1

RUSZAJ NAŁADOWAĆ BATERIE NAJPOPULARNIEJSZĄ HYBRYDĄ PLUG-IN W POLSCE - MINI Cooper SE Countryman ALL4.

.

HYBRYDA BEZ KOMPROMISÓW.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 to idealne połączenie tego, co najlepsze w obu światach energii, z klasycznymi właściwościami terenowymi i napędem ALL4 do jazdy poza miastem. Oś przednia napędzana jest silnikiem benzynowym, tylna – elektrycznym. Do codziennej jazdy po mieście używasz napędu elektrycznego, a na dłuższe weekendowe wypady przechodzisz na benzynowy lub korzystasz z obu. Kiedy mocno dodasz gazu, MINI automatycznie wykorzysta oba silniki, aby przenieść na drogę całą swoją moc 224 KM. Do 100 km/h rozpędza się w 6,8s. W trudnych warunkach, inteligentny napęd ALL4 automatycznie włączy obie osie. Rozsądne, a jednocześnie tak typowe MINI.

.

CZYM JEST HYBRYDA PLUG-IN?

Samochody hybrydowe mają zarówno silnik spalinowy, jak i elektryczny. Klasyczna hybryda ładuje silnik elektryczny na dwa sposoby, ale tylko w trakcie jazdy – korzystając z energii kinetycznej oraz pracy silnika spalinowego. W hybrydzie typu plug-in jest jeszcze jedna dodatkową możliwość - ładowanie przez gniazdko elektryczne. W MINI Countryman SE benzynę tankuje się z tyłu po prawej stronie, a z przodu po lewej – prąd. Zasadniczą różnicą wyróżniającą hybrydę typu plug-in jest możliwość jazdy wyłącznie na silniku elektrycznym. Kierowca ma pełną kontrolę nad wykorzystaniem obu silników, w dogodnym dla niego momencie. Do jazdy po mieście i na krótkich dystansach może poruszać się tylko na napędzie elektrycznym, a na dłuższych trasach wykorzystać oba silniki, które połączone, dają moc 224 KM.

Teasers

.

MIni Countryman Green comfort edition

Już za 1 490 zl netto mies.

A może Hybryda? Rewolucyjne MINI Countryman PHEV z zasięgiem do 42 km na jadnym ładowaniu teraz także w ofercie specjalnej.

  • Automatyczna skrzynia biegów
  • System nawigacji MINI z Real Time Traffic Information
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
  • Klimatyzacja automatyczna
  • Światła LED
  • 17 calowe felgi aluminiowe
  • Napęd na cztery koła All4
  • 0% wpłaty wstępnej

Zobacz co ma w środku.

Lubisz podkreślać swoją oryginalność? Wybierasz jazdę własnymi drogami? Cenisz sobie kultowy design i stylowe wnętrze? Z MINI Ci po drodze! Teraz MINI COUNTRYMAN Cooper S E All4 dostępny jest w wyjątkowej edycji limitowanej za 1 490 złotych netto miesięcznie z 0% wpłaty własnej! Automatyczna skrzynia biegów, nawigacja, światła LED oraz czujniki parkowania w cenie.

1

Automatyczna skrzynia biegów.

Nic tak nie uprzyjemnia komfortu podczas podróżowania jak automatyczna skrzynia biegów. Dzięki niej żadne korki nie są straszne.

1

Nawigacja MINI.

Zapomnij o kablach i przyssawkach. Dzięki systemowi nawigacji MINI zawsze dotrzesz do celu.

1

Czujniki parkowania z przodu i z tyłu.

Od teraz parkowanie jest samą przyjemnością.

1

Inteligentny napęd na cztery koła All4.

Przyczepność w każdych warunkach dzięki inteligentnemu napędowi na cztery koła All4. który wykorzystuje połączoną moc silnika spalinowego oraz elektrycznego do napędu obu osi.

MINI MI PASUJE.

Najważniejszy w MINI jesteś Ty.

W MINI to TY jesteś najważniejszy. Zasiądź w stylowym wnętrzu i wykorzystaj w pełni potencjał MINI Countryman.

1

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW.

Postaw na to, co najlepsze. Wybierz wnętrze jakości premium w nowym MINI Countryman. Odpręż się w fotelach wykonanych ze szlachetnej skóry Lounge dostępnych w ramach opcjonalnego pakietu MINI Yours. Przesuń dłonią po miękkich w dotyku powierzchniach deski rozdzielczej. Bogactwo opcji zapewni ucztę dla wszystkich zmysłów.

1

MIEJSCE NA PIĄTKĘ.

Nasze najbardziej uniwersalne MINI imponuje wielkością. Przestronne wnętrze klasy premium z powodzeniem mieści pięć dorosłych osób. Nie ma także problemów z miejscem na nogi – na komfortową podróż na tylnej kanapie mogą liczyć nawet bardzo wysocy pasażerowie. Do tego duży bagażnik sprzyja realizacji najróżniejszych pomysłów, zarówno podczas miejskich wycieczek, jak i wypadów za miasto.

1

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCY.

Dzięki opcjonalnemu systemowi asystującemu kierowcy w MINI zawsze wiesz, co czeka Cię na drodze. System ostrzegania o kolizji z przodu pojazdu pomaga zapobiegać wypadkom, emitując ostrzeżenie, jeżeli różnica prędkości między MINI a samochodami z przodu jest zbyt wysoka lub samochód jadący przed Tobą znajduje się zbyt blisko. A to powoduje szybszą reakcję układu hamulcowego i krótszą drogę hamowania w razie nagłej potrzeby. System eliminowania kolizji w mieście zapobiega nagłym zmianom prędkości w ruchu miejskim, spowalniając odpowiednio samochód. Nawet jeśli coś Cię rozproszy, Twoje MINI zawsze czuwa.

MINI COUNTRYMAN Plug-in hybrid NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Czyżby MINI Countryman Plug-in Hybrid wpadło Ci w oko? Usiądź i sprawdź naszą ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

1
1

Znajdź swojego dealera.

Zapraszamy do wybranego Dealera MINI. Jesteśmy w pełni dostępni dla Państwa online – zachęcamy do kontaktu poprzez mail, telefon czy wybrany komunikator.

Oferta ważna tylko w przypadku korzystania z finansowania BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz posiadania numeru REGON.

Rata miesięczna netto dla MINI Countryman Cooper S E All4 Green Comfort Edition za 134 900 PLN brutto została obliczona przy następujących parametrach: oferta MINI Comfort Lease, opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej Leasingobiorcy oraz zaproponowanej struktury zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingowej. Szczegóły u Dealerów MINI. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu cywilnego. MINI Comfort Lease oferowany jest przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. MINI Countryman Cooper SE All4 Green Comfort Edition: zużycie paliwa w trybie mieszanym: 2,5 l/100 km. Emisja CO2: 56g/km. Szczegóły na www.MINI.com.pl