dam Image

MINI Pop-Up Space Tour.

Poznaj urzekający świat MINI, poczuj gokartową frajdę z jazdy i poznaj swoje miasto z zupełnie innej strony! Zapraszamy na cykl MINI Pop-UP Space.

A tak było u naszych kolegów.

Bułgaria

MINI Pop-up Space.

Bułgaria.

Węgry

MINI Pop-up Space.

Węgry.

Słowenia

MINI Pop-up Space.

Słowenia.

MINI POP-Up Space Kraków.

dam Image

MINI POP-UP SPACE TOUR W KRAKOWIE!

Spędź wyjątkowy czas z MINI w Krakowie! Od 27.07 do 31.07 czekamy na Ciebie na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Będziesz miał możliwość poznać MINI bliżej i zabrać je na miasto na godzinną jazdę próbną. Ponadto, w weekendy zaplanowaliśmy dla Ciebie specjalne wycieczki profilowane – poranną, popołudniową i wieczorną – które pozwolą Ci jeszcze lepiej poczuć klimat świata MINI.

dam Image

Coffee Tour.

Udany dzień najlepiej zacząć przy filiżance aromatycznej kawy. Lub za kierownicą MINI. Albo połączyć jedno i drugie. Ruszamy w sobotę i niedzielę o godzinie 10.00.

dam Image

Design Tour.

Kochasz dobry design? W MINI dużo o nim wiemy. Ruszaj w trasę szlakiem krakowskiego wzornictwa w cudzie motoryzacyjnego designu. Świat designu poznasz z MINI w sobotę i niedzielę o godzinie 14.00.

dam Image

Sunset Tour.

Najlepsze miejsca na klimatyczny wieczorny chill out w promieniach zachodzącego słońca? Odkryj je z MINI! Zapraszamy na Sunset Tour w sobotę i niedzielę o godzinie 18.00.

Czas na frajdę z jazdy!

Nie zwlekaj i już teraz umów się na dogodny dla Ciebie termin.

MINI POP-Up Space Warszawa.

dam Image

MINI POP-UP SPACE TOUR W WARSZAWIE!

W Warszawie czekamy na Ciebie od 03.08 do 12.08 na terenie Royal Wilanów. To doskonały moment, by poznać nowe MINI i zabrać je na miasto na godzinną jazdę testową. W weekendy proponujemy specjalne jazdy tematyczne: poranne, popołudniowe i wieczorne, które jeszcze lepiej wprowadzą Cię w oryginalny świat MINI.

dam Image

Coffee Tour.

Rozpocznij dzień od aromatycznej kawy! MINI zna najlepsze warszawskie adresy, pod którymi znajdziesz pyszne śniadania i doskonałą małą czarną. Ruszamy w sobotę i niedzielę o godzinie 10.00.

dam Image

Design Tour.

Dla miłośników dobrego wzornictwa przygotowaliśmy trasę po interesujących pod względem designu punktach stolicy. Świat designu poznasz z MINI w sobotę i niedzielę o godzinie 14.00.

dam Image

Sunset Tour.

Gdzie najlepiej kończy się warszawski dzień? MINI zna idealne miejsca na podziwianie zachodu słońca. Zapraszamy na Sunset Tour w sobotę i niedzielę o godzinie 18.00.

Czas na frajdę z jazdy!

Nie zwlekaj i już teraz umów się na dogodny dla Ciebie termin.