Nietypowe spotkanie

Zapraszamy na nietypowe spotkanie z nowymi MINI. Przeplatamy świat muzyki i fotografii ze światem MINI, aby oczami dwóch wyjątkowych polskich artystów przedstawić zmiany i udoskonalenia, jakie wprowadziliśmy w naszych nowych modelach. Przekonaj się, czym zaskoczą Cię Marta, Piotr oraz 3 nowe modele MINI.

 

Ona – Marta Wojtal, uznana fotografka gwiazd, której zdjęcia doceniane są na całym świecie, kobieta inspirująca i motywująca, żyjąca w myśl hasła: „niemożliwe nie istnieje”.

On – Piotr Zalasiński, popularny DJ i producent muzyczny, nieustannie poszukujący inspiracji w rytmach muzyki pop, house i dance, autor wielu znanych remiksów dla polskich wykonawców popowych.

One – trzy nowe modele MINI, które w odświeżonej odsłonie, po zmianach stylizacyjnych i technologicznych z werwą oraz nową energią wjeżdżają na polski rynek, by zaoferować jeszcze więcej gokartowej frajdy z jazdy pod wieloma różnymi postaciami.

Last but not least – Rafał – prywatnie pasjonat marki MINI, nasz przewodnik po zmianach i nowościach, ekspert od stylizacyjnych niuansów i technologicznych udogodnień, a zawodowo... General Manager marki MINI w Polsce.

 

MINI, muzyka i fotografia

 

To bohaterowie filmu, który stworzyliśmy, aby krótko, niekonwencjonalnie i z rozmachem – w stylu MINI – zaprezentować najważniejsze zmiany w naszych nowych modelach. Pozwól, że na kilka minut oderwiemy Cię od codziennych obowiązków i zabierzemy na nietypowe spotkanie z naszą marką.

To będzie krótka podróż nie tylko przez stylizacyjne i technologiczne wyróżniki nowych MINI, ale również – a może przede wszystkim – próba spojrzenia na MINI oczami artystów posługujących się odmiennymi formami wyrazu. Na jednym planie fascynacja dźwiękiem spotka się z fascynacją obrazem, koncentracja na designie i formie z zamiłowaniem do technologii oraz możliwości, jakie daje, a emocje z prowadzenia zestawimy z przywilejami elektromobilności…

 

Trzy spojrzenia na nowe MINI

 

Marcie będziesz towarzyszył za kierownicą nowego, 5-drzwiowego MINI Cooper S Hatch – praktycznego samochodu miejskiego, idealnego przykładu kreatywnego wykorzystania przestrzeni w motoryzacji, łączącego frajdę z jazdy i indywidualny styl z dodatkową dawką funkcjonalności.

Z perspektywy Piotra poznasz MINI Cooper SE, w 100 proc. elektryczne MINI, niemal równie szybkie, co Cooper S Marty, jednak osiągi oraz gokartową frajdę z jazdy dostarczające w nieco innym stylu.

Z kolei Rafał w MINI Cooper S Cabrio pomoże Ci jeszcze lepiej poznać nasze nowe modele. Opowie m.in. jak sprawić, aby Twoje nowe MINI było jedynym takim na świecie, w jaki sposób MINI może dogadać się z Twoim smartfonem oraz jak nowe technologie na pokładzie mogą pomóc Ci w codziennych zmaganiach w mieście.

Więcej nie chcemy zdradzać, Marta, Piotr oraz Rafał już czekają, żeby zabrać Cię do świata MINI i o wszystkim opowiedzieć. Zapraszamy na film.