1

MINI MI PASUJE.

MINI Clubman już za 1130 zł netto mies. z 0% wpłaty wstępnej.

MINI MI PASUJE.

Najważniejszy w MINI jesteś Ty.

W MINI to TY jesteś najważniejszy. Zasiądź w stylowym wnętrzu i wykorzystaj w pełni potencjał MINI Clubman już za 1130 zł netto mies. z 0% wpłaty wstępnej.

1

Subtelnie eleganckie.

Ten kompaktowy samochód emanuje szlachetną klasyką, zapewniając najwyższy poziom komfortu i codziennej praktyczności

1

6-drzwiowe kombi.

Dzięki charakterystycznym dwuskrzydłowym drzwiom bagażnika, miękkim wykończeniom i technologiom klasy premium MINI Clubman jest godnym przedstawicielem rodziny MINI.

1

Przedstawiciel klasy premium.

Możemy z dumą stwierdzić, że nowe MINI Clubman jest najbardziej wszechstronnym i wyrafinowanym przedstawicielem rodziny MINI. Wykonane w wersji premium wnętrze zachwyca przestronnością. Śmiała i spójna koncepcja obejmuje pięć wersji najwyższej klasy tapicerki skórzanej. Jedną z nich jest skóra Chester z charakterystycznym wzorem rombów.

MINI Clubman NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Czyżby MINI Clubman wpadło Ci w oko? Usiądź i sprawdź naszą ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

1

Umów się na jazdę próbną.

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i ustali dogodny dla Ciebie termin jazdy próbnej.

Unfortunately you cannot see this content because you declined the use of cookies.

Rata miesięczna netto dla MINI Clubman za 96 200 PLN brutto została obliczona przy następujących parametrach: oferta MINI Comfort Lease, opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej Leasingobiorcy oraz zaproponowanej struktury zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingowej. Szczegóły u Dealerów MINI. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu cywilnego. MINI Comfort Lease oferowany jest przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. MINI Clubman: zużycie paliwa w trybie miejskim: 8,4–4,6 l/100 km, pozamiejskim: 5,6–3,9 l/100 km, mieszanym: 6,6–4,1 l/100 km. Emisja CO2: 151–109 g/km. Szczegóły na www.MINI.com.pl