mini concept - wizja aceman

THE MINI CONCEPT ACEMAN.

* MINI Concept Aceman jest wyłącznie samochodem koncepcyjnym, co oznacza, że nie jest w produkcji i nie jest przeznaczone do sprzedaży. W związku z tym nie może poruszać się po drogach publicznych i nie spełnia wymogów kodeksu ruchu drogowego. Filmowanie odbywało się na zamkniętej drodze lub w studiu bez dostępu do ruchu publicznego.

THE EMOTION OF (E-)MOTION.

MINI Concept Aceman reprezentuje nową erę bardziej zrównoważonych, skomunikowanych samochodów i łączy w sobie postęp technologiczny, charyzmatyczną prostotę i frajdę z jazdy.

Nasz pierwszy w pełni elektryczny crossover łączy w sobie charakterystyczną dla MINI zwinność i innowacyjną stylistykę, zapewniając przy tym pewną pozycję za kierownicą. Prezentuje to, co wyróżnia MINI: ekscytujące proporcje, wyraziste linie i przemyślaną funkcjonalność. Zwinne i mocne, a jednocześnie pełne ponadczasowego wyrafinowania MINI Concept Aceman to początek nowej przygody.

mini concept - aceman - najważniejsze informacje

ESTETYKA SPONTANICZNOŚCI.

  • Inspirujące właściwości jezdne z napędem elektrycznym i najnowsze innowacje w technologii elektrycznej.
  • Całkowicie nowa inteligentna koncepcja zapewniająca formę, wszechstronność i funkcjonalność.
  • Innowacyjna technologia interaktywna i wieloekranowy system inforozrywki zapewniają pasażerom niespotykane dotąd wrażenia.
  • Pozbawiony chromu i skóry materiał łączy tapicerkę i tekstylia wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

PRZYSZŁOŚĆ STYLISTYKI OPARTEJ NA TRADYCJI.

MINI Concept Aceman to nowoczesna interpretacja samochodu typu SAV, ale w zwinnej formie MINI. Wyraźnie zarysowane kontury i klarowne krawędzie dają mu atrakcyjny charakter.

STYLISTYKA WNĘTRZA –NOWY MINIMALIZM.

Wnętrze MINI Concept Aceman łączy klasyczne i sportowe elementy stylistyczne MINI z ręcznie wykonanymi eleganckimi akcentami. Przestronne, otwarte przestrzenie wokół drzwi i miękkie powierzchnie wprowadzają ciepło i poczucie komfortu, a panoramiczny dach wpuszcza do wnętrza światło.

ZAPROJEKTOWANE, BY ZWRACAĆ UWAGĘ.

Estetyczny jasnoturkusowy odcień budzi fascynację. W zależności od kąta padania światła kolor wydaje się jaśniejszy lub ciemniejszy, co nadaje powierzchniom i krawędziom subtelną trójwymiarowość. Bagażnik dachowy wykonany jest w kolorze British Racing Green, a dzięki efektowi kameleona, jaki daje powłoka PVD, mieni się różnymi odcieniami niebieskiego, fioletowego, zielonego, turkusowego i różowego.

mini concept - aceman - wygląd zewnętrzny - najważniejsze cechy
mini concept - aceman - wnętrze - najważniejsze cechy

KROK W STRONĘ ZRÓWNOWAŻONEJ PRZYSZŁOŚCI.

Wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły i jakość zrównoważone materiały wykonane są z tworzyw sztucznych z recyklingu. W połączeniu z niuansami kolorystycznymi zadziwiające kontrasty dostarczają niezwykle emocjonujących wrażeń z jazdy.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY.

JEDŹ JAK LUBISZ – TRYBY WRAŻEŃ.

Zanurz się w różnych światach we wnętrzu MINI Concept Aceman. Trzy nowe tryby wrażeń oferują różne sposoby obsługi i korzystania z ekranów. Delektuj się nimi i ożyw wnętrze swojego MINI.

TRYB PERSONAL.

Ten tryb skupiony jest na personalizacji wyświetlaczy. Do wyboru masz szereg subtelnie animowanych obrazów w tle, które są również wyświetlane na desce rozdzielczej i którym towarzyszą odpowiednio dobrane dźwięki. Np. chmury poruszające się na niebie, fale rozbijające się o brzeg i błyszcząca woda poruszająca się w basenie.
mini concept - aceman - tryby - personal
mini koncepcja - aceman - tryby - pop-up

TRYB POP-UP.

Tryb Pop-Up to pierwsza nastawiona na różne aktywności nawigacja oferowana w MINI – zawiera nawet element zaskoczenia. Możesz zdecydować, dokąd chcesz się udać, wybierając rodzaj aktywności, taki jak wyjście do restauracji, wydarzenia, imprezy, lub zakręcić animowanym kołem fortuny.

TRYB VIVID.

Tryb Vivid w MINI Concept Aceman sprawia, że każda podróż staje się bardziej zabawna, interaktywna i przyjemna. W tym trybie można podczas postoju stworzyć zupełnie nową interaktywną stylistykę całego obszaru wyświetlania.

mini concept - aceman - tryby - vivid
mini concept - aceman - gama modeli

ZNAJDŹ MINI DLA SIEBIE.

Wszystkie nasze MINI w pewnym momencie swojego życia były koncepcjami. Zapoznaj się z aktualną gamą nowych i ekscytujących MINI i wybierz odpowiednie dla siebie.

A TERAZ KOLEJNE KROKI.