3-drzwiowe MINI Hatch – widok z boku – szary i czarny 3-drzwiowe MINI Hatch – widok z boku – szary i czarny
3-drzwiowe MINI Hatch – widok z przodu – szary i czarny

ORYGINAŁ. W NOWEJ ODSŁONIE.

Oryginał i buntownik, legendarne 3-drzwiowe MINI Hatch łamie konwenanse już od ponad 60 lat. Jego dynamiczna sylwetka i charakterystyczne eliptyczne reflektory robią wspaniałe wrażenie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że idealnie sprawdza się na ciasnych miejskich ulicach. Wyposażony jest w szereg innowacyjnych funkcji technicznych i praktycznych rozwiązań. W wyposażeniu standardowym oferuje przemyślany system inforozrywki Connected z ekranem dotykowym 8,8" i integracją aplikacji. A ekscytujące nowe pakiety wyposażenia, kolory i opcje personalizacji pozwolą Ci stworzyć Twoje indywidualne MINI.
3-drzwiowe MINI Hatch – widok z przodu – szary i czarny

MAKSYMALNIE GOKARTOWE WRAŻENIA Z JAZDY.

Niewielka średnica zawracania, krótkie zwisy karoserii i kompaktowe wymiary 3-drzwiowego MINI umożliwiają zwinne poruszanie się po wąskich uliczkach i w dużym ruchu. Trzy- i czterocylindrowe silniki TwinPower Turbo zapewniają natychmiastowy moment obrotowy i błyskawiczne ruszanie z miejsca. A w trybie SPORT możesz cieszyć się większym przyspieszeniem i szybszą reakcją kierownicy, a tym samym fenomenalną zwinnością. Poczuj niski środek ciężkości, wysokoobrotowy charakter silnika i gokartowe właściwości jezdne – i ciesz się maksymalną frajdą w MINI.

KREATYWNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI.

0

l

Kreatywne wykorzystanie przestrzeni w MINI to prawdziwy kunszt. To podstawa naszej filozofii. Złóż oparcie tylnej kanapy dzielone w proporcjach 60:40, a uzyskasz imponującą przestrzeń bagażową o pojemności 731 l.

DOPASUJ MINI DO SWOICH POTRZEB.

turntable

* Uwaga: w Twoim regionie mogą nie być dostępne wszystkie połączenia i konfiguracje. Użyj konfiguratora, aby sprawdzić dostępność.

WIDOK WNĘTRZA 360°.

3-drzwiowe MINI Hatch – wnętrze – widok 360° 3-drzwiowe MINI Hatch – wnętrze – widok 360°

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY.

ATRAKCYJNE Z NATURY.

Dynamiczne linie i klarowny styl połączony z szerokim rozstawem kół i krótkimi zwisami zapewnia 3-drzwiowemu MINI Hatch sportową prezencję. Charakterystyczne reflektory doskonale uzupełniają nowe, przyciągające uwagę ozdobniki boczne z kierunkowskazami diodowymi. Opcjonalne klamki, klapka wlewu paliwa i inne akcenty w nowej stylistyce w eleganckim kolorze Piano Black nadają 3-drzwiowemu MINI Hatch jeszcze bardziej indywidualny wygląd. Całość uzupełnia innowacyjny asortyment obręczy kół ze stopów lekkich.

TUTAJ ZNAJDZIESZ AKCESORIA, KTÓRYCH SZUKASZ.

3-drzwiowe MINI Hatch – dach JCW

NOWE MINI JEST ZNACZNIE BLIŻEJ, NIŻ SĄDZISZ.

NIECH KAŻDY ZAKRĘT KRĘCI.

Z MINI FINANCIAL SERVICES.
3-drzwiowe MINI Hatch – szary i czarny – widok z przodu

A TERAZ KOLEJNE KROKI.