Efektowny wygląd na okrągło. Z oryginalnymi kołami i oponami MINI.

dam Image

Bezpieczeństwo zapisane w gwiazd(k)ach.

Oryginalne opony MINI.

Na bezpiecznych oponach MINI oznaczonych gwiazdką zawsze możesz polegać. Opony MINI są poddawane szczegółowym testom jakości i bezpieczeństwa, które są jeszcze bardziej rygorystyczne niż testy wykonywane na potrzeby certyfikatu UE. Opony otrzymują gwiazdkę MINI tylko wtedy, jeśli spełniają wszystkie kryteria. Dzięki RDC, technologii runflat , a także obniżonemu oporowi toczenia, opony zapewniają pełną ochronę Tobie i Twojemu MINI, a także pomagają chronić środowisko naturalne.

dam Image
Oryginalne opony MINI z gwiazdką.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i frajdę z jazdy w każdych okolicznościach, opony MINI są poddawane kompleksowym testom oraz dopasowywane do poszczególnych modeli MINI w każdym detalu. Aby uzyskać oznaczenie gwiazdką, opony muszą spełnić 100% kryteriów ujętych w rygorystycznym procesie testowym.

MINI John Cooper Works.
OFERTA OBEJMUJE 36-MIESIĘCZNE UBEZPIECZENIE NA OPONY MINI Z GWIADKĄ.

Charakterystyczna gwiazdka MINI symbolizuje nie tylko najwyższą jakość.

dam Image
Czujniki ciśnienia w oponach (RDC).

Ciśnienie to decydujący czynnik właściwości opon. Z tego względu – oraz z powodu nowych przepisów prawnych – wszystkie koła MINI od marca 2014 roku są wyposażone w czujniki ciśnienia powietrza w oponach.System mierzy możliwe straty ciśnienia we wszystkich czterech kołach, zwiększając poziom bezpieczeństwa jazdy. Przy odpowiednim ciśnieniu opony mają mniejszy opór toczenia i wolniej ulegają zużyciu. Kierowca zyskuje niższe zużycie paliwa oraz dłuższą żywotność opon.

Zestawy tuningowe MINI John Cooper Works
Technologia MINI Runflat.

Dzięki technologii Runflat przebita opona już nigdy nie zepsuje Ci wyjazdu. Po przebiciu opony możesz bez problemu kontynuować jazdę z prędkością do 80 km/h aż do najbliższego serwisu. Wzmocnione boki opon są wykonane z odpornej na wysokie temperatury mieszanki gumowej, a obręcze o specjalnie zaprojektowanej geometrii zapobiegają ześlizgnięciu się opony, nawet w zakrętach.

Zestawy tuningowe MINI John Cooper Works
Zachowaj linię. Opony MINI o mniejszym oporze toczenia.

Nasze opony są odporne na odkształcenia. Oznacza to zarówno dłuższy okres eksploatacji, jak i mniejsze zużycie paliwa. Odkształcenie opon powoduje, że auto potrzebuje więcej energii, aby się poruszać. To z kolei powoduje wzrost spalania. Opony MINI zostały zaprojektowane pod kątem obniżonego oporu toczenia. Specjalnie dobrane materiały na powierzchniach jezdnych i po bokach ograniczają powstawanie odkształceń.