KORZYŚCI FINANSOWE.

Myślisz o przejściu na samochód elektryczny? Przekonaj się, jakie korzyści finansowe daje posiadanie elektrycznego MINI i dlaczego jest mądrym wyborem dla wymagającego nabywcy.

Elektromobilność MINI – oszczędności – niższe koszty eksploatacji Elektromobilność MINI – oszczędności – niższe koszty eksploatacji

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI.

Biorąc pod uwagę całkowity koszt posiadania, elektryczne MINI stanowi ekonomicznie atrakcyjną propozycję, która z czasem może dać znaczne oszczędności

  • Rządowe zachęty, dotacje i ulgi podatkowe mogą znacznie obniżyć początkowy koszt zakupu.
  • Ładowanie elektrycznego MINI jest znacznie tańsze niż tankowanie samochodu z silnikiem spalinowym
  • Pojazdy elektryczne mają mniej ruchomych części, co oznacza mniejsze zużycie, a także zmniejszenie częstotliwości i kosztów konserwacji 

NIE PRZEGAP DOPŁAT DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH.

W ramach dopłat rządowych programu „Mój Elektryk” możesz starać się o dofinansowanie samochodu elektrycznego kategorii M1, które może wynieść 18 750 zł lub 27 000 zł (dla osób fizycznych: w przypadku posiadania Karty Dużej Rodziny, a dla przedsiębiorców: w przypadku deklaracji średniorocznego przebiegu powyżej 15 tys. km). Cena samochodu nie może jednak przekraczać 225 tys. zł brutto (ograniczenie cenowe nie dotyczy osób fizycznych posiadających Karty Dużej Rodziny). Dodatkowo masz możliwość parkowania za darmo w strefach płatnego parkowania oraz korzystania z buspasów.

Elektromobilność MINI – oszczędności – ulgi podatkowe Elektromobilność MINI – oszczędności – ulgi podatkowe
Elektromobilność MINI – oszczędności – korzyści Elektromobilność MINI – oszczędności – korzyści

ŁADOWANIE – ZACHĘTY I KORZYŚCI.

Wielu pracodawców przestawiło się na elektromobilność i oferuje swoim pracownikom nowocześniejsze miejsce pracy, udostępniając im ładowania pojadów elektrycznych. Jest to obecnie postrzebane jako jeden z bonusów pracowniczych i pomaga w utrzymaniu pracowników i zadowoleniu z miejsca pracy. Jeżeli Twój pracodawca nie wprowadził możliwości ładowania w miejscu pracy, a jest na to miejsce, warto zasugerować zapewnienie możliwości ładowania. Dla Twojej firmy mogą być dostępne dotacje, rabaty i inne zachęty do finansowania programu i infrastruktury ładowania.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA.

Ustawienia ładowania w elektrycznym MINI umożliwiają dostosowanie procesu ładowania do lokalnych warunków lub osobistych preferencji. Na przykład docelowy poziom naładowania można ustawić na 80% w celu ochrony akumulatora i poprawy wydajności ładowania.

Rozliczenia są bezgotówkowe – płatności można dokonywać wygodnie co miesiąc poprzez polecenie zapłaty ze swojego rachunku. W osobistym koncie internetowym MINI Charging masz bieżący wgląd w historię ładowania i koszty.

W MINI wiemy, jak duże znaczenie mają możliwości wygodnego ładowania zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych. W związku z tym przy zamówieniu elektrycznego MINI w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2023 r. oferujemy bezpłatną standardową stację domową Pod Point 7 kW ze standardową instalacją lub środki na ładowanie w miejscach publicznych w wysokości xxx EUR przekazywane na konto MINI Charging (zależnie od dostępności).
Alternatywnie można wybrać przekazanie środków w wysokości 750 GBP na konto MINI Charging.
MINI Charging umożliwia ładowanie samochodu w całej Europie w ramach jednej z największych i stale poszerzanej sieci ładowania w miejscach publicznych z ponad 300 000 punktów ładowania.

Pojazd elektryczny może zapewnić oszczędność paliwa w porównaniu do pojazdów z silnikami spalinowymi. Dalsze oszczędności można uzyskać w miastach, które oferują bezpłatne lub dotowane parkingi dla pojazdów niskoemisyjnych.

Elektromobilność MINI - teaser - oszczędność- pieniądze - w pełni elektryczne MINI Aceman; Elektromobilność MINI - teaser - oszczędność- pieniądze - w pełni elektryczne MINI Aceman;

NOWE W PEŁNI ELEKTRYCZNE MINI ACEMAN.

Nowe elektryczne MINI Cooper.

Już od 2081 zł brutto miesięcznie*

*Przykładowa oferta MINI Comfort Lease od BMW Financial Services Polska. Okres 48 mies., opłata wstępna 15%.

Elektromobilność MINI – oszczędności – zwiastun cooper Elektromobilność MINI – oszczędności – zwiastun cooper
Elektromobilność MINI – oszczędności – zwiastun countryman Elektromobilność MINI – oszczędności – zwiastun countryman

Nowe elektryczne MINI Countryman.

Już od 2272 zł brutto miesięcznie*

*Przykładowa oferta MINI Comfort Lease od BMW Financial Services Polska. Okres 48 mies., opłata wstępna 15%.