Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Twoje wymarzone MINI, gotowe do zabawy.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

odkryj swoje mini.

MINI to doprawdy wyjątkowe auta – doceniają je zarówno kierowcy, którzy w swoich motoryzacyjnych wyborach kierują się racjonalnymi powodami, jak i Ci, którzy o zakupie wymarzonego samochodu decydują raczej sercem. Poznaj twarde argumenty przemawiające za wyborem MINI i odkryj te zachwycające drobiazgi, w których naprawdę można się zakochać! Zobacz, co Rozważny Paweł Orleański i Romantyczna Joanna Orleańska mają do powiedzenia o każdym z modeli naszej kultowej serii!

MINI HATCH & MINI CABRIO.

Prawdziwa klasyka gatunku – miejskie MINI Hatch w wersji trzy- i pięciodrzwiowej oraz w opcji Cabrio. Poznaj niekwestionowane ikony motoryzacji o niebywałym temperamencie. Daj się zaskoczyć niesamowitym parametrom jezdnym i pozwól się uwieść urzekającemu designowi tych stylowych modeli. Który z nich przemówi Ci do rozumu, a który skradnie Twoje serce?

MINI ELECTRIC.

Elektryczna rewolucja, czyli pierwsze w pełni elektryczne MINI. Nowatorskie rozwiązania technologiczne, dbałość o ekologię i niesamowite przyspieszenie… A do tego zachwycające, nowoczesne elementy designu. Sprawdź jego innowacyjne możliwości, pokochaj je za troskę o środowisko. Ta motoryzacyjna perełka tylko czeka, by podbić Twoje serce!

MINI CLUBMAN.

Jedyne combi w ofercie MINI – za to jakie stylowe! MINI Clubman to auto dla prawdziwych koneserów stylu, ceniących sobie oryginalność i lubiących przestrzeń. To auto pomieści wiele: całą rodzinę w drodze na wakacje, przedmioty niezbędne w codziennym działaniu firmy lub sprzęt sportowy na weekend pełen wrażeń. Wszystko, co kochasz, znajdzie w nim swoje miejsce!

MINI Coutryman.

MINI Countryman to wybór dla kierowców ceniących sobie pełną wrażeń jazdę w terenie i kochających przygody na łonie natury. Ten kompaktowy SUV świetnie radzi sobie w mieście, ale dopiero na drodze w nieznane pokaże, na co naprawdę go stać. Odkryj, co potrafi napęd na cztery koła ALL4. Dla miłośników ekologii MINI Countryman dostępny jest też w wersji hybrydowej.