MINI ABONAMENT DLA FIRM.

MINI

MINI ABONAMENT DLA FIRM. Poczuj frajdę z jazdy MINI. My zajmiemy się resztą.

MINI

MINI ABONAMENT.

Dzięki nowej usłudze MINI ABONAMENT DLA FIRM możesz skupić się na tym, co najlepsze w posiadaniu firmowego MINI, i zapomnieć o całej reszcie. Wybierz MINI – wizytówkę niepowtarzalnego stylu, teraz w abonamencie z jedną miesięczną ratą, w której zyskujesz wszystkie najważniejsze usługi.

Jedna faktura – tak wiele korzyści.

W ramach wynajmu długoterminowego płacisz co miesiąc jedynie za wartość użytkowanego auta, a nie za całkowity koszt nowego pojazdu.

Co miesiąc otrzymujesz tylko jedną fakturę obejmującą wszelkie niezbędne koszty:

Najlepsze przed Tobą.

MINI

Pokieruj swoim biznesem z MINI bez zbędnych formalności. Całą resztą zajmie się nasz sprawdzony partner, firma Alphabet.

Poczuj frajdę z jazdy ulubionym modelem MINI, bez ponoszenia ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu. Ty decydujesz, jaką drogę wybierzesz po zakończeniu umowy. Możesz wymienić MINI na nowe, wykupić je po z góry ustalonej cenie lub po prostu je oddać.

MINI ABONAMENT DLA FIRM to mądre rozwiązanie, dzięki któremu gromadzisz wszystkie niezbędne koszty w jednym rozliczeniu. Jedną wspólną fakturę z łatwością rozliczysz w ramach kosztów uzyskania przychodu. Otrzymujesz stałą miesięczną ratę, niezmienną od pierwszego do ostatniego dnia umowy. W ten sposób zyskujesz coś bezcennego – czas, który możesz poświęcić na to, co naprawdę ważne dla Twojej firmy.

* Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i powinny być poczytywane wyłącznie za zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego) i są skierowane wyłącznie do przedsiębiorców. Informacje mają charakter wstępny i odnoszą się do pojazdu o wskazanych parametrach, a wygląd pojazdu może różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu lub obrazie. Warunki finansowania uzależnione są od sytuacji finansowej i prawnej klienta oraz proponowanych zabezpieczeń. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. W celu uzyskania dedykowanej oferty Alphabet Polska Fleet Management sp. z o.o. prosi o kontakt z wybranym partnerem.