1

MINI się zmieści.

MINI Clubman w leasingu z pełnym odliczeniem kosztów.

MINI Clubman w ofercie specjalnej.

Lubisz podkreślać swoją oryginalność? Wybierasz jazdę własnymi drogami? Cenisz sobie kultowy design i stylowe wnętrze? Z MINI Ci po drodze! Teraz MINI Clubman Cooper dostępny jest w wyjątkowej ofercie za 950 złotych netto miesięcznie z 0% wpłaty własnej! Automatyczna skrzynia biegów, nawigacja oraz czujniki cofania w cenie. Zapytaj też swojego dealera MINI o ofertę samochodów z rocznika 2018!

1

Subtelnie eleganckie.

Ten kompaktowy samochód emanuje szlachetną klasyką, zapewniając najwyższy poziom komfortu i codziennej praktyczności

1

6-drzwiowe kombi.

Dzięki charakterystycznym dwuskrzydłowym drzwiom bagażnika, miękkim wykończeniom i technologiom klasy premium MINI Clubman jest godnym przedstawicielem rodziny MINI.

1

Przedstawiciel klasy premium.

Możemy z dumą stwierdzić, że nowe MINI Clubman jest najbardziej wszechstronnym i wyrafinowanym przedstawicielem rodziny MINI. Wykonane w wersji premium wnętrze zachwyca przestronnością. Śmiała i spójna koncepcja obejmuje pięć wersji najwyższej klasy tapicerki skórzanej. Jedną z nich jest skóra Chester z charakterystycznym wzorem rombów.

MINI Clubman NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Czyżby MINI Clubman wpadło Ci w oko? Usiądź i sprawdź naszą ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

1

Zapytaj o ofertę.

Potrzebujesz więcej informacji? Zostaw kontakt, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich odpowiedzi.

1

Znajdź swojego dealera.

Zapraszamy do wybranego Dealera MINI. W salonie doradca przedstawi Ci najkorzystniejszą ofertę.

Rata miesięczna netto dla MINI Clubman za 101 268 PLN brutto została obliczona przy następujących parametrach: oferta MINI Comfort Lease, opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej Leasingobiorcy oraz zaproponowanej struktury zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingowej. Szczegóły u Dealerów MINI. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu cywilnego. MINI Comfort Lease oferowany jest przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. MINI Clubman: zużycie paliwa w trybie miejskim: 8,4–4,6 l/100 km, pozamiejskim: 5,6–3,9 l/100 km, mieszanym: 6,6–4,1 l/100 km. Emisja CO2: 151–109 g/km. Szczegóły na www.MINI.com.pl

Oferta ważna tylko w przypadku korzystania z finansowania BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz posiadania numeru REGON.