego MINI Cooper.

5-drzwiowe MINI Cooper oferuje dynamiczną jazdę dzięki responsywnemu prowadzeniu i osiągom jak w 3-drzwiowej wersji. Silnik TwinPower Turbo daje mu również sporo mocy. A to wszystko przy większej wydajności poprzez niższe zużycia paliwa. 

Tak. W MINI z systemem operacyjnym 9 można wyświetlać i obsługiwać aplikacje podłączonego smartfona z systemem Android Auto lub Apple CarPlay na elemencie centralnym („MINI Interaction Unit”).
Aplikacja MINI obejmuje szeroki zestaw istotnych funkcji pojazdu. Łączy użytkownika z jego MINI i zapewnia mu natychmiastowy wgląd w jego stan. Umożliwia sprawdzenie terminu następnego przeglądu oraz zasięgu elektrycznego i stanu ładowania, a nawet używanie aplikacji MINI jako cyfrowego klucza. Usługi zdalne umożliwiają wyszukiwanie pojazdu np. na dużym parkingu, blokowanie/odblokowywanie drzwi i zdalne sterowanie klimatyzacją. Zapewnia również bezpośredni dostęp do centrum serwisowego MINI.