MINI Walentynki

Podkreśl prawdziwą więź z MINI.

Serduszko puka w rytmie MINI. Odkryj wyjątkową, walentynkową kolekcję MINI Lifestyle. Odwiedź najbliższy salon i zaskocz drugą połówkę prezentem prosto z serca.

MINI Sklep

Spraw radość najbliższym w tym wyjątkowym dniu i zakochaj się w gadżetach z kolekcji MINI Lifestyle. Wybierz idealny upominek stworzony z miłości do MINI.

Koszulki MINI

Koszulki MINI

Koszulki wykonane w 100% z bawełny w jakości single jersey zapewnią wyjątkowy komfort dla niej i dla niego. Klasyczny krój i nowoczesna kolorystyka nadadzą swobodę i stylowy wygląd. Logo na przodzie stworzy indywidualny akcent, dzięki któremu wzmocnisz swoją więź z MINI.

Notatnik MINI

Notatnik MINI

Notatnik z płócienną okładką w kolorze koralowym jest praktycznym dodatkiem, idealnym do zapisywania notatek w podróży. Notatnik ma 240 stron wysokiej jakości papieru z certyfikatem FSC. Stylowa, magnetyczna klapka z wytłoczonym logo MINI służy jako zamknięcie.

Walizka MINI

Walizka na kółkach MINI

Walizka MINI o pojemności 76 l, z wysuwaną rączką, czterema kółkami i wodoodpornym zamkiem błyskawicznym TSA zapewni wygodne i bezpieczne podróżowanie. Koralowy kolor i trwały materiał z logo MINI z przodu nada stylowy charakter każdej podróży.

.

Bluza MINI

Modna bluza MINI wykonana w 100% z bawełny w kolorze koralowym, łączy wyjątkowy styl MINI z komfortem noszenia. Cechą charakterystyczną bluzy o klasycznym kroju, jest kaptur na podszewce z troczkiem, kieszeń-kangurka oraz wyhaftowane na czarnym tle logo MINI.

.

MINI Cooper S Pull Back

Podświetlane serce z miniaturami MINI to idealny dodatek do pokoju dziecięcego. Miniatury w skali 1:36 w kolorach Chili Red, Electric Blue i Volcanic Orange sprawią mnóstwo frajdy z jazdy młodym miłośnikom MINI. Samochodziki mają solidną plastikową karoserię i napęd naciągowy.

Teasers

MINI Clubman love

Mini Clubman Cooper

Już ZA 950 zł netto mies.

Otwórz się na więcej i poznaj bliżej MINI

  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Reflektory LED
  • Nawigacja
  • Czujniki parkowania z tyłu
  • Klimatyzacja automatyczna
  • 0% wpłaty wstępnej
1

Znajdź swojego dealera.

Zapraszamy do wybranego Dealera MINI. W salonie doradca przedstawi Ci najkorzystniejszą ofertę.

Rata miesięczna netto dla MINI Clubman za 97 415 PLN brutto została obliczona przy następujących parametrach: oferta MINI Comfort Lease, opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej Leasingobiorcy oraz zaproponowanej struktury zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingowej. Szczegóły u Dealerów MINI. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu cywilnego. MINI Comfort Lease oferowany jest przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Szczegóły na www.MINI.com.pl

Oferta ważna tylko w przypadku korzystania z finansowania BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz posiadania numeru REGON. Przedstawiona propozycja jest niewiążąca i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Niniejsze parametry mają charakter wstępny. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej leasingobiorcy oraz zaproponowanych zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Po szczegółową ofertę zapraszamy do najbliższego Dealera MINI, gdzie Doradca ds. Finansowania przedstawi kalkulację, dopasowaną do Twoich potrzeb. MINI Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.