SERWIS MINI.

WITAJ W RODZINIE.

Dla nas jesteś rodziną. I tak jak rodzina zawsze troszczy się o siebie nawzajem, tak my dbamy o Twoje MINI. Niezależnie od tego, jakim MINI jeździsz, czy jest lśniące nowością, finezyjnie postarzone, czy absolutnie elektryzujące – zapewnimy Ci zawsze odpowiedni serwis. Tutaj Ty i Twoje MINI jesteście zawsze mile widziani. Bo serwis to dla nas rodzinna sprawa.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SERWIS MINI?

Tak jak Ty i Twoje MINI jesteście stworzeni dla siebie, tak Serwis MINI jest stworzony dla Twojego MINI. Oferujemy różne usługi, takie jak MINI Service Inclusive i MINI Value Service, aby zapewnić Ci wiele kilometrów beztroskiej jazdy – niezależnie od tego, jakim MINI jeździsz. Bo nikt nie zna Twojego MINI lepiej niż nasi specjaliści serwisu. Zawsze i w każdej sytuacji służą pomocą w znalezieniu właściwego rozwiązania. Możesz mieć więc pewność, że zajmą się Twoim MINI z zachowaniem najwyższych standardów serwisowych, stosując oryginalne części MINI, aby zachować 100-procentową oryginalność Twojego samochodu.
SERWIS MINI.

REWITALIZACJA TWOJEGO MINI.

Rozumiemy Twoje wymagania i wymagania Twojego MINI, dlatego oferujemy szeroki zakres indywidualnie dostosowanych usług, które wzbogacą Twoje wyjątkowe wrażenia z jazdy MINI. Zadbamy o Twoje poczucie komfortu. Umów się więc na spotkanie i dołącz do rodziny MINI. Z przyjemnością Cię poznamy.
Serwis Mini - clubman wjeżdża do hali serwisu Serwis Mini - clubman wjeżdża do hali serwisu

PAKIET MINI SERVICE INCLUSIVE.

W TEJ RODZINIE, DODATKOWA OPIEKA JEST BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.

Bycie zadbanym to tylko jedna z wielu korzyści dla Ciebie i Twojego MINI, gdy staniesz się częścią naszej rodziny. Dzięki MINI Service Inclusive możesz zapomnieć o niespodziewanych kosztach serwisowych i cieszyć się beztroską jazdą. Zapłać raz i korzystaj ze wszystkich zawartych usług serwisowych. Twoje MINI będzie zawsze w najlepszych rękach – u wszystkich uczestniczących w programie Partnerów Serwisowych MINI na całym świecie. A jeśli chcesz dać swojemu MINI jeszcze więcej, MINI Service Inclusive Plus obejmuje wszystkie usługi serwisowe, jak i wymianę części eksploatacyjnych w wybranym okresie.
MINI Service - service inclusive MINI Service - service inclusive
Serwis MINI - 3-drzwiowy hatch wjeżdża do hali serwisu Serwis MINI - 3-drzwiowy hatch wjeżdża do hali serwisu

MINI VALUE SERVICE.

W TEJ RODZINIE Z WIEKIEM WSZYSTKO STAJE SIĘ LEPSZE.

W ramach MINI Value Service wiek daje Ci opiekę na najwyższym poziomie. Stań się częścią naszej rodziny i korzystaj z całej gamy usług premium do każdego MINI w wieku od 5 lat – w atrakcyjnej i przejrzystej cenie ryczałtowej. Po wielu wspólnych przygodach zapewnij swojemu MINI miłość i troskę, na jakie zasługuje.

Serwis MINI - mini value service Serwis MINI - mini value service

MINI VALUE SERVICE: DO KAŻDEGO MINI W WIEKU OD 5 LAT.

Dołączając do naszej rodziny, Ty i Twoje MINI zostaniecie z nami na długi czas. Jeśli Twoje MINI ma pięć lat lub więcej, MINI Value Service oferuje Ci całą gamę usług serwisowych i innych idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb.

  • Dostosowane do każdych potrzeb i każdego modelu MINI.
  • Usługi serwisowe premium podstawowych elementów, takich jak olej, mikrofiltry, hamulce i inne.
  • Atrakcyjna i przejrzysta cena ryczałtowa oraz dodatkowe korzyści.
  • Zachowanie oryginalności: naprawy tylko przy użyciu oryginalnych części MINI.
Serwis MINI – widok krajobrazu z bagażnika Serwis MINI – widok krajobrazu z bagażnika
PRZEDŁUŻONA GWARANCJA MINI. PRZEDŁUŻONA GWARANCJA MINI.

PRZEDŁUŻONA GWARANCJA MINI.

W TEJ RODZINIE LICZY SIĘ TO, ABY BYĆ RAZEM.

W życiu pełnym przygód nigdy nie wiadomo, co może czekać Ciebie i Twoje nowe MINI w drodze. A ponieważ chcemy zapewnić Ci frajdę z każdej minuty spędzonej razem, Twój samochód jest objęty gwarancją dealera MINI przez pierwsze 24 miesiące. Wiemy jednak, że relacje między MINI a ich właścicielami są zazwyczaj trwałe, więc przy zamówieniu nowego MINI można za niewielką dopłatą przedłużyć gwarancję nawet do pięciu lat. Oznacza to możliwość napraw u wszystkich uczestniczących w programie Partnerów Serwisowych MINI – na całym świecie i bez dodatkowych kosztów.

Serwis MINI - przedłużona gwarancja mini Serwis MINI - przedłużona gwarancja mini