>
mini connected – ikona łączności mini connected – ikona łączności
MINI CONNECTED.

WSZYSTKIE FUNKCJE.

mini - linia dystansowa szara mini - linia dystansowa szara

INFORMACJE I ROZRYWKA.

mini connected - tuner dab mini connected - tuner dab

TUNER DAB.

Tuner DAB (Digital Audio Broadcasting) umożliwia łatwe przełączanie się między ulubionymi stacjami przy doskonałej jakości dźwięku przy odbiorze cyfrowym. Pozwala również na korzystanie z DAB+ dla jeszcze większego wyboru stacji i jeszcze lepszej jakości dźwięku. Umożliwia także otrzymywanie dodatkowych informacji, takich jak komunikaty o natężeniu ruchu i aktualna prognoza pogody, a także tytuły utworów muzycznych i informacje o ich wykonawcach.

mini connected - radio visual boost mini connected - radio visual boost

RADIO MINI VISUAL BOOST.

Radio MINI Visual Boost obejmuje prosty w obsłudze ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości. Zawiera także podwójny tuner, cztery głośniki średniotonowe i dwa centralne głośniki niskotonowe. Wyposażenie obejmuje również funkcję głośnomówiącą Bluetooth oraz pierścień diodowy wokół centralnego zestawu wskaźników. Obsługuje się go w prosty sposób kontrolerem MINI w konsoli środkowej.

PRZYGOTOWANIE DO APPLE CARPLAY®.

Przygotowanie do Apple CarPlay® to szybki i wygodny sposób na bezprzewodowe i bezpieczne korzystanie z iPhone 'a i ulubionych aplikacji iOS za kierownicą MINI. Jest to centrum multimedialne gromadzące wszystko to, co chcesz robić podczas jazdy na ekranie dotykowym. Możesz w ten sposób uzyskać wskazówki dojazdu, prowadzić rozmowy telefoniczne, odbierać i wysyłać wiadomości oraz słuchać muzyki – zachowując pełne skupienie na drodze. Umożliwia również obsługę Spotify i wybranych aplikacji innych firm. Możesz obsługiwać główne funkcje za pomocą ekranu dotykowego MINI, kontrolera MINI lub poleceń głosowych Siri. Możesz aktywować Siri na iPhonie, naciskając dłużej przycisk sterowania głosowego na kierownicy.

Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych aplikacji można znaleźć na stronie http://www.apple.com/ios/carplay/ – i sprawdzić, w jaki sposób poprawiają, ułatwiają i usprawniają one codzienne życie.

mini connected - serwis pogodowy dla kierowców mini connected - serwis pogodowy dla kierowców

MINI Online.

Dzięki MINI Online możesz robić wszystko, na co masz ochotę, i łączyć się ze wszystkim, co dla Ciebie ważne. MINI Connected obejmuje pełen wachlarz inteligentnych usług i aplikacji zapewniających informację i rozrywkę w czasie podróży. Umożliwi Ci też korzystanie z nowej aplikacji MINI.

mini connected - informacje o miejscach parkowania online mini connected - informacje o miejscach parkowania online

MINI ONLINE.

MINI Online łączy wiele usług i aplikacji w jednym pakiecie, który pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół Ciebie. Jest on stale aktualizowany o nowe aplikacje, ponieważ staramy się zapewnić naszym użytkownikom dodatkowe funkcje i korzyści *.

AKTUALNOŚCI.

Jesteś na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, które są stale aktualizowane przez Thomson Reuters / CBC / AFP i innych dostawców wiadomości*. Otrzymywane treści są wybierane zgodnie z preferowanymi kategoriami, takimi jak biznes, sport, świat i panorama (mogą się różnić w zależności od kraju i języka). Aby nie rozpraszać kierowcy podczas jazdy, najnowsze informacje mogą być również odtwarzane przez funkcję synteza mowy. Można również zapisywać swoje indywidualne kanały RSS.

POGODA.

Otrzymujesz bieżące informacje o pogodzie, jakiej możesz oczekiwać w miejscu docelowym. W MINI Online znajdziesz szczegółową prognozę pogody na dany dzień oraz na kolejne pięć dni. Obejmuje ona poranek, południe, wieczór, noc, prawdopodobieństwo deszczu, prędkość i kierunek wiatru, wilgotność i temperaturę odczuwalną. W niektórych krajach oferuje również wskaźnik jakości powietrza.

INFORMACJE KRAJOWE.

Przeczytaj o ograniczeniach i przepisach obowiązujących w poszczególnych krajach. Dowiedz się więcej o ograniczeniach prędkości, obowiązkowym wyposażeniu i specjalnych zasadach.

INFORMACJE O MIEJSCACH PARKINGOWYCH.

Znajdź miejsca parkingowe w pobliżu lub w określonych lokalizacjach. Dowiedz się więcej o godzinach otwarcia, dostępności i cenach (jeśli dane są dostępne).

RADAR DESZCZOWY.

W aplikacji pogodowej wyświetlana jest nakładka na mapę z informacjami dla wybranych lokalizacji, np. o deszczu zbliżającym się do bieżącej lokalizacji lub miejsca docelowego.

WYSZUKIWANIE ONLINE.

Znajdź dowolne miejsca w ciągu zaledwie kilku sekund. Możesz również wyszukiwać lokalnie. Wyniki wyświetlane są wraz z adresem, numerami telefonu i odległościami od danego miejsca. Dostarczane są również dodatkowe informacje, takie jak oceny i recenzje (jeśli są dostępne), godziny otwarcia i zdjęcia.

WIKI LOCAL.

Wyszukuj i czytaj artykuły w Wikipedii związane z miejscami w pobliżu lub konkretnymi lokalizacjami. Możesz zdecydować, co chcesz wiedzieć. Aplikacje w MINI służą Ci wszelkimi odpowiedziami.

* Niektóre aplikacje i usługi są oferowany tylko w określonych krajach.

mini connected – spotify mini connected – spotify

SPOTIFY.

MINI i Spotify dają dostęp do muzyki, którą lubisz. Utwory odtwarzane są przez samochodowy system audio. Wystarczy połączyć darmową aplikację Spotify na iPhone’a® do systemu MINI Connected, aby korzystać z ogromnego zasobu 30 milionów utworów, a także radia Spotify. Możesz również tworzyć własne playlisty, dopasowując muzykę do danej podróży. Obsługuj Spotify kompleksowo poprzez MINI Connected, aby nie rozpraszać się telefonem podczas jazdy.

mini connected – głośnik średniotonowy mini connected – głośnik średniotonowy

DODATKOWE GŁOŚNIKI ŚREDNIOTONOWE.

Oprócz imponującego zestawu głośników montowanego standardowo w samochodzie, MINI Connected Media i wyższe pakiety oferują dwa dodatkowe głośniki średniotonowe. Są one zamontowane w przednich boczkach drzwi i zapewniają lepszą jakość dźwięku, dzięki czemu jazda jest tak bezpieczna i wygodna, a obsługa głośności i poleceń głosowych prosta.

mini - linia dystansowa szara mini - linia dystansowa szara

PODRÓŻ.

mini connected – usługi zdalne mini connected – usługi zdalne

USŁUGI ZDALNE.

Usługi zdalne umożliwiają dostęp do Twojego MINI I aktywowanie niektórych funkcji za pomocą telefonu na odległość za pośrednictwem aplikacji MINI. W ten sposób możesz na przykład zlokalizować swój pojazd. Możesz blokować i odblokowywać drzwi zdalnie. Możesz również włączać klimatyzację lub wentylację na odległość, aby zapewnić sobie idealną temperaturę jeszcze przed wyruszeniem w drogę. Wszystko to i wiele więcej możesz zrobić za pomocą aplikacji MINI.

mini connected - system nawigacyjny mini connected - system nawigacyjny

SYSTEM NAWIGACYJNY MINI.

System nawigacyjny MINI umożliwia prowadzenie do celu za pośrednictwem wskazówek głosowych, wskazań na mapie i strzałek na wysokiej jakości i rozdzielczości ekranie dotykowym. Ekran umożliwia oddalanie i przybliżanie widoku, zapewniając klarowny, szczegółowy widok trasy. System obejmuje także tryb nocny, funkcję komunikatów drogowych podawanych w czasie rzeczywistym (opcja) oraz wyszukiwanie punktów Point of Interest, które ułatwiają szybkie i bezpieczne dotarcie do celu. Obsługuje się go kontrolerem MINI, a aktualizacja map odbywa się za pośrednictwem sieci komórkowej lub poprzez złącze USB. Krótko mówiąc, zamienia radio MINI Visual Boost we wszechstronnego + eksperta.

mini connected - traffic information mini connected - traffic information

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Nie pozwól się zaskoczyć warunkom na drodze i unikaj opóźnień dzięki funkcji Real-Time Traffic Information (RTTI) i systemowi nawigacyjnemu MINI Connected. RTTI informuje o wypadkach, korkach i robotach drogowych. RTTI pomaga znaleźć najszybsze trasy i unikać wszelkich opóźnień. Informuje na bieżąco o ruchu drogowym na wszystkich kluczowych drogach i autostradach. Oblicza, jakich opóźnień można się spodziewać i sugeruje objazdy, dzięki czemu można odpowiednio wcześniej zareagować.

Wybierz opcję „Nawigacja” w menu głównym, a następnie „Mapa”. Sytuacja na drogach wyświetlana jest w kolorach pod „Widoki mapy”. Zielony oznacza brak utrudnień. Żółty oznacza spowolniony ruch. Pomarańczowy oznacza jazdę przerywaną. Czerwony sygnalizuje zatrzymanie ruchu. Żółte lub czerwone ostrzeżenie pojawia się w polu „Informacje o ruchu drogowym” w momencie pojawienia się informacji o danej trasie. Szczegółowe informacje o opóźnieniach i możliwych objazdach można znaleźć, klikając przycisk „Informacje o ruchu drogowym”.

mini connected - automatyczna aktualizacja mapy mini connected - automatyczna aktualizacja mapy

AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE MAP ZA POŚREDNICTWEM SIECI KOMÓRKOWEJ.

Aby jak najlepiej wykorzystać system nawigacyjny MINI, zalecamy regularną aktualizację map. Sieć dróg szybko się zmienia – zamknięcia, duże remontów, zupełnie nowe ulice. Dlatego stale aktualizujemy nasze mapy, aby zapewnić kierowcom MINI skuteczną nawigację. Aktualizacje map nawigacyjnych Twojego kraju są wysyłane do Twojego MINI do 4 razy w roku i automatycznie instalowane.

Nowe aktualizacje wyświetlają się w systemie w momencie ich dostępności. Wszystko, co musisz zrobić, to potwierdzić aktualizację. Aby uzyskać pełne aktualizacje mapy, należy skonsultować się z dealerem.

mini - linia dystansowa szara mini - linia dystansowa szara

ASSISTANCE.

mini connected - inteligentne połączenie alarmowe mini connected - inteligentne połączenie alarmowe

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE ALARMOWE.

Jeśli zdarzy się wypadek i sam nie będziesz w stanie wezwać pomoc, dobrze mieć świadomość, że zrobi to MINI. Z opcjonalnym inteligentnym połączeniem alarmowym w razie wypadku Twoje MINI automatycznie wysyła zgłoszenie do lokalnej infolinii. Karta SIM i zintegrowana jednostka telematyczna przesyłają odpowiednie dane, takie jak dokładne współrzędne GPS Twojego MINI, numer nadwozia (VIN), rodzaj kolizji (np. miejsce uderzenia), stan poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa, liczbę pasażerów i kierunek podróży. Specjalnie przeszkolony personel nawiąże z Tobą kontakt, poinformuje odpowiednie służby ratunkowe, aby zapewnić jak najszybsze dotarcie pomocy na miejsce. Oferuje również wsparcie telefoniczne – jeśli to możliwe, w Twoim języku. Tę funkcję można również uruchomić ręcznie.

mini connected - automatyczne prawne połączenie alarmowe mini connected - automatyczne prawne połączenie alarmowe

AUTOMATYCZNE PRAWNE POŁĄCZENIE ALARMOWE.

Wszystkie nowe MINI modele w UE mają obecnie również system eCall – obowiązkowe automatyczny system powiadamiania służb ratunkowych w przypadku kolizji. System eCall automatycznie w razie poważnego wypadku drogowego wybiera jeden europejski numer alarmowy – 112 – i przekazuje służbom ratowniczym lokalizację pojazdu oraz inne dane istotne dla akcji ratunkowej. Niezależnie od miejsca zadziałania połączenia alarmowego klienci są obsługiwani w ich ojczystym języku. Należy dodać, że usługa ta nie jest czarną skrzynką i nie rejestruje stale lokalizacji Twojego MINI. System ten służy dodatkowej ochronie i rejestruje tylko minimalny zakres danych w momencie zdarzenia – takie jak numer nadwozia (VIN), dokładną lokalizację (za pośrednictwem GPS) oraz dodatkowe dane, takie jak rodzaj kolizji. System eCall nie może być wykorzystywany do monitorowania poruszania się kierowcy.

MINI - Teleservices - Ekran informacyjny MINI - Teleservices - Ekran informacyjny

MINI TELESERVICE.

Już nie musisz pamiętać o wizytach w serwisie. Dzięki Teleservices Twoje MINI automatycznie wie, kiedy konieczna jest rutynowy lub nieplanowany serwis i przekazuje Tobie i Twojemu preferowanemu partnerowi serwisowemu MINI wszystkie istotne informacje.

mini connected - rozpoznawanie naturalnej mowy mini connected - rozpoznawanie naturalnej mowy

ROZPOZNAWANIE NATURALNEJ MOWY.

Rozmawiaj z MINI, używając naturalnej mowy. Funkcja ma zdolność rozpoznawania naturalnej mowy przy szybkości przetwarzania wynoszącej zaledwie kilka sekund. Umożliwia to bezpośrednią interakcję z MINI normalnym głosem – i przerywanie jej w dowolnym momencie. Możesz nawet wydawać MINI polecenia typu „pokaż najszybszą drogę do domu”. Jest to idealny sposób na kontrolowanie różnych funkcji telefonu bez odrywania wzroku od drogi i rąk od kierownicy.

mini - linia dystansowa szara mini - linia dystansowa szara

KOMFORT.

mini connected - usługi concierge mini connected - usługi concierge

USŁUGI CONCIERGE.

Jest późny wieczór, a Ty szukasz apteki, konkretnej restauracji, bankomatu lub musisz zarezerwować hotel. Wybierz „Usługi Concierge” w menu nawigacyjnym MINI Connected, a skontaktujemy Cię bezpłatnie z jednym z Twoich „osobistych asystentów” za pośrednictwem zainstalowanej w pojeździe karty SIM. Nie musisz nawet używać własnego telefonu. Nasz zespół usług Concierge zapewnia szybką, lokalną usługę i przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu wyszukuje dla Ciebie wszelkie interesujące Cię miejsca. Adresy i inne dane są przekazywane bezpośrednio do systemu nawigacyjnego Twojego MINI.

mini connected - zestaw głośnomówiąca mini connected - zestaw głośnomówiąca

SYSTEM TELEFONICZNY Z FUNKCJĄ GŁOŚNOMÓWIĄCĄ.

W wyposażeniu standardowym jest zestaw głośnomówiący Bluetooth. Bluetooth umożliwia podłączenie telefonu komórkowego oraz wykonywanie i odbieranie połączeń bez zdejmowania rąk z kierownicy. Wystarczy użyć przycisków na kierownicy lub sterowania głosowego. Co więcej, drugi wbudowany mikrofon po stronie pasażera zapewnia optymalną jakość dźwięku w całym wnętrzu MINI. Indukcyjne połączenie z anteną zewnętrzną twojego pojazdu umożliwia co najmniej tak samo dobry odbiór sygnału sieci jak poza samochodem.

mini connected - przedni podłokietnik

PRZEDNI PODŁOKIETNIK.

Przedni podłokietnik (ze schowkiem) jest nie tylko praktyczny, ale także wygodny. Dzięki ergonomicznej stylistyce zapewnia łatwy dostęp do kontrolera MINI. Podłokietnik jest składany i ma kilka różnych ustawień. Ponadto mieści opcjonalny bezprzewodowy system dokowania, który z adapterem dla danego telefonu zapewnia doskonałą integrację smartfonów z funkcją QI oraz bezpieczną pamięć masową i szybkie, zoptymalizowane ładowanie.

mini connected - ładowanie bezprzewodowe mini connected - ładowanie bezprzewodowe

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE.

Półka ładowania bezprzewodowego MINI umieszczona w środkowym podłokietniku, pozwala bezpiecznie przechowywać i ładować każdy smartfon z funkcją QI podczas jazdy – bez niepotrzebnych kabli w kokpicie. Bateria w telefonie zaczyna się automatycznie ładować po umieszczeniu telefon w stacji ładowania. Po zadokowaniu dioda wskazuje połączenie i ładowanie telefonu. Półka ładowania zapewnia również uzyskanie najlepszego możliwego odbioru sygnału, ponieważ łączy telefon indukcyjnie z anteną zewnętrzną. Skontaktuj się z autoryzowanym MINI dealerem w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat kompatybilności. Należy również pamiętać, że półka ładowania powinna być instalowana wyłącznie przez wykwalifikowanego technika w specjalistycznym warsztacie. Dealer MINI chętnie pomoże Ci w instalacji.

mini connected - integracja amazon alexa mini connected - integracja amazon alexa

INTEGRACJA AMAZON ALEXA.

Być może korzystasz już z pomocy asystentki głosowej w domu. Już niedługo Alexa będzie także towarzyszyć Ci podczas podróży. Wystarczy na trzy sekundy nacisnąć odpowiedni przycisk do komunikacji głosowej na kierownicy, aby jazda MINI była jeszcze bardziej komfortowa. Uzyskaj dostęp do usług i rozrywki, albo nawet zamawiaj w drodze w sklepie Amazon. Za pośrednictwem Alexy możesz także głosowo ustawiać niektóre parametry w swoim inteligentnym domu – na przykład zdalnie włączyć ogrzewanie.

Amazon Alexa dostępna jest tylko w ramach pakietu MINI Connected Navigation Plus na obsługiwanych rynkach.

mini connected – Interfejsy mini connected – Interfejsy

ZŁĄCZA USB.

Złącze USB u podstawy konsoli środkowe jest wejściem pomocniczym (i ładowarką), które umożliwia bezpośrednie sterowanie i odtwarzanie muzyki z odtwarzaczy, pendrive’ów i smartfonów. Aby podłączyć urządzenie do złącza USB, można wykorzystać – w zależności od wyposażenia – oryginalny kabel USB firmy Apple lub kabel przejściowy z oferty akcesoriów MINI.

Pakiet Connected Navigation Plus oferuje dwa złącza/interfejsy USB obok siebie w konsoli środkowej: złącze typu A/1,5 A i typu C/3A do bardzo szybkiego ładowania urządzeń mobilnych, co umożliwia korzystanie i ładowanie dwóch smartfonów (lub innych urządzeń) jednocześnie.

mini connected - kontroler dotykowy mini connected - kontroler dotykowy

KONTROLER MINI.

Kontroler MINI umieszczony w konsoli środkowej umożliwia łatwe poruszanie się po wszystkich funkcjach MINI Connected przez obracanie, naciskanie i przechylanie pokrętła. Niewielki fragment kontrolera pojawia się na ekranie dotykowym, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć, gdzie jesteś w MINI Connected i co robisz. Dostępne są również przyciski bezpośredniego wyboru mediów, telekomunikacji, menu głównego, radia i menu mapy. Klawisz opcji otwiera stronę ustawień kontekstowych, a naciśnięcie przycisku „Back” powoduje przejście do ostatniej wybranej strony.

mini connected - interfejs głośnomówiący Bluetooth mini connected - interfejs głośnomówiący Bluetooth

INTERFEJS GŁOŚNOMÓWIĄCY BLUETOOTH.

Interfejs głośnomówiący Bluetooth łączy kompatybilne smartfony z funkcją Bluetooth bezprzewodowo i inteligentnie z systemem MINI i umożliwia intuicyjne opcje wyświetlania i obsługi. Pozwala więc na bezpośredni dostęp do najważniejszych danych i funkcji telefonu lub urządzenia w MINI. Jest niezwykle bezpieczny i wygodny w obsłudze, ponieważ można go obsługiwać kontrolerem MINI, przyciskami kierownicy wielofunkcyjnej lub za pomocą sterowania głosowego.

mini connected - bluetooth audio streaming mini connected - bluetooth audio streaming

BLUETOOTH AUDIO STREAMING.

Funkcja Bluetooth Audio Streaming umożliwia bezprzewodowe przesyłanie plików muzycznych do samochodowego systemu audio. Działa ona z radiem MINI Visual Boost i wszystkim pakietami MINI Connected. W zależności od zainstalowanego wyposażenia telefon komórkowy można obsługiwać za pomocą kontrolera MINI, przycisków na kierownicy wielofunkcyjnej albo sterowania głosowego.

mini connected - skórzana sportowa kierownica mini connected - skórzana sportowa kierownica

SKÓRZANA KIEROWNICA SPORTOWA MINI.

Miękka, ergonomicznie ukształtowana kierownica sportowa ma dobry chwyt i ciekawy wygląd z kontrastującym stebnowaniem w kolorze Petro, tworząc we wnętrzu sportowy klimat. W wersji wielofunkcyjnej umożliwia korzystanie z telefonu oraz pełnej gamy łatwych w obsłudze funkcji głosowych i audio oraz regulatora prędkości.

mini - linia dystansowa szara mini - linia dystansowa szara

EDRIVE.

mini connected - usługi edrive - hybryda plug-in mini connected - usługi edrive - hybryda plug-in

USŁUGI EDRIVE DO HYBRYD PLUG-IN.

Opcjonalna usługa MINI Connected eDrive maksymalizuje komfort i wydajność Twojego MINI Cooper SE i MINI Countryman Plug-in Hybrid. Podczas jazdy nieustannie oblicza tzw. Zieloną Trasę – najbardziej energooszczędną drogę do celu, jaką możesz wybrać. Na wyświetlaczu centralnym lub w aplikacji MINI można wyświetlić najbliższą stację ładowania, zasięg na akumulatorze, stan ładowania lub pozostały czas ładowania. Ponadto eDrive oferuje rozszerzone możliwości ustawień akumulatora oraz usługi zdalne umożliwiające praktyczną obsługę funkcji pojazdu za pomocą smartfona. Oprócz odblokowywania i blokowania są to ustawienia ładowania, temperatury i klimatyzacji na określony czas odjazdu. eDrive pomaga również w bardziej wydajnej jeździe, oceniając dane z ostatniej podróży oraz inne statystyki.

>
mini - linia dystansowa szara mini - linia dystansowa szara

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MINI CONNECTED.

MINI Connected – ikona aplikacji MINI Connected – Usługi zdalne MINI Connected – ikona aplikacji MINI Connected – Usługi zdalne

POZNAJ ZALETY SPRAWNEJ ŁĄCZNOŚCI.

CO OFERUJEMY?

MINI Connected to zestaw inteligentnych funkcji i usług, w tym aplikacji MINI, które łączą Ciebie i Twoich pasażerów z MINI, oferując Ci bezpieczny i bezproblemowy kontakt z otaczającym Cię światem. Sprawia, że codzienne życie staje się wygodniejsze. Czyni jazdę bezpieczniejszą – i daje jeszcze więcej frajdy.

mini connected - connectivity mobile mini connected - connectivity mobile
MINI Connected – ekran dotykowy – multimedia MINI Connected – ekran dotykowy – multimedia
MINI Connected – ikona pakietów MINI Connected – ikona pakietów

PEŁEN ZESTAW ŁĄCZNOŚCI.

PAKIETY i FUNKCJE.

Wykorzystaj moc technologii premium dzięki MINI Connected. Od wygody zdalnego sterowania i funkcji „wyślij do pojazdu” po połączenia alarmowe, oferuje cały szereg ekscytujących funkcji i aplikacji, które łączą Cię z MINI. Są one pogrupowane w trzech różnych pakietach. Znajdź ten, która najbardziej Ci odpowiada.

MINI Connected – aplikacja MINI – ikona MINI Connected – aplikacja MINI – ikona

TWÓJ MOBILNY ASYSTENT.

APLIKACJA MINI.

Bądź bliżej swojego MINI niż kiedykolwiek dotąd dzięki aplikacji MINI. Uzyskaj dostęp do świata łączności i wygody z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie za pomocą smartfona.

MINI Connected - nawigacja - aktualizacje informacji o ruchu drogowym MINI Connected - nawigacja - aktualizacje informacji o ruchu drogowym
SKLEP MINI CONNECTED – Sklep MINI Connected SKLEP MINI CONNECTED – Sklep MINI Connected

SKLEP MINI CONNECTED.

POZNAJ I ODKRYJ.

Tutaj możesz odkryć inne aplikacje, funkcje i usługi dostępne w MINI Connected i wypróbować coś nowego w swoim MINI.

mini connected - pomoc - najczęściej zadawane pytania mini connected - pomoc - najczęściej zadawane pytania

POMOC I WSPARCIE.

ZNAJDŹ ODPOWIEDŹ NA SWOJE PYTANIA.

A TERAZ KOLEJNE KROKI.