MINI Cooper E 3-drzwiowy - Linia Essential

Najważniejsze cechy.

Poczuj smak toru wyścigowego na drodze dzięki atrakcyjnym obręczom kół ze stopów lekkich, fotelom sportowym inspirowanym motorsportem i wyselekcjonowanym materiałom.

ZAWARTE WYPOSAŻENIE.

Oto kilka ciekawych rzeczy, których możesz spodziewać się po swoim wyborze.

cosy Sec ? COSY - EU - 100 - 7331 cqgv 2 Z 7 d % 25 i 02 u Ca Y 3 Mu O 2 krl ROW Umg XASR Crm 608 Gp 1 o Eiy 6 k Rk MLW Gmnc Qm Snxc Jif G 8 R 85 Ausu Ka Ix 8 t % 25 F Cgkd KM 4 lxvpa 2 Cp Lp Xfsdzeq Kk 1 dqfq 8 Newz O Snj XW Pk JEF % 25 v L
cosy Sec ? COSY - EU - 100 - 7331 cqgv 2 Z 7 d % 25 i 02 u Ca Y 3 Mu O 2 krl ROW Umg XASR Crm 608 Gp 1 o Eiy 6 k Rk MLW Gmnc Qm Snxc Jif G 8 R 85 Ausu Ka Ix 8 t % 25 F Cgkd KM 4 lxvpa 2 Cp Lp Xfsdzeq Kk 1 dqfq 8 Newz O Snj XW Pk JEF % 25 v L

Systemy asystujące kierowcy

Jak dodatkowa para oczu. Oparty na kamerach i radarze system asystujący kierowcy ostrzega od prędkości 20 km/h o pojazdach znajdujących się w „martwym polu” i w razie potrzeby aktywnie nakierowuje MINI z powrotem na pierwotny pas ruchu. Ponadto pomaga wykrywać ruch poprzeczny za Tobą podczas cofania. Pomaga też zapobiegać wypadkom z tyłu, np. ostrzegając o zbliżaniu się do końca korka poprzez miganie świateł awaryjnych. A po otwarciu drzwi ostrzega Cię o ryzyku kolizji z pojazdem nadjeżdżającym z tyłu (np. rowerzystą). Należy pamiętać, że systemy zawarte w tym wyposażeniu zapewniają pomoc tylko w ściśle określonych granicach. Ostateczna odpowiedzialność za dostosowanie jazdy do warunków drogowych spoczywa na kierowcy. Zależnie od przepisów obowiązujących w danym kraju.

Dostępne pakiety

NASTĘPNE KROKI.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

Elektryczne MINI Cooper oferuje zasięg do 400 km (WLTP). To więcej niż trzeba na większość podróży, jakie można sobie wyobrazić. To tylko kwestia rozważenia, jakiego zasięgu używasz i gdzie go używasz.

Samochody elektryczne wyposażone są w system odzysku energii hamowania. Podczas tego procesu układ hamulcowy odzyskuje energię kinetyczną i przekształca ją w energię elektryczną – wydajnie ładując akumulator. System optymalizuje wydajność samochodu elektrycznego i zapewnia lepsze przyspieszenie. Po zdjęciu nogi z pedału jazdy samochód zaczyna automatycznie hamować, a pedał hamulca jest dodatkowym narzędziem do hamowania. Jest to więc prawdopodobnie łatwiejsze i bardziej wydajne.

Jeśli pokonujesz 100 km dziennie, możesz naładować wymaganą energię na stacji szybkiego ładowania DC w ciągu 35 minut. W przypadku stacji ładowania AC lub domowej stacji Wallbox zajmie to około 2 godzin i 30 minut, a ze zwykłego gniazdka – 6 godzin.

Tak, dzięki szerokiej gamie kolorów lakieru nadwozia możesz dostosować swoje elektryczne MINI Cooper do własnych preferencji. Istnieje również możliwość jeszcze mocniejszego podkreślenia wyglądu samochodu, wybierając jeden z naszych specjalnych dachów Multitone. Cały szereg opcji pozwala jeszcze bardziej dostosować samochód do swojego stylu życia. Na przykład poziomy stylistyczne to specjalnie dobrane pakiety wyposażenia dodatkowego, które pozwalają jeszcze bardziej dostosować elektryczne MINI Cooper do własnych upodobań. Standardowo oferowany jest styl Essential. Możesz zindywidualizować komfort, sportowy charakter lub wygląd swojego MINI, wybierając styl Classic, Favoured lub JCW.

 

Tak, możesz anulować zamówienie w dowolnym momencie. Wystarczy skontaktować się z Partnerem MINI, aby zrealizować anulowanie i upewnić się, że zwrot depozytu zostanie dokonany.

Nie są potrzebne żadne spotkania. Nowe MINI z nowej rodziny MINI możesz zamówić online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze i wszędzie.

 

Oferowana cena nie będzie się różnić. Ceny są ujednolicone niezależnie od tego, czy składasz zamówienie online, czy przy wsparciu naszych ekspertów u któregokolwiek z naszych Partnerów MINI na terenie całego kraju.

W MINI możesz połączyć to, co najlepsze z obu światów. Na przykład: przeszukaj internet i rozpocznij konfigurację. Jeśli masz pytania lub wolisz osobistą pomoc, uzyskaj pomoc u dowolnego lokalnego Partnera MINI. Możesz sfinalizować zamówienie u dowolnego naszego Partnera MINI lub online.

Tak! Możesz już dokonać rezerwacji u swojego Partnera MINI. Następnie, począwszy od 1 stycznia 2024 r., możesz złożyć zamówienie. Skorzystaj z porad ekspertów u swojego Partnera MINI i sprawdź stylistykę, kolory, materiały i funkcje samochodu.