MINI RESOLUTE EDITION
MINI JCW CLUBMAN UNTOLD EDITION
MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION
MINI CABRIO SEASIDE EDITION
MINI CLUBMAN FINAL EDITION
ELEKTRYCZNE MINI CABRIO
MINI Clubman Final Edition - main stage teaser MINI Clubman Final Edition - main stage teaser

MINI CLUBMAN FINAL EDITION.

ostatni taki gentleman.

MINI Clubman Final Edition to zachwycające pod każdym względem połączenie wydajności, prezencji i praktyczności. Eleganckie i zwinne do miasta – przestronne i wszechstronne na dłuższe trasy. Stanowi hołd dla pierwszego Clubmana z 1969 roku, który był dla niego inspiracją. A ponieważ na całym świecie dostępnych jest tylko 1969 egzemplarzy, jest zarezerwowane dla pasjonatów dyskretnego stylu i solidnego rzemiosła.

Chcesz usiąść za kółkiem? Lepiej się pospiesz, ponieważ w Polsce dostępnych jest tylko kilkadziesiąt egzemplarzy.

Zamów swój już dziś, póki jeszcze możesz.

bogate wyposażenie.

MINI Clubman Final Edition ma najbogatsze w historii wyposażenie standardowe. Wykorzystaliśmy jego potencjał do maksimum. Nic dodać, nic ująć. Masz wszystko, czego potrzebujesz. A więc usiądź wygodnie i pozwól otworzyć sobie drzwi do nowych doświadczeń.
MINI Clubman Final Edition – teaser – dodatkowe cechy

detale godne gentlemana.

MINI Clubman Final Edition – gama modelowa

MINI CLUBMAN FINAL EDITION.

DLA CIEBIE I TWOJEGO MINI.

ATRAKCYJNE AKCESORIA I OFERTY FINANSOWANIA.

TUTAJ ZNAJDZIESZ AKCESORIA, KTÓRYCH SZUKASZ.

MINI Clubman Final Edition – akcesoria
MINI Clubman Final Edition – usługi finansowe

MINI FINANCIAL SERVICES.

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI.

Nota prawna:

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Podane wartości dotyczą samochodów z wyposażeniem standardowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego. Wartości zostały już ustalone zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane]. Wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii ustalane są zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości bazują na danych o zużyciu paliwa, energii i emisji CO2 określonych w cyklu testowym NEDC. Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, oficjalnej emisji CO2 i zużycia energii nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW. Cena jest niewiążącą rekomendacją producenta (obejmuje podatek VAT, nie obejmuje kosztów transportu). Dealerzy MINI chętnie przedstawią ofertę cenową.