1

MINI MI PASUJE.

MINI Clubman już za 1130 zł netto mies. z 0% wpłaty wstępnej.

MINI MI PASUJE.

Najważniejszy w MINI jesteś Ty.

W MINI to TY jesteś najważniejszy. Zasiądź w stylowym wnętrzu i wykorzystaj w pełni potencjał MINI Clubman już za 1130 zł netto mies. z 0% wpłaty wstępnej.

1

Subtelnie eleganckie.

Ten kompaktowy samochód emanuje szlachetną klasyką, zapewniając najwyższy poziom komfortu i codziennej praktyczności

1

6-drzwiowe kombi.

Dzięki charakterystycznym dwuskrzydłowym drzwiom bagażnika, miękkim wykończeniom i technologiom klasy premium MINI Clubman jest godnym przedstawicielem rodziny MINI.

1

Przedstawiciel klasy premium.

Możemy z dumą stwierdzić, że nowe MINI Clubman jest najbardziej wszechstronnym i wyrafinowanym przedstawicielem rodziny MINI. Wykonane w wersji premium wnętrze zachwyca przestronnością. Śmiała i spójna koncepcja obejmuje pięć wersji najwyższej klasy tapicerki skórzanej. Jedną z nich jest skóra Chester z charakterystycznym wzorem rombów.

MINI clubman NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Czyżby MINI Clubman wpadło Ci w oko? Usiądź i sprawdź naszą ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

1

Umów się na jazdę próbną.

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i ustali dogodny dla Ciebie termin jazdy próbnej.

1

Znajdź swojego dealera.

Zapraszamy do wybranego Dealera MINI. W salonie doradca przedstawi Ci najkorzystniejszą ofertę.

Rata miesięczna netto dla MINI Clubman za 96 200 PLN brutto została obliczona przy następujących parametrach: oferta MINI Comfort Lease, opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej Leasingobiorcy oraz zaproponowanej struktury zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingowej. Szczegóły u Dealerów MINI. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu cywilnego. MINI Comfort Lease oferowany jest przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. MINI Clubman: zużycie paliwa w trybie miejskim: 8,4–4,6 l/100 km, pozamiejskim: 5,6–3,9 l/100 km, mieszanym: 6,6–4,1 l/100 km. Emisja CO2: 151–109 g/km. Szczegóły na www.MINI.com.pl