5-drzwiowe MINI Hatch – przedni półprofil – niebieski i biały 5-drzwiowe MINI Hatch – przedni półprofil – niebieski i biały

5-DRZWIOWE MINI HATCH.

:

5-drzwiowe MINI Hatch – przedni półprofil – niebieski i biały

WSZYSTKO, CO UWIELBIASZ W MINI. I JESZCZE WIĘCEJ.

Tu chodzi o maksymalizację MINIfikacji. Większa ilość miejsca dla pasażerów i bagażu sprawia, że niezawodne 5-drzwiowe MINI Hatch daje Ci więcej możliwości. I nadal cieszysz się tą samą zwinnością i prowadzeniem, z których słynie MINI. Niski środek ciężkości i kompaktowe wymiary sprawiają, że samochód idealnie sprawdza się w gęstym ruchu miejskim i na ciasnych miejscach parkingowych. A dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji możesz mu nadać swój własny charakter. To indywidualista gwarantujący maksymalną frajdę z jazdy i wszystko, co kochasz w MINI. I jeszcze więcej.
5-drzwiowe MINI Hatch – przestrzeń z tyłu – bagażnik

WIĘCEJ MIEJSCA NA WIĘKSZE PLANY.

Kreatywne wykorzystanie przestrzeni jest podstawą filozofii MINI. Dzięki przełomowej stylistyce nasz kompaktowy, ale zaskakująco przestronny 5-drzwiowy Hatch daje Ci możliwości dostosowane do Twojego indywidualnego stylu i na każdą okazję. Wygodnie pomieści trzech pasażerów z tyłu, zapewniając im więcej przestrzeni nad głową i w nogach.

KREATYWNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI.

0

l

Przestrzeń ma zasadnicze znaczenie. Po złożeniu oparć tylnej kanapy dzielonej w proporcjach 60/40 zyskasz więcej miejsca – do 941 l przestrzeni na niemal wszystko, czego potrzebujesz.

DOPASUJ MINI DO SWOICH POTRZEB.

turntable

* Uwaga: w Twoim regionie mogą nie być dostępne wszystkie połączenia i konfiguracje. Użyj konfiguratora, aby sprawdzić dostępność.

WIDOK WNĘTRZA 360°.

5-drzwiowe MINI Hatch – wnętrze – widok 360° 5-drzwiowe MINI Hatch – wnętrze – widok 360°

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY.

ATRAKCYJNE Z NATURY.

Dynamiczne linie i klarowny styl połączony z szerokim rozstawem kół i krótkimi zwisami zapewnia 5-drzwiowemu MINI sportową prezencję. Charakterystyczne reflektory doskonale uzupełniają nowe, przyciągające uwagę ozdobniki boczne z kierunkowskazami diodowymi. Opcjonalne klamki, klapka wlewu paliwa i inne akcenty w nowej stylistyce w eleganckim kolorze Piano Black nadają 5-drzwiowemu MINI jeszcze bardziej indywidualny wygląd. Całość uzupełnia innowacyjny asortyment obręczy kół ze stopów lekkich.

TUTAJ ZNAJDZIESZ AKCESORIA, KTÓRYCH SZUKASZ.

5-drzwiowe MINI Hatch – wnętrze – akcesoria
MINI 5-door Hatch – MINI Connected

NOWE MINI JEST ZNACZNIE BLIŻEJ, NIŻ SĄDZISZ.

NIECH KAŻDY ZAKRĘT KRĘCI.

Z MINI FINANCIAL SERVICES.
MINI 5-door Hatch – blue and white – front view

A TERAZ KOLEJNE KROKI.