PREFEROWANY DEALER

Diagnostyka pokładowa. Niech MINI będzie Twoim przewodnikiem.

MINI Onboard Monitoring. MINI 5 Door Hatchback.

Zintegrowany anioł stróż.

Dzięki wbudowanemu systemowi diagnostyki pokładowej Twoje MINI dokładnie wie, kiedy zbliża się termin wizyty serwisowej. System Condition Based Service (CBS) na bieżąco monitoruje kondycję Twojego MINI i jeśli auto potrzebuje serwisu, przesyła odpowiedni komunikat. Otrzymujesz również stosowną informację, gdy zbliża się termin standardowego przeglądu lub okresowe badanie techniczne pojazdu zgodnie z ustawowymi wymogami. Korzyść: Twoje MINI jest serwisowane tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebuje.

dam Image

Jak to działa.

 

Potrzeby serwisowe Twojego MINI są uzależnione od kondycji Twojego auta oraz od Twojego stylu jazdy. Wbudowane czujniki na bieżąco analizują istotne komponenty auta, na przykład klocki hamulcowe, poziom oleju silnikowego i płynu hamulcowego. Ponieważ wszystkie dane zapisywane są w kluczu MINI, Twój dealer od razu wie, jakie czynności serwisowe należy przeprowadzić – i niezwłocznie przystępuje do pracy.

 

 

 

MINI Connected.

To właśnie tutaj ma swoje źródło samochodowa rewolucja w inforozrywce: połącz swoje MINI ze światem zewnętrznym i bądź na bieżąco dzięki innowacyjnej technologii MINI Connected.

 

Monitorowanie kluczowych komponentów.

Olej silnikowy.

Na wyświetlaczu pokazuje się informacja, ile czasu lub jaki przebieg pozostał do najbliższej wymiany oleju. Serwis olejowy MINI jest usługą kompleksową. Dbamy o to, aby zużyty olej był poddawany utylizacji zgodnie z przepisami ochrony środowiska. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości olej silnikowy o specjalnym składzie, który idealnie spełnia wymagania silnika w Twoim MINI. Przy okazji wymiany oleju wymieniamy również mikrofiltr w układzie klimatyzacji. – Po to, aby zapewnić Ci czyste i świeże powietrze.

 

 

Klocki hamulcowe.

 

System CBS w Twoim MINI analizuje dane z czujników w przednich i tylnych klockach hamulcowych. Dzięki temu z odpowiednim wyprzedzeniem wiesz, kiedy należy dokonać wymiany klocków.

 

 

Przegląd pojazdu.

System diagnostyki pokładowej w Twoim MINI przypomina Ci o terminie pełnego przeglądu obejmującego kontrolę hamulców, układu kierowniczego, skrzyni biegów i innych ważnych komponentów. Zamiast wizyt serwisowych w ustalonych z góry terminach Twoje MINI analizuje, kiedy serwis jest naprawdę potrzebny – w zależności od częstotliwości użytkowania auta oraz stylu jazdy. Dzięki temu rozwiązaniu MINI jest serwisowane wówczas, gdy jest to bezwzględnie konieczne. 

 

 

 

Płyn hamulcowy.

Za naciśnięciem naciśnięciu przycisku Twoje MINI informuje Cię, kiedy należy wymienić płyn hamulcowy – zazwyczaj co dwa lata.