Twój Partner MINI

Witamy w
Dobrzanski Krakow

4,5

Kontakt

+48 12 349 33 70

salon@mini-dobrzanski.pl

Aleja Jana Pawla II 45
31-864 Kraków

Godziny otwarcia
 • poniedziałek
  09:00–18:00
 • wtorek
  09:00–18:00
 • środa
  09:00–18:00
 • czwartek
  09:00–18:00
 • piątek
  09:00–18:00
 • sobota
  09:00–14:00
 • niedziela
  Zamknięte
Partner MINI

KOCHAMY TWOJE MINI.

Twoje MINI to znacznie więcej niż samochód - nikt nie zrozumie tego lepiej niż my. Wiemy, że chcesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą możliwą opiekę zarówno podczas wyboru i zakupu swojego MINI, jak i potem serwisując je. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu MINI.

AKTUALNOŚCI I OFERTY.

Partner MINI - oferty na nowe MINI Partner MINI - oferty na nowe MINI

ZNAJDŹ SWOJE NOWE MINI.

Nowe samochody MINI, podobnie jak młode używane, czekają na swojego właściciela. Wyszukaj już teraz swoje wymarzone MINI. Możesz pozostawić swój obecny samochód w rozliczeniu, aby w ten sposób sfinansować zakup nowego MINI.

KIEDY NIE WIDAĆ, ŻE JEST UŻYWANY.

Aby młode używane MINI kwalifikowało się jako Certyfikowane Używane MINI, musi najpierw zostać porządnie sprawdzone. Jest poddawane dokładnej, 360-stopniowej kontroli przez naszych doświadczonych Ekspertów Serwisowych MINI.

Partner MINI - Lekko Używane Samochody
Partner MINI - Samochody Używane

CERTYFIKOWANE UŻYWANE MINI.

Od kogo lepiej kupić używane MINI niż od nas? Dajemy Ci pewność, że Twoje MINI jest w najlepszym możliwym stanie, zanim otrzymasz kluczyki. Dopiero po pozytywnym przejściu przeglądu, MINI otrzymuje naszą gwarancję Certyfikowanego Używanego MINI. 

USŁUGI I AKCESORIA.

ZAUFANY SERWIS I NAPRAWY.

Rozumiemy, że zakup MINI to dopiero początek przygody. Dlatego oferujemy najnowocześniejsze udogodnienia, aby zapewnić zatwierdzone przez MINI usługi serwisowe i naprawy pojazdu. Twoje MINI jest w fachowych rękach naszych Ekspertów Serwisowych MINI.

Partner MINI - Usługi
Partner MINI - Akcesoria

ORYGINALNE CZĘŚCI I AKCESORIA MINI.

Ważne jest, aby zachować integralność swojego MINI i utrzymać go w stanie jak najbardziej zbliżonym do oryginalnego. Jesteśmy dumni ze wsparcia posprzedażowego, które zapewniamy, dlatego zawsze pracujemy tylko z oryginalnymi częściami MINI.

WIZYTA U NAS.

UMÓW JAZDĘ PRÓBNĄ ONLINE.

Umów się na jazdę próbną u swojego Partnera MINI i przekonaj się, jaką frajdę daje jazda MINI.

Partner MINI - umów wizytę serwisową
Partner MINI - umów wizytę serwisową

Umów wizytę serwisową online.

Zależy nam na Twoim samochodzie tak samo jak Tobie, więc niezależnie od tego, czego potrzebujesz, nie ma lepszego sposobu na utrzymanie wartości Twojego samochodu niż rezerwacja usługi u nas. Czekamy na wiadomość od Ciebie.