mini connected – ikona łączności mini connected – ikona łączności

MINI CONNECTED.

POZNAJ BEZPROBLEMOWĄ ŁĄCZNOŚĆ.

mini connected – podróż – start mini connected – podróż – start
mini connected – aplikacja – ekran dotykowy mini connected – aplikacja – ekran dotykowy

IDEALNY KOMPAN PODRÓŻY.

MINI Connected to Twój osobisty asystent mobilności, który pomoże Ci zaplanować podróż, odnaleźć samochód i zdalnie obsługiwać niektóre funkcje. Inteligentne, intuicyjne funkcje i znakomicie zaprojektowany ekran dotykowy sprawiają, że jazda MINI jest jeszcze bardziej komfortowa, bezpieczna i zabawna. A aplikacja MINI łączy się z Twoim MINI przez połączenie cyfrowe między smartfonem a MINI, zapewniając Ci łatwy dostęp do najważniejszych informacji o Twoim MINI.

mini connected – podróż – sterowanie głosowe mini connected – podróż – sterowanie głosowe

TWÓJ GŁOS JEST ROZKAZEM.

Natural Language Understanding (NLU) umożliwia rozpoznawanie Twojej naturalnej mowy. Dzięki temu możesz dowodzić swoim samochodem podczas jazdy, korzystając ze sterowania głosowego MINI. Naciśnij przycisk na kierownicy i zacznij korzystać z informacji i funkcji obsługi MINI za pomocą sterowania głosowego. Nie musisz nawet zapamiętywać żadnych konkretnych poleceń. Co więcej, korzystając z Apple CarPlay, naciskając przycisk sterowania głosowego na kierownicy, możesz również aktywować Siri na iPhonie.

mini connected – ikona wpisów kalendarza mini connected – ikona wpisów kalendarza

EKSTRA UDOGODNIENIE NA TRASIE.

MINI Connected zapewnia Ci informacje, kontakt i pełną rozrywkę. Po podłączeniu smartfona do systemu multimedialnego możesz wykonywać połączenia telefoniczne lub słuchać ulubionej muzyki przez wysokiej jakości system audio. Co więcej, masz wygodny dostęp do wielu aplikacji, w tym od dostawców zewnętrznych. Dzięki temu możesz korzystać z ulubionych serwisów streamingowych, takich jak Spotify. A jeśli wolisz, możesz nawet poprosić Alexę i Siri, aby towarzyszyły Ci w podróży – za pośrednictwem poleceń głosowych.

* Amazon Alexa będzie dostępna tylko w połączeniu z MINI Connected Navigation Plus. Szczegółowe informacje można znaleźć sekcji najczęściej zadawanych pytań.

mini connected – ikona nawigacji mini connected – ikona nawigacji

WSZYSTKO SOBIE ZAPLANUJ.

Inteligentny system MINI Connected Navigation pozwala zaplanować trasę komfortowo z domu. Wyszukaj miejsce docelowe w swojej aplikacji MINI, a funkcja „Wyślij do pojazdu” prześle trasę do Twojego MINI. Poprowadzi Cię, zapewniając płynną nawigację od startu do mety – i pozwala zaplanować dowolne wydarzenie po drodze. Możesz więc ruszać bez obaw, niezależnie od tego dokąd się wybierasz. Ponieważ mapy nawigacyjne są automatycznie aktualizowane do najnowszych dostępnych wersji, system ten nie tylko oszczędza czas, ale pomaga również zmniejszyć zużycie paliwa.

MINI Connected – Usługi Concierge – ciekawe miejsca MINI Connected – Usługi Concierge – ciekawe miejsca
MINI Connected – ciekawe miejsca – ikona MINI Connected – ciekawe miejsca – ikona
MINI Connected – Usługi Concierge – ciekawe miejsca MINI Connected – Usługi Concierge – ciekawe miejsca

SPRAWY, SPRAWUNKI...

Wyobraź sobie, że masz po drodze parę spraw do załatwienia. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przesłać do pojazdu interesujące Cię miejsca znalezione w Internecie, takie jak sklepy, stacje paliw, bankomaty czy restauracje. MINI Connected Navigation przechowa wszystkie Twoje punkty docelowe w jednym miejscu. Te, których zawsze potrzebujesz i te, które odkrywasz. Co więcej, za naciśnięciem przycisku możesz skorzystać też z opcjonalnej usługi 24/7 MINI Concierge*, aby uzyskać informacje, znaleźć kontakty uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące Twojej podróży.

MINI Connected – ikona ruchu drogowego MINI Connected – ikona ruchu drogowego

DAJ SOBIE TROCHĘ CZASU.

Często stoisz w korkach? Możesz tego uniknąć, stosując RTTI. Ten zaawansowany system nawigacji stale monitoruje sytuację na drogach i w czasie rzeczywistym ostrzega o wypadkach, pracach drogowych, zagrożeniach i zmianach w ruchu. Zaproponuje objazdy i doprowadzi Cię do celu tak szybko, jak to możliwe. Dostarczy Ci też aktualną prognozę pogody. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko świetnie zorganizowana, ale też znacznie bardziej relaksująca.

mini connected – ekran dotykowy – centrum zarządzania mini connected – ekran dotykowy – centrum zarządzania
MINI Connected – ikona nawigacji MINI Connected – ikona nawigacji

ZDALNY DOSTĘP I INTERAKCJA.

Czy samochód jest zamknięty? Gdzie jest zaparkowany? Usługi zdalne MINI Connected pozwalają kontrolować MINI na odległość za pomocą aplikacji MINI – dzięki czemu znacznie łatwiej znajdziesz samochód na parkingu. Możesz znaleźć do go na mapie na swoim smartfonie. Możesz też sprawdzić stan szyb i drzwi i w razie potrzeby otworzyć MINI dla kogoś innego. Co więcej, jeszcze przed rozpoczęciem jazdy usługi zdalne MINI Connected umożliwiają włączenie klimatyzacji w celu podgrzania lub schłodzenia wnętrza pojazdu*. Dzięki temu temperatura wewnątrz MINI będzie zawsze taka, jaką chcesz.

*Dostępne do MINI Cooper SE i MINI Countryman SE.

MINI Connected– usługi zdalne – sterowanie MINI Connected– usługi zdalne – sterowanie
mini Connected – linia – cel podróży mini Connected – linia – cel podróży
mini connected – szara linia rozdzielająca mini connected – szara linia rozdzielająca

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MINI CONNECTED.

MINI Connected – ikona pakietów i funkcji MINI Connected – ikona pakietów i funkcji

PEŁEN ZESTAW ŁĄCZNOŚCI.

FUNKCJE I PAKIETY.

Wykorzystaj moc technologii premium dzięki MINI Connected. Od wygody zdalnego sterowania i funkcji „wyślij do pojazdu” po połączenia alarmowe, oferuje cały szereg ekscytujących funkcji i aplikacji, które łączą Cię z MINI. Są one pogrupowane w trzech różnych pakietach. Znajdź ten, która najbardziej Ci odpowiada.

MINI Connected – ekran dotykowy – inforozrywka MINI Connected – ekran dotykowy – inforozrywka
MINI Connected – ekran dotykowy – inforozrywka MINI Connected – ekran dotykowy – inforozrywka
MINI Connected – aplikacja MINI – ikona MINI Connected – aplikacja MINI – ikona

POŁĄCZ SIĘ ZE SWOIM MINI.

APLIKACJA MINI.

Bądź bliżej swojego MINI niż kiedykolwiek dotąd dzięki nowej aplikacji MINI. Uzyskaj dostęp do świata łączności i wygody z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie za pomocą smartfona.

MINI Connected – ikona zapisywania MINI Connected – ikona zapisywania

SKLEP MINI CONNECTED.

POZNAJ I ODKRYJ.

Tutaj możesz odkryć inne aplikacje, funkcje i usługi dostępne w MINI Connected i wypróbować coś nowego w swoim MINI.

MINI Connected – ikona pomocy i wsparcia MINI Connected – ikona pomocy i wsparcia

POMOC I WSPARCIE.

ZNAJDŹ ODPOWIEDŹ NA SWOJE PYTANIA.

A TERAZ KOLEJNE KROKI.