Oryginalne Usługi Naprawcze MINI – Warsztat blacharski i lakierniczy MINI Oryginalne Usługi Naprawcze MINI – Warsztat blacharski i lakierniczy MINI

WITAJ U EKSPERTÓW.

CERTYFIKOWANE WARSZTATY BLACHARSKO-LAKIERNICZE MINI.

Twoje MINI jest oryginałem – my zadbamy o to, by nim pozostało.


Większa kolizja czy tylko mała rysa na lakierze? Jakieś niechciane skazy? Wnętrze wymaga trochę miłości? Cóż, niektóre przygody nie pozostają bez śladu. Ale nie martw się, Twoja rodzina MINI je naprawi. Ne akceptujemy żadnych kompromisów w kwestii estetyki i bezpieczeństwa i nie oczekujemy tego też od Ciebie. 


Nasi eksperci z Certyfikowanych Warsztatów Blacharsko-Lakierniczych MINI znają Twoje MINI od podszewki i przywrócą je do pierwotnego stanu zgodnie z najwyższymi standardami MINI – przyczyniając się nie tylko do utrzymania wartości Twojego samochodu, ale także do prawdziwej frajdy z jazdy.

Oryginalne Usługi Naprawcze MINI – warsztat blacharski i lakierniczy MINI wymiana kół Oryginalne Usługi Naprawcze MINI – warsztat blacharski i lakierniczy MINI wymiana kół

SPRAWIMY, ŻE TWOJE MINI ZNÓW ZABŁYŚNIE.

NAPRAWY BLACHARSKIE I LAKIERNICZE MINI.

Czy to drobna stłuczka, czy poważna kolizja – sprawimy, aby Twoje MINI znów wyjechało na drogę bezpiecznie i w doskonałym stanie. Wszystkie naprawy wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości, z wykorzystaniem wiedzy technicznej i najnowocześniejszych technologii naprawczych, aby zapewnić Twojemu MINI oryginalny stan i utrzymanie wartości.

3-drzwiowe MINI Hatch w kolorze Volcanic Orange z uśmiechniętą kobietą siedzącą na krawędzi bagażnika 3-drzwiowe MINI Hatch w kolorze Volcanic Orange z uśmiechniętą kobietą siedzącą na krawędzi bagażnika

ZACHOWAJ ORYGINALNOŚĆ SWOJEGO MINI.

ORYGINALNE CZĘŚCI MINI.

Oryginalne części MINI są starannie opracowywane, sprawdzane i produkowane w najbardziej zaawansowanych procesach. Każda część zaprojektowana specjalnie dla Twojego modelu zapewnia optymalne dopasowanie i wydajność, utrzymuje integralność Twojego MINI i pomaga utrzymać jego wartość. Utrzymaj swoje MINI w dobrej formie – zachowaj jego oryginalność. Dzięki oryginalnym częściom MINI.

3-drzwiowe MINI Hatch w metalizowanym kolorze Crazy Blue 3-drzwiowe MINI Hatch w metalizowanym kolorze Crazy Blue

SZALONY KOLOR ZROBIONY TAK JAK TRZEBA.

CERTYFIKOWANE WARSZTATY BLACHARSKO-LAKIERNICZE MINI.

Nasze Certyfikowane Warsztaty Blacharsko-Lakiernicze MINI przeprowadzą naprawy Twojego MINI według najwyższych standardów jakości. Nasi technicy przywrócą Twojemu MINI sprawność tak szybko, jak to możliwe. Nasz przyjazny dla środowiska ColorSystem nie tylko daje efekt identyczny z oryginalnym kolorem lakieru, ale także przyczynia się do ochrony środowiska. A jeśli chodzi o wyszukany lakier wielobarwny, lepiej nie iść na kompromis – nasi wysoce wyspecjalizowani i wyszkoleni eksperci zrobią wszystko, aby przywrócić pełnię blasku Twojego MINI.

Oryginalne Usługi Naprawcze MINI – MINI Roadside Assistance 24/7 Oryginalne Usługi Naprawcze MINI – MINI Roadside Assistance 24/7

PECH NA DRODZE?

MINI ROADSIDE ASSISTANCE.

Twoja podróż nie poszła zgodnie z planem? Cóż, poszukiwanie przygód czasami niesie takie ryzyko. W takich sytuacjach możesz liczyć na MINI Roadside Assistance, codziennie przez całą dobę. Udzielimy Ci niezbędnych informacji i pomocy, jakiej potrzebujesz, aby kontynuować jazdę. Nasza infolinia umożliwi Ci skorzystanie z szerokiego wachlarza naszych usług, w tym z sieci Certyfikowanych Warsztatów Blacharsko-Lakierniczych MINI.