Certyfikat MINI. Bezkonkurencyjne.

dam Image

Odkryj niezrównaną frajdę z jazdy, jakiej dostarczają używane samochody MINI Next i ciesz się długim okresem gwarancji. Używany samochód otrzymuje certyfikat MINI Next dopiero po pomyślnym przejściu kompleksowego przeglądu wizualnego i technicznego wykonywanego przez naszych specjalistów. Certyfikat jest gwarancją 100% jakości premium i bezkompromisowej niezawodności. Każde używane MINI z oferty MINI Next jest objęte co najmniej 24-miesięczną gwarancją. Zapewniamy też pełną gamę usług i opcji finansowania. Po prostu usiądź za kółkiem i daj się zainspirować.

dam Image

Inteligentna alternatywa.

Mamy swoje standardy. Jednak u nas standardy są wyższe niż u innych.

Dla nas jakość to nie tylko obietnica, ale zasada. Używane auto z certyfikatem MINI Next nie może być starsze niż pięć lat, a jego przebieg nie może przekraczać 120 tys. km. [Przechodzi również rygorystyczną kontrolę w ramach przeglądu 360°]. Certyfikat otrzymują tylko te samochody, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy produktu. Pojazdy z oferty MINI Next są dostępne wyłącznie u dealerów MINI Next. Dzięki temu możemy zagwarantować ich najwyższą jakość. Odwiedź nas i przekonaj się na własne oczy!

dam Image

Zupełnie jak nowe.

Te MINI zostały kompleksowo sprawdzone.

Każde używane MINI Next przechodzi drobiazgowy przegląd 360° wykonywany przez naszych specjalistów, aby dać Ci pewność, że spełnia najwyższe standardy jakości. Poza potwierdzoną jakością samochody używane MINI Next mają także wiele innych korzyści. Klient otrzymuje kompleksową gwarancję, usługi mobilnościowe i atrakcyjne modele finansowania – ale przede wszystkim niezrównaną frajdę z jazdy.

dam Image

Zaczynajmy.

Zrealizuj swoje marzenie o MINI. Nasze pakiety finansowe są idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb – wystarczy wybrać optymalną opcję.

Dzięki szerokiej ofercie MINI Next szybko i sprawnie dobierzemy samochód pod kątem Twoich wymagań. 

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Skontaktuj się bezpośrednio z dealerem MINI Next lub przeglądaj zamieszczane regularnie nowe oferty modeli MINI dostępnych na atrakcyjnych warunkach.