MINI Cooper S Countryman – red and black – MINI Roadside Assistance MINI Cooper S Countryman – red and black – MINI Roadside Assistance

POMOC JEST W DRODZE, WIĘC ZARAZ RUSZYSZ W SWOJĄ.

MINI Roadside Assistance - Pomoc jest w drodze.

Jazda MINI to zawsze wielka frajda. Mogą jednak zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje. Wtedy z pomocą przychodzi MINI Roadside Assistance. Wystarczy jeden telefon, aby uzyskać pomoc – przez telefon lub na miejscu. Zawsze, wszędzie i bez względu na wszystko – możesz jeździć swoim MINI, mając pewność, że nasi eksperci przywrócą mobilność Tobie i Twojemu MINI.
MINI Cooper S Countryman – zbliżenie boczne – MINI Roadside Assistance

POMOC DROGOWA MINI.

Pomoc drogowa MINI zapewnia Tobie i Twojemu MINI jak najszybszy powrót na drogę. Specjalnie wyszkoleni technicy MINI rozwiążą Twój problem telefonicznie lub na miejscu – zawsze i wszędzie. Jeżeli Twoje MINI nie jest w bezpiecznym stanie do jazdy, przetransportujemy Ciebie i Twój samochód do najbliższego Partnera Serwisowego MINI i zorganizujemy Ci możliwość kontynuacji podróży.

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON – +48 22 503 93 31* 
Infolinia dostępna 24/7/365.

*Połączenie bezpłatne z telefonów stacjonarnych lub zgodnie z cennikiem operatora.

3-drzwiowe MINI Hatch – czerwono-czarne – Pomoc MINI w razie wypadku

POMOC MINI W RAZIE WYPADKU.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, aby jak najszybciej przywrócić Ci mobilność. 
W razie potrzeby odholujemy Twój samochód do najbliższego Serwisu MINI. Otrzymasz tam samochód zastępczy (wynajęty). Udokumentujemy szczegóły wypadku i powiadomimy Twoją firmę ubezpieczeniową, a także skontaktujemy się z członkami rodziny i pomożemy Ci w organizacji dalszej podróży. 

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON – +48 22 503 93 31*
Infolinia dostępna 24/7/365.

*Połączenie bezpłatne z telefonów stacjonarnych lub zgodnie z cennikiem operatora.

PROGRAM MINI MOBILITY.

MINI Convertible – blue and white – MINI Mobility Program

W przypadku awarii Twojego MINI zapewniamy kompleksowy pakiet usług i fachowe wsparcie, aby umożliwić Tobie i Twojemu MINI powrót na drogę. Jako Twój zaufany towarzysz zapewniamy Ci całkowity spokój ducha – niezależnie od sytuacji.