COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
NOWE MINI COUNTRYMAN – zielone i czarne – widok z boku NOWE MINI COUNTRYMAN – zielone i czarne – widok z boku

Poczuj aurę tajemnicy.

Nadjeżdża wyjątkowa, limitowana edycja MINI Clubman Shadow – wkrótce na drogach królować zacznie wszechogarniająca czerń. Pewność siebie, schludny design i niewymuszony, mroczny styl: to wszystko wzmacnia roztaczaną przez MINI Clubman Shadow aurę tajemnicy. Na ulice wyjedzie tylko 21 egzemplarzy – idealny wybór dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu, bez zwracania na siebie nadmiernej uwagi.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Cień wielkiego miasta.

Pierwszy rzut oka może okazać się zwodniczy. To MINI nie jest po prostu „czarne” – metaliczne, błyszczące akcenty łączą się z monochromatycznym stylem, przywodząc na myśl usiane gwiazdami nocne niebo: ponadczasowy wygląd MINI w nieszablonowym wydaniu. Wyznaczaj nowe granice dzięki 18-calowym obręczom Multiray spoke 2-tone, czarnym obramowaniom reflektorów i emblematu MINI. Sportowe wykończenie i subtelne detale emblematu Shadow dodadzą całości pikanterii. Tyle ekscytujących szczegółów, a nawet nie dotarliśmy do środka! Nie ma jednak wątpliwości – ten samochód zdecydowanie będzie wyróżniać się na drodze, a bagażnik o pojemności od 360 do 1250 litrów pozwoli zmieścić w nim wszystko czego potrzebujesz.

Nowe MINI Clubman Shadow przełamuje utarte schematy i buntuje się przeciw tradycyjnym oczekiwaniom. Daj się zaskoczyć.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY

Bez cienia wątpliwości.

Odkryj nowe MINI Clubman Shadow i poczuj cień wielkiego miasta.

MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN

Chcesz wiedzieć więcej?

Nie wszystkie szczegóły są widocznie w cieniu. Poznaj subtelne detale nowego MINI Clubman Shadow.

NOTA PRAWNA

Podane ceny są niewiążącymi cenami sugerowanymi przez producenta, zawierają 23% podatku VAT i nie zawierają kosztów transportu. Zastrzega się możliwość zmian i błędów. Wyposażenie i możliwe kombinacje mogą się różnić. Wiążących informacji udzielają dealerzy MINI.

The all-electric MINI side view
HATCH 3-DRZWIOWY COOPER SE
HATCH 3-DRZWIOWY
HATCH 5-DRZWIOWY
CABRIO
Clubman
MINI Countryman side view
Countryman
MINI Countryman SE side view
COUNTRYMAN SE
MINI John Cooper Works side view
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo