MINI Countryman – stage MINI Countryman – stage MINI Countryman – stage

MINI Countryman

od 148 800,00 PLN

interior-side
5 liczba miejsc w tym modelu 5 liczba miejsc w tym modelu
luggage-l
450 – 1450 l przestrzeni bagażowej 450 – 1450 maks. litres boot space
power
163 PS (120 kW) – 300 PS (221 kW) 163 PS (120 kW) – 300 PS (221 kW)
interior-side
5 liczba miejsc w tym modelu 5 liczba miejsc w tym modelu
luggage-l
450 – 1450 l przestrzeni bagażowej 450 – 1450 maks. litres boot space
power
163 PS (120 kW) – 300 PS (221 kW) 163 PS (120 kW) – 300 PS (221 kW)

NOWE
MINI COUNTRYMAN.

MINI Countryman - prośba o kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnej ofercie MINI?

Nasz ekspert chętnie skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy kliknąć poniżej i podać nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!

ZA KIEROWNICĄ SWOJEGO MINI
JUŻ W CIĄGU 1-2 TYGODNI!

New MINI Countryman

GOTOWY NA PRZYGODĘ? TWOJE NOWE MINI COUNTRYMAN CZEKA, ABYŚ MÓGŁ CIESZYĆ SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI. 

Zapomnij o długim oczekiwaniu — zamów swoje auto już dziś i doświadcz frajdy z jazdy w ciągu zaledwie 1-2 tygodni. Odkryj nasz flagowy model, MINI Countryman, który oferuje nie tylko przestronne wnętrze, ale i niezapomniane wrażenia z każdej jazdy. 
Nie pozwól, aby ktoś inny wyjechał Twoim wymarzonym MINI — sprawdź dostępność i zacznij planować swoje trasy już teraz. 

Twoja przygoda na pełnych obrotach czeka tuż za rogiem!

POZNAJ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE MINI POWODY.

WYMIARY

PRZESTRZEŃ MA ZASADNICZE ZNACZENIE.

0

l

Przestrzeń ma zasadnicze znaczenie. Po złożeniu oparć tylnej kanapy dzielonej w proporcjach 40:20:40 zyskasz więcej miejsca – do 1.530 l przestrzeni na niemal wszystko, czego potrzebujesz.

ZOBACZ SWOJE OPCJE

KTÓRY JEST ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?

Wybierz jeden z naszych specjalnie wyselekcjonowanych stylów. Wybierz swoje osiągi. Następnie stwórz model, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

MINI FINANCIAL SERVICES

POSIADANIE MINI JEST ŁATWE.

MINI countryman – financial services – zwiastun

NOWE MINI COUNTRYMAN MOŻE BYĆ TWOJE. SZYBCIEJ NIŻ MYŚLISZ.

JOHN COOPER WORKS

Emocje MINI. Na turbodoładowaniu.

Nasi inżynierowie uwielbiają wyzwania. Chętnie wychodzą ze swojej strefy komfortu. MINI John Cooper Works Countryman ucieleśnia bogate, ponad pięćdziesięcioletnie tradycje marki w motorsporcie. Jego turbodoładowany 4-cylindrowy silnik o pojemności 2,0 l zapewnia imponujące osiągi. Bo mocy nigdy nie jest za dużo.

ŚLAD EKOLOGICZNY POJAZDU

ŚLAD EKOLOGICZNY MINI.
FRAJDA ZE ZNACZĄCYCH ZMIAN.

MINI Countryman – warianty

SZUKASZ INSPIRACJI?

Nowe MINI Countryman oferuje dwie potężne opcje mocy i cztery ekscytujące konfiguracje wyposażenia. Mają one pomóc Ci w znalezieniu dającego prawdziwą frajdę MINI.

PRZYGOTUJ SIĘ NA ELEKTRYZUJĄCE PRZYGODY.

Ekscytujące przygody mają teraz mniejszy ślad ekologiczny. Po raz pierwszy nowe MINI Countryman dostępny jest również w wersji całkowicie elektrycznej. Poznaj przyszłość jazdy.

Elektryczne MINI Countryman – elektryzujące przygody
MINI Countryman - teaser - klienci korporacyjni

SZUKASZ SAMOCHODU FIRMOWEGO?

Zgłoś się do programu dla klientów korporacyjnych MINI i podnieś rangę swojej firmy dzięki doskonałej flocie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

Jest klasyfikowane jako „MINI SUV” lub subkompaktowy crossover – najmniejsza klasa SUV-ów z karoserią na ramie – i jest przeznaczony do jazdy w terenie z napędem ALL4. Można powiedzieć, że MINI Countryman duży mały SUV. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu przestrzeni MINI wykorzystuje każdy centymetr. Wysoki dach zapewnia najwyższym kierowcom dużo miejsca nad głową, oferuje sporo miejsca na nogi, a szerokie wnętrze daje pasażerom dużo przestrzeni. Jest to również jeden z największych małych SUV-ów i może na tylnych miejscach wygodnie pomieścić dwie wysokie osoby dorosłe za równie wysokimi osobami siedzącymi z przodu. Tylne siedzenia składają się, oferując dodatkową przestrzeń bagażową do 1390 l lub więcej miejsca na nogi. To praktyczny samochód rodzinny o doskonałym wyglądzie, a jednocześnie wystarczająco dzielny i wszechstronny do poważnej zabawy w terenie.

Napęd na wszystkie koła ALL4. ALL4 to elektrohydrauliczny napęd na wszystkie koła, który wykorzystuje elektronicznie sterowaną pompę hydrauliczną umieszczoną na tylnej osi rozdzielającą moment obrotowy na przednie i tylne koła. Domyślnie rozdziela moc silnika między przednie i tylne koła w proporcji 50:50, ale w razie potrzeby przenosi nawet 100% mocy na przednie koła. Zapewnia to pełną kontrolę na każdej nawierzchni i o każdej porze roku.

Prześwit mierzy najmniejszą odległość między dolną krawędzią podwozia a drogą. Określa więc najniższą część MINI w stosunku do podłoża. Prześwit MINI Countryman bez obciążenia wynosi 165 mm, co jest optymalne, jeśli zamierzasz dużo jeździć po wyboistych drogach, nierównościach i dziurach.

Nasza gama eleganckich lub sportowych obręczy kół ze stopów lekkich w rozmiarach 17–20 cali (do 21 cali w ofercie akcesoriów) znacznie poprawia komfort jazdy i nadaje MINI Countryman bardzo odważny, indywidualny wygląd. Wystarczy wybrać wersję silnikową, a następnie wybrać odpowiednie koła na lato i zimę. Jeśli chodzi o rozmiar ogólnego zastosowania, najbardziej uniwersalna może okazać się wersja 16-calowa. Rozmiar obręczy jest jednak kwestią subiektywną, ponieważ zależy od gustu i preferencji. Skonsultuj się ze swoim dealerem MINI, aby uzyskać więcej informacji – a może wybierz się na jazdę próbną, aby zobaczyć i poczuć różnicę.

Tak, montaż bagażnika na rowery pozwala znacznie zwiększyć możliwości transportowe. Na przykład tylny bagażnik rowerowy MINI umożliwia przewóz kilku rowerów. Jest lekki i wytrzymały, z prostym blokowaniem i funkcją odchylania, która umożliwia łatwy dostęp do bagażnika.

Dokonanie rezerwacji pozwala zabezpieczyć jeden z pierwszych samochodów z Nowej Rodziny MINI w preferowanej konfiguracji. Począwszy od 1 stycznia 2024 r. skontaktujemy się z Tobą w celu sfinalizowania zamówienia.

Rezerwacja to sposób na zapewnienie sobie samochodu z Nowej Rodziny MINI, zanim trafi on na rynek. Rezerwację można anulować w dowolnym momencie. Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta, które przeprocesuje anulowanie i zapewni zwrot opłaty rezerwacyjnej.

 

Rezerwacja pozwala zabezpieczyć wybraną konfigurację samochodu z Nowej Rodziny MINI przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży na danym rynku. Skontaktujemy się z Tobą, gdy rezerwacja będzie gotowa do finalizacji a MINI gotowe do zamówienia (od 1 stycznia 2024 r.).

Tak! Jeśli chcesz dokonać modyfikacji rezerwacji, możesz to zrobić w momencie rozpoczęcia sprzedaży w styczniu 2024 r., Twój Partner MINI chętnie udzieli Ci pomocy.

Od 1 stycznia 2024 r. możesz zamówić swoje wymarzone MINI bezpośrednio online lub offline w wybranym salonie MINI. Jeżeli masz już rezerwację na swoje MINI, skontaktujemy się z Tobą w styczniu, aby pomóc Ci w złożeniu ostatecznego zamówienia.

 

Nie trzeba się umawiać. Rezerwacji samochodu z Nowej Rodziny MINI można dokonać online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze i wszędzie. Po 1 stycznia 2024 r. można sfinalizować zamówienie.

 

Nie będzie różnicy w oferowanej cenie. Ceny są zharmonizowane niezależnie od tego, czy dokonujesz rezerwacji online, czy przy wsparciu naszych ekspertów u któregokolwiek z naszych Partnerów MINI.

W MINI otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów. Na przykład: wyszukaj swoje MINI online i rozpocznij konfigurację, jeśli masz pytania lub wolisz osobistą pomoc, uzyskaj wsparcie u któregokolwiek z Partnerów MINI. Rezerwację można sfinalizować u dowolnego z naszych Partnerów MINI lub online.

Tak! Możesz już dokonać rezerwacji u swojego Partnera MINI. Następnie, począwszy od 1 stycznia 2024 r., możesz złożyć zamówienie. Skorzystaj z porad ekspertów u swojego Partnera MINI i sprawdź stylistykę, kolory, materiały i funkcje samochodu.