Poznaj świat akcesoriów MINI.

Twoje MINI, Twój styl: dwie wyjątkowe, silne osobowości. Jest bardzo wiele sposobów, aby pochwalić się własnym, wyjątkowym stylem na ulicach. Pokaż, na co Cię stać poprzez oryginalne akcesoria MINI. 

dam Image

Efektowny wygląd na okrągło.

Spraw swojemu autu fajne koła. Wyjątkowa stylistyka, przyczepność i różnorodny wybór są nie tylko gwarancją frajdy, ale i bezpieczeństwa. Sprawdź przed zakupem: przekonaj się, jak prezentują się w Twoim MINI, korzystając z konfiguratora kompletnych kół i opon MINI.

Oryginalne koła i opony MINI

MINI John Cooper Works.

John Cooper Works.

John Cooper Works to gwarancja bezkonkurencyjności w każdej sytuacji. – Ponieważ z John Cooper Works nie straszny Ci nawet przeciwny wiatr. Lewy pas należy do Ciebie. Aby zapewnić jeszcze więcej indywidualizmu, oferujemy akcesoria MINI John Cooper Works. Spersonalizuj swoje auto komponentami John Cooper Works, które przyprawią o szybkie bicie serca każdego fana sportów motorowych. 

Centrum dowodzenia: MINI Infotainment.

Perfekcyjnie zaprojektowany pakiet MINI Infotainment łączący rozrywkę, telekomunikację, nawigację i technologię stawia poprzeczkę naprawdę wysoko. Dzięki niemu jesteś zawsze w centrum wydarzeń. Nowoczesna technologia umożliwia komunikację smartfonu z pojazdem, a wysokiej klasy usługi multimedialne gwarantują rozrywkę w typowym dla MINI klimacie. Dzięki systemom nawigacyjnym możesz z kolei liczyć na sprawny dojazd do punktu docelowego.

Zestawy tuningowe MINI John Cooper Works

Rozrywka.

Na każdej trasie.

 

Dzięki wysokiej klasy rozwiązaniom w swoim MINI zawsze możesz liczyć na rozrywkę na najwyższym poziomie. Daj się oczarować idealnej jakości dźwięku i zachwyć swoich pasażerów rozrywką na najwyższym poziomie.

Zestawy tuningowe MINI John Cooper Works

Telekomunikacja.

Zawsze na bieżąco.


Dodatkowe opcje komunikacji i rozrywki są gwarancją pełnego komfortu podczas każdej podróży Twoim MINI. Poznaj różnorodność oferty inforozrywki i bądź zawsze na bieżąco. 

Zestawy tuningowe MINI John Cooper Works

Nawigacja.

Zawsze na dobrej drodze. 

 

Chcesz zawsze dojeżdżać do celu bezpiecznie, bez stresu i na czas? – Z rozwiązaniami nawigacyjnymi MINI to banalnie proste. Podróż będzie zawsze przebiegać sprawnie, szybko i spokojnie. 

Zestawy tuningowe MINI John Cooper Works Zestawy tuningowe MINI John Cooper Works

Technologia.

Doskonałość gwarantowana.

 

Chcesz poznać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym jazda jest jeszcze bardziej komfortowa? W MINI to żaden problem! Potrzebna Ci stylowa antena albo system alarmowy? Dzięki technologiom MINI zawsze trzymasz rękę na pulsie.

Fenomenalne osiągi.

Skuteczne preparaty pielęgnacyjne premium usuną z Twojego MINI nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dzięki praktycznym środkom pielęgnacyjnym Twoje maleństwo będzie zawsze lśniło czystością. Przejrzyj bogatą ofertę produktów czyszczących, które zapewnią Twojemu MINI doskonałą prezencję na co dzień.

dam Image