PREFEROWANY DEALER

NOWE MINI CLUBMAN.
OTWÓRZ SIĘ NA WIĘCEJ.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Oferta specjalna

BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI

Nadjeżdża wyjątkowa, limitowana edycja MINI Clubman Shadow – wkrótce na drogach królować zacznie wszechogarniająca czerń. Pewność siebie, schludny design i niewymuszony, mroczny styl: to wszystko wzmacnia roztaczaną przez MINI Clubman Shadow aurę tajemnicy.
Oto nowe MINI Clubman. Stylowe, jak zawsze. A teraz również bardziej przestronne. Gotowe by Cię zadziwić i zaskoczyć. Otwórz się na nowe perspektywy z sześciodrzwiowym MINI Clubman.
MINI CLUBMAN

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE PERSPEKTYWY

Nowe MINI Clubman jest pełne niespodzianek. Klasyczny design, który od lat urzeka prawdziwych estetów został zachowany, ale i wzbogacony kilkoma budzącymi zachwyt detalami, jak reflektory we wzór brytyjskiej flagi. Sześć par drzwi oraz pojemny bagażnik otwierają wiele nowych możliwości, a nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak systemy MINI Connected, ułatwiają doświadczenie podróży w każdym możliwym aspekcie.
MINI CLUBMAN

OTWARTE NA ORYGINALNOŚĆ

MINI Clubman zawsze cechowało się unikatowym designem. Jego najnowsza wersja nie zawodzi w tym względzie, wprowadzając takie przykuwające uwagę detale, jak ledowe tylne reflektory we wzór brytyjskiej flagi. Nowe MINI Clubman dostępne jest również w zaskakujących kolorach, między innymi w zwracającym uwagę odcieniu czerwieni Indian Summer Red.
MINI CLUBMAN

WIĘCEJ PRZESTRZENI DLA TWOICH POMYSŁÓW

Nowe, sześciodrzwiowe MINI Clubman z przestronnym bagażnikiem o pojemności 360 do 1250 litrów jest gotowe na więcej! Oferuje wygodną przestrzeń nawet pięciu pasażerom, dzięki czemu warto rozważyć je jako auto rodzinne. Poprzecznie otwierane drzwi gwarantują łatwiejszy dostęp do bagażnika oraz ułatwiają pakowanie i rozpakowywanie.
Najważniejsze cechy

JEDNO MINI, WIELE POTRZEB

Nowe MINI Clubman to samochód o wielu zaletach, które docenią kierowcy o różnorodnych potrzebach. Jego klasyczny, ale jednocześnie nowoczesny design znajdzie fanów wśród prawdziwych koneserów stylu. Zbudowany z myślą o praktycznych zastosowaniach samochód wyposażony został w szereg najnowocześniejszych udogodnień technologicznych, które ułatwią codzienne podróże. Choć miejskie w swoim charakterze, MINI Clubman nigdy nie było lepiej przygotowane do weekendowych wypadów za miasto.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
NACIŚNIJ, ABY ZMIENIĆ KOLOR

OTWÓRZ SIĘ NA JAZDĘ z MINI

Oferta

MINI CZEKA W SALONIE.

Sprawdź listę aut gotowych do odbioru.

 mini family

OTO TWOJE MINI.

GOTOWE DO ODBIORU CZEKA NA CIEBIE W SALONIE. ODBIERZ JE JAK NAJSZYBCIEJ!

Znajdź dealera

MINI CLUBMAN

NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Nowe MINI Clubman jest idealnym samochodem dla osób z osobowością.

Doskonale łączy wszechstronność, przestronność, kunszt i wydajność, aby zapewnić przyjemną jazdę, która pasuje do wszystkiego, czego potrzebujesz.