MINI CONNECTED BASE

INTELIGENTNE INNOWACJE W TWOIM MINI.

Twoje MINI jest już standardowo wyposażone w wiele inteligentnych funkcji, takich jak nawigacja MINI, która oferuje zawsze najnowsze mapy oraz informacje o ruchu drogowym lub usługi zdalne pozwalające kontrolować MINI za pomocą aplikacji MINI. Ciesz się bezproblemową łącznością i nowymi wrażeniami zjazdy MINI wspieranej innowacjami.

MINI Connected Base – wprowadzenie

CO OFERUJEMY?

MINI Connected to zestaw inteligentnych funkcji, aplikacji i usług, które łączą Ciebie i Twoich pasażerów z MINI, oferując Ci bezpieczny i bezproblemowy kontakt z otaczającym Cię światem. Sprawia, że codzienne życie staje się wygodniejsze. Czyni jazdę bezpieczniejszą – i daje jeszcze więcej frajdy.

Inteligentny asystent osobisty.

Inteligentny asystent osobisty MINI obsługuje najważniejsze funkcje MINI, takie jak nawigacja, system telefoniczny, radio, a nawet temperaturę. A może chcesz dowiedzieć się czegoś o swojej podróży? Na przykład o pogodzie. Albo masz inne życzenie. A może masz ochotę na krótką pogawędkę lub chcesz usłyszeć dowcip?
MINI Connected Base – asystent osobisty
MINI Conected Base – nawigacja

NAWIGACJA MINI.

Nowa, oparta na chmurze nawigacja MINI zapewnia wyjątkowo szybką i precyzyjną kalkulację tras. Najnowsze mapy oraz informacje o ruchu drogowym są przesyłane w czasie rzeczywistym do pojazdu, umożliwiając bezpieczne i punktualne dotarcie do celu. A zoptymalizowane pod kątem ładowania wyznaczanie tras pozwala kierowcom w pełni elektrycznych MINI ze spokojną głową wyruszać na dłuższe trasy. System automatycznie dodaje na długich trasach idealne przystanki ładowania, które są często aktualizowane podczas podróży.

Zdalne aktualizacje oprogramowania.

Twoje MINI może teraz otrzymywać również regularne i bezpłatne ulepszenia funkcji poprzez bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania. W zależności od kraju, modelu, wyposażenia i stanu pojazdu możesz również regularnie i bezpłatnie otrzymywać nowe funkcje i ulepszenia.

MINI Connected Base – zdalne aktualizacje funkcji
MINI Connected Base – integracja smartfonów

INTEGRACJA SMARTFONÓW.

Integracja smartfonów pozwala w prosty sposób uzyskać w MINI bezprzewodowy dostęp do ulubionych aplikacji za pośrednictwem Android Auto lub Apple CarPlay. Wskazówki nawigacyjne z obsługiwanych aplikacji nawigacyjnych są wyświetlane na panelu interakcji MINI i wyświetlaczu head-up MINI, dzięki czemu można bezpiecznie korzystać ze wszystkich aplikacji na smartfonie nawet podczas jazdy.

AKTUALIZACJE MINI CONNECTED.

Odkryj nowy wymiar jazdy dzięki lepszym doświadczeniom oferowanym przez MINI Connected. Spraw, aby Twoje środowisko cyfrowe towarzyszyło Ci podczas każdej podróży.