dam Image

URODA TO NIE WSZYSTKO, LICZY SIĘ BOGATE WNĘTRZE.

W MINI urzeknie Cię kultowy design i zachwyci wnętrze. A teraz wybierając dowolny z gotowych do odbioru modeli MINI, zyskasz nawet 25 000 złotych.
Szczegóły oferty w salonach MINI.

MINI wzpódziło twoją ciekawość? Wypełnij formularz, aby poznać szczegóły oferty.

dam Image

A ty, które MINI wybierasz?

Kazde MINI jest wyjątkowe i gotowe, aby podozac za Toba. Wybierz jeden z czterech modeli: Hatch 3-drzwiowy, Hatch 5-drzwiowy, Clubman, Countryman i przekonaj się, ze kazda podroz moze byc inna.  

dam Image

MINI HATCH.

Ma przyczepność godną gokartu oraz kultowy design – i jest po brzegi wyładowane najnowocześniejszymi technologiami. MINI w nowym wydaniu, które znów rzuci Cię na kolana. Teraz dostępny w dwóch wersjach nadwozia - 3 i 5 drzwiowej.

dam Image

MINI CLubman.

Wystarczy jedno spojrzenie na nowe MINI Clubman, aby poczuć szybsze bicie serca. Odważnie zaprojektowana bryła zdecydowanie przyciąga uwagę. Jednak wygląd to przecież nie wszystko. Teraz MINI jeszcze bardziej wszechstronne – i przygotowane na każdą ewentualność.

dam Image

MINI Countryman.

Kto więcej przeżył, ten więcej wie. MINI Countryman obudzi w Twobie podróżnika i nagrodzi Cię nowymi wrażeniami. Tak wygodnie, jak nigdy dotąd. Wszechstronny i komfortowy SAV mieści 5 osób. Jego mocne silniki i offroadowe cechy pozwolą Tobie i Twoim pasażerom poruszać się również po bezdrożach.

Znajdź swojego Dealera MINI.

Empty Heading

Dotyczy wyprodukowanych już modeli MINI. Liczba samochodów dostępnych w ofercie jest ograniczona.