MINI Service

PREFEROWANY DEALER

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Service – 100% MINI Service Inclusive MINI Service – 100% MINI Service Inclusive

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z SERWISU MINI.

Ty i Twoje MINI jesteście dla siebie stworzeni. A Serwis MINI zawsze ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.
Dlatego oferujemy wiele rozwiązań, takich jak MINI Service Inclusive i MINI Value Service, aby wszystko było jak należy – do każdego modelu MINI i na wszystkie beztroskie kilometry, które są jeszcze przed Tobą.
Nikt nie zna Twojego MINI lepiej niż nasi specjalnie przeszkoleni technicy. Zawsze i w każdej sytuacji służą pomocą w znalezieniu właściwego rozwiązania. Dlatego możesz mieć pewność, że zajmą się Twoim samochodem z zachowaniem najwyższych standardów jakości, stosując oryginalne części MINI, aby Twoje auto pozostało w 100% autentyczne.

SERWIS MINI W SKRÓCIE.

 

 • Dla każdego. Nieważne, czy masz nowy, czy starszy model MINI.
 • Dla Ciebie. Korzystaj z ofert usług dostosowanych dokładnie do Twoich potrzeb.
 • Przejrzysty. Korzystaj z naszych ofert serwisowych w cenie all-inclusive dzięki MINI Value Service.
 • Kompleksowy. Możesz jeździć zawsze bez trosk i obaw.
 •  

Każdy kierowca MINI jest mile widziany w rodzinie MINI, ponieważ wszyscy wyznajemy te same wartości i dzielimy tę samą pasję. Rodzina to coś, czego nie da się kupić. Ale my oferujemy najlepszy możliwy stosunek jakości do ceny. A co najlepsze: rodzinie zawsze możesz zaufać.
Serwis MINI Serwis MINI

WITAJ W RODZINIE.

PAKIET MINI SERVICE INCLUSIVE.

Rodzina MINI to bliskość i zaufanie – zaufanie, że wszystko zostanie dopilnowane. Dlatego też z dumą przedstawiamy MINI Service Inclusive, dzięki któremu Twoje MINI będzie objęte pełną opieką serwisową przy jednorazowej opłacie. Wszystkie usługi i czynności konserwacyjne są wliczone w wybranym okresie. Usługa Service Inclusive jest dostępna również do używanych MINI. Przyłącz się więc do rodziny MINI. Skontaktuj się z Partnerem Serwisowym MINI, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
Serwis MINI Serwis MINI

WIĘCEJ NIŻ KONKURENCYJNE CENY.

MINI Value Service.

Z MINI Value Service nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek. Nieważne, ile kilometrów i czasu jeździsz swoim MINI, zawsze możesz mieć pewność, że oddajesz je w ręce tych, którzy znają je najlepiej. MINI Value Service oferuje cały szereg usług, dzięki czemu wiesz, czego się spodziewać – teraz i w przyszłości. Możesz zawsze liczyć na serwis najwyższej jakości i wyłącznie oryginalne części MINI w atrakcyjnej, przejrzystej cenie all-inclusive. Rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

ODMŁÓDŹMY TWOJE MINI.

Rozumiemy Twoje wymagania i wymagania Twojego MINI, dlatego oferujemy szeroki zakres indywidualnie dostosowanych usług, które wzbogacą Twoje wyjątkowe wrażenia z jazdy MINI. Zadbamy o Twoje poczucie komfortu. Umów się więc na spotkanie i dołącz do rodziny MINI. Z przyjemnością Cię poznamy.
SERWIS OLEJOWY MINI – IKONA

SERWIS OLEJOWY MINI.

Oryginalny serwis olejowy MINI to gwarancja zawsze optymalnej pracy Twojego MINI.
 • lepsze osiągi silnika i większa oszczędność paliwa
 • dłuższa żywotność silnika
 • lepsza ochrona krytycznych elementów przed korozją i zużyciem
Cena all-inclusive dla MINI One 000,00 zł
TARCZE I KLOCKI HAMULCOWE MINI – IKONA

TARCZE I KLOCKI HAMULCOWE MINI.

Oryginalny serwis tarcz i klocków hamulcowych MINI ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy Twoim MINI.
 • profesjonalna wymiana oryginalnych części MINI.
 • idealne i precyzyjne dopasowanie do Twojego modelu MINI.
 • doskonała skuteczność hamowania gwarantująca maksymalne bezpieczeństwo.
 • specjalne materiały zapewniające maksymalną wydajność i wytrzymałość.
Cena all-inclusive dla MINI One 000,00 zł
ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWY I SERWIS MINI ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWY I SERWIS MINI

ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWY I SERWIS MINI.

NOWA DAWKA OSIĄGÓW.

Osiągi to także kwestia przygotowania. Oryginalny olej silnikowy MINI opracowano tak, aby jak najlepiej spełniał wymagania Twojego MINI i miał atest MINI. Pomaga chronić silnik przed korozją, zapewnia stałą wydajność i dłuższą żywotność silnika.
Technologia Active Cleansing utrzymuje silnik w fabrycznej czystości, a zminimalizowany współczynnik parowania zmniejsza zużycie oleju. Oryginalny olej silnikowy i serwis MINI oferowane są wyłącznie u Partnerów Serwisowych MINI.

ORYGINALNE CZĘŚCI MINI – SERWIS I NAPRAWY MINI ORYGINALNE CZĘŚCI MINI – SERWIS I NAPRAWY MINI

ORYGINALNE CZĘŚCI MINI.

KEEP IT ORIGINAL. MAKE IT YOURS.

U nas znajdziesz wszystko, czego Ty i Twoje MINI możecie potrzebować. Nasi specjalnie wyszkoleni technicy wykonują każde zadanie szybko, niezawodnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki stosowaniu oryginalnych części MINI Twoje MINI pozostanie w 100% MINI.
MINI ROADSIDE ASSISTANCE – MINI SERWIS MINI ROADSIDE ASSISTANCE – MINI SERWIS

MINI ROADSIDE ASSISTANCE – POMOC JEST W DRODZE.

Jazda MINI to zawsze wielka frajda. Mogą jednak zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje.
Wtedy z pomocą przychodzi MINI Roadside Assistance. Wystarczy jeden telefon, aby uzyskać pomoc – przez telefon lub na miejscu.

Zawsze, wszędzie i bez względu na wszystko – możesz jeździć swoim MINI, mając pewność, że nasi eksperci przywrócą mobilność Tobie i Twojemu MINI.

MINI TELESERVICES – SERWIS MINI MINI TELESERVICES – SERWIS MINI

MINI CONNECTED.

MINI Connected to zestaw inteligentnych funkcji, aplikcji i usług, które umożliwią ci bezproblemowy kontakt ze światem. Wybierz jeden z trzech pakietów i korzystaj z usług takich jak zdalne sterowanie, MINI Teleservice czy inteligentne połączenie alarmowe. Dzięki nim życie staje się wygodniejsze, a jazda bezpieczniejsza.