MINI TELESERVICES.

Czy wiesz, kiedy nadszedł czas na następny serwis, przegląd lub wymianę oleju? Teraz nie ma takiej potrzeby, bo MINI Teleservices dopilnuje wszystkiego za Ciebie. Jeśli jest wymagana kontrola pojazdu, Twoje MINI przekaże wszystkie istotne informacje Tobie i preferowanemu Partnerowi Serwisowemu. Dzięki temu serwisant posiada pełną wiedzę o stanie auta jeszcze zanim skontaktuje się z Tobą w celu umówieniem wizyty. Umożliwia to szybsze zamówienie części zamiennych i przygotowanie się do sprawnej obsługi Twojego MINI.

System rozpoznaje również konieczność umówienia dodatkowej wizyty serwisowej (na przykład w przypadku zużytych klocków hamulcowych) i przekazuje niezbędne informacje w celu szybkiego rozwiązania problemu. Nie musisz się o nic martwić, a Twoje MINI zawsze pozostanie w idealnym stanie. W przypadku nieoczekiwanej awarii, MINI Roadside Assistance służy pomocą i zapewnia jak najsprawniejszy powrót na drogę.

MINI - Teleservices - Check MINI - Teleservices - Check

TWOJE KORZYŚCI:

  • Komfort i bezpieczeństwo dzięki automatycznemu określaniu i przesyłaniu wymaganych prac serwisowych
  • Dbałość o zaplanowanie wizyty przez Partnera Serwisowego MINI
  • Krótki czas serwisowania dzięki wydajnemu planowaniu i realizacji usług.
  • Szybkie wsparcie w przypadku awarii
MINI - Teleservices - Cooper SE
MINI - Teleservices - Phone Icon MINI - Teleservices - Phone Icon

MINI TELESERVICE CALL.

Jeśli jest wymagana kontrola pojazdu, Twoje MINI przekaże wszystkie istotne informacje Tobie i preferowanemu Partnerowi Serwisowemu. Umożliwia to serwisantowi poznanie stanu auta i szybkie zamówienie części zamiennych. Dzięki temu czas oczekiwania na wizytę jest krótszy, a serwis w pełni przygotowany na sprawną obsługę Twojego MINI.

System wcześnie rozpoznaje także potrzebę dodatkowej wizyty serwisowej (na przykład w przypadku zużytych klocków hamulcowych) i przekazuje niezbędne informacje w celu szybkiego rozwiązania problemu. Nie musisz się o nic martwić, a Twoje MINI pozostanie w idealnym stanie. W przypadku nieoczekiwanej awarii, MINI Roadside Assistance służy pomocą i zapewnia jak najsprawniejszy powrót na drogę.

Twój preferowany partner serwisowy może się z Tobą skontaktować używając aktualnych danych teleserwisowych. Wiadomość dotycząca umówienia wizyty serwisowej zostanie wysłana prosto do Twojego MINI.

MINI - Teleservices - Service Icon MINI - Teleservices - Service Icon

SERVICE PARTNER MANAGEMENT.

Za pomocą Service Partner Management możesz wskazać preferowanego Partnera Serwisowego, który będzie otrzymywał połączenia Teleservice od Twojego pojazdu. Możesz sprawdzić i zmienić obecnie przypisanego Partnera Serwisowego w dowolnym momencie w menu pojazdu lub w aplikacji MINI. Aby zapewnić usługi Teleservices, Twoje MINI może również korygować brakujące dane lub umówione czynności, które wydają się błędne.

MINI - Teleservices - MINI 3-door Hatch
MINI - Teleservices - Car Icon MINI - Teleservices - Car Icon

MINI ROADSIDE ASSISTANCE.

W razie awarii, możesz liczyć na naszą pomoc. Skontaktuj się z MINI Roadside Assistance. Możesz to zrobić bezpośrednio z auta, wybierając opcję MINI Assistance w menu MINI Connected. Wszystkie niezbędne dane o stanie samochodu i twojej lokalizacji zostaną wtedy przekazane do Mobile Service, a połączenie głosowe zostanie aktywowane. Specjaliści albo rozwiążą mniejsze usterki na odległość, albo w razie potrzeby przyjadą osobiście.

W przypadku pojazdów wyposażonych w najnowszą generację MINI Connected mogą być wymagane dodatkowe dane, które po wyrażeniu twojej zgody zostaną pobrane zdalnie. W ten sposób agent Roadside Assistance Call Center będzie mógł otrzymać informacje o pojeździe również w przypadku rozpoczęcia zwykłej rozmowy telefonicznej. O pomoc drogową możesz poprosić również w aplikacji MINI. W tym przypadku infolinia otrzyma wszystkie niezbędne informacje, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie.

MINI - Teleservices - MINI Centre

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO PARTNERA SERWISOWEGO MINI.